Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chupacabra w okolicach Tomaszowa Maz. (mała wieś Konewka)


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1

TenTamten.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Dziś chciałem napisać o kilku już spotkaniach z małym stworzeniem.

I. Pewnego wieczoru jechałem do swojej cioci skuterem. Przejeżdżając przez las zobaczyłem małe zwierze. Zacząłem za nim biec, ponieważ myślałem, że to jakiś pies. Gdy zacząłem je gonić ono nie biegło tylko jakby skakało i to dosyć wysoko. Po kilkudziesięciu metrach to coś odwróciło się i zawarczało na mnie co brzmiało jakby syczenie węża połączone ze szczekaniem średniej wielkości psa. Wtedy zobaczyłem oczy tego stworzenia. Były czerwone. Od razu rzuciłem się do ucieczki.

II. Szedłem z kolegą do sklepu a było już późno tak 21.30. W pewnym miejscu usłyszeliśmy jakby ryczenie połączone z piskiem i wtedy znowu to wybiegło lecz od razu uciekło. My jednak nie poszliśmy do tego sklepu chyba wiadomo z jakich powodów.

III. Ostatnia historia przydarzyła się 2 tygodnie temu. Byliśmy na truskawkach i wracaliśmy lasem. Byłem tam ja i dwóch kolegów ja szedłem ostatni. W pewnym momencie usłyszeliśmy szelest liści. Koledzy poszli dalej a ja chciałem sprawdzić co to. I wtedy to wyskoczyło. Ja nie jestem zbyt szybki a koledzy są o wiele szybsi ode mnie. Ja tak się przestraszyłem, że przegoniłem ich krzycząc uciekajcie.

Opis "chupacabry" : wielkie czerwone oczy, wysokość około 25-30 cm, brak sierści nieproporcjonalnie duże uszy. To coś jak już mówiłem sadziło wielkie susy tak na ponad pół metra.

Dopowiem jeszcze, że niedawno odnaleziono zwłoki rzekomo chupacabry 15 km od Konewki we wsi Liciążna to było chyba nawet na tym forum.

Co o tym myślicie??
  • 0

#2

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jesteś pewien, że wszystkie 3 przypadki to to samo zwierzę? może to tylko jakiś wścieknięty lis.
weź noś przy sobie aparat 24h/dobę i w końcu zrób zdjęcie temu czemuś! czekam.
  • 0



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Odkryłeś nowy gatunek chupacabry: chupacabra karłowata.
  • 6



#4

TenTamten.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem, że I i III przypadek to jest to samo a wymiary podałem mniej więcej :P nie mam skali w oku i to jest wielkości 3 razy większej niż Jamnik :P Bo mam jamnika i był przy wszystkich przypadkach :P
  • 0

#5

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

wielkie czerwone oczy, wysokość około 25-30 cm, brak sierści nieproporcjonalnie duże uszy. To coś jak już mówiłem sadziło wielkie susy tak na ponad pół metra


Zając z czarnobyla ;D

Czekam na zdjęcie, inaczej będzie to zwykła opowiastka.
  • 1

#6

Kicu.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzekomą chubacabre złapano, a wygląda to coś jak krzyżówka kojota z psem. Z tego co mi wiadomo w Polsce kojotów nie ma. Jedynie w zoo
  • 0

#7

TenTamten.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli uda mi się to spotkać ponownie to oczywiście wrzucę zdjęcia ale to będzie trudne :/
  • 0

#8

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rzekomą chubacabre złapano, a wygląda to coś jak krzyżówka kojota z psem. Z tego co mi wiadomo w Polsce kojotów nie ma. Jedynie w zoo


W Polsce są jenoty. Dość podobne do kojotów.
  • 2

#9

Kicu.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@UP mnie to bardziej szopa przypomina, ale dzięki. Nie wiedziałem, że mamy takie stworzonko w naszym pięknym kraju :)
  • 0

#10

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Rzekomą chubacabre złapano, a wygląda to coś jak krzyżówka kojota z psem. Z tego co mi wiadomo w Polsce kojotów nie ma. Jedynie w zoo


W Polsce są jenoty. Dość podobne do kojotów.


mi znajomi nie mogli uwierzyć i się śmiali ze mnie 'kajot' dopóki nie zobaczyli na własne oczy. :P

@Wszystko. 'chupacabra' to pojęcie względne do opisu nieznanego stworzenia. też na pierwszy rzut pomyślałem, że to karzeł. poza tym chupacabras to wysysacz kóz. użytkownik nie opisał żadnych przypadków z okolicy więc ciężko 'to' nazwać chupacabrą.
  • 0



#11

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W Tomaszowie Maz. nie ma czasem jednostki wojskowej ? Może jakiś żołnierz zdezerterował.
  • 0

#12

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W Tomaszowie Maz. nie ma czasem jednostki wojskowej ? Może jakiś żołnierz zdezerterował.

Stacjonuje tam 7 Batalion Kawalerii Powietrznej , a poza tym tajny oddział speckojotów.Choc słyszałem pogłoski o sformowaniu kawalerii krasnoludziej na tresowanych wilkach. Sand fox według ciebie jakie rozmiary ma przeciętny Homo Sapiens - 3 razy większe od jamnika???
  • 0



#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak serio, to mogła być kuna. Jeśli opowieść jest prawdziwa. Tylko to zwierzę może pasować do opisu.
Albo tchórzofretka.
  • 0



#14

zimny25.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam mieszkam w Tomaszowie Maz. to interesujące bo ostatnimi czasy podczas poranych biegów po lesie byłem świadkiem jak coś podobnego co jest w opisie przebiegło mi drogę chciałbym przynajmniej zobaczyć zdjęcie czy to jest to samo zwierzę ( lub inaczej coś ) :/

i inne zgadzam się z opiniom że to kuna
  • 0

#15

szary123.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi najbardziej podoba się fragment :

" Zacząłem za nim biec, ponieważ myślałem, że to jakiś pies."

HeHeHe chyba też zacznę :P
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych