Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żydzi: Hebrajski musi być językiem urzędowym obok polskiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#46

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Właściwie to mi wstyd, że żaden mod nie ukrócił tych antysemickich wycieczek.


Dokładnie! Tekst użytkownika Antychrust: "3 miliony? ludzie ja tylko grilla małego mam!", ewidentnie nawiązujący do Holocaustu, plugawiący pamięć jego ofiar i jako taki skrajnie antysemicki został uznany, uwaga, za WARTOŚCIOWY post z 22 plusami!

A przecież, jak stwierdza punkt 3.17 paragrafu trzeciego regulaminu Forum Paranormalne:

"Nie zamieszczaj wypowiedzi szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, nawołujących do przemocy(...)"

Wnoszę do Administracji forum o podjęcie natychmiastowej akcji dyscyplinarnej wymierzonej w użytkownika Antychrust; o usunięcie jego obraźliwej i nietolerancyjnej wypowiedzi oraz przyznanie upomnienia i/lub ostrzeżenia jak też zobligowanie użytkownika Antychrust do złożenia oficjalnych przeprosin i krytyki swojego niegodnego zachowania; w tym temacie lub też odrębnym, wydzielonym wątku.

Użytkownik mylo edytował ten post 09.07.2012 - 12:21


#47

Nacjonalista.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Nie zamieszczaj wypowiedzi szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, nawołujących do przemocy(...)"


Po pierwsze Żydzi to nie rasa, tylko Naród, a tu nie ma ani słowa o szerzeniu nienawiści na tle narodowościowym. Tym bardziej spójrz na Siebie. Jeśli tym możesz szerzyć nienawiść klasową, to inny może robić to samo względem rasy.

#48 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano

Właściwie to mi wstyd, że żaden mod nie ukrócił tych antysemickich wycieczek.


Dokładnie! Tekst użytkownika Antychrust: "3 miliony? ludzie ja tylko grilla małego mam!", ewidentnie nawiązujący do Holocaustu, plugawiący pamięć jego ofiar i jako taki skrajnie antysemicki został uznany, uwaga, za WARTOŚCIOWY post z 22 plusami!

A przecież, jak stwierdza punkt 3.17 paragrafu trzeciego regulaminu Forum Paranormalne:

"Nie zamieszczaj wypowiedzi szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, nawołujących do przemocy(...)"

Wnoszę do Administracji forum o podjęcie natychmiastowej akcji dyscyplinarnej wymierzonej w użytkownika Antychrust; o usunięcie jego obraźliwej i nietolerancyjnej wypowiedzi oraz przyznanie upomnienia i/lub ostrzeżenia jak też zobligowanie użytkownika Antychrust do złożenia oficjalnych przeprosin i krytyki swojego niegodnego zachowania; w tym temacie lub też odrębnym, wydzielonym wątku.


:D
Wiesz co? Jakby przyszło co do czego, to nie chcę wiedzieć co by twoja anarcho-pedalska ydea robiła ze swoimi przeciwnikami. Piec byłby wybawieniem prawdopodobnie. Zresztą:

7.1 Zabronione są wszelkie formy spamu, pod pojęciem którego rozumie się wypowiedzi o niskim poziomie merytorycznym, wypowiedzi lakoniczne lub jednowyrazowe, wielokrotne zamieszczanie tej samej wiadomości, nadmierne wykorzystywanie opcji formatowania tekstu, nadużywanie wielkich liter, emotikon itp.

Mam ci przypomnieć twoje dialogi (i monologi) na sb, oraz większość twoich postów "
o niskim poziomie merytorycznym'"

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pSKqXBE9PNU
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=X1tMvKS_e1w
Są to dwa filmiki wrzucone przez ciebie, które mówią o twoim poziomie wszystko, o anarchistycznej propagandzie, agitacji i lansowaniu się z mordercami jak Lenin i Fidel nie wspominając.

To tylko parę minut szukania, więc jeszcze dużo za uszami ci zostało :D Szkoda tylko, że dałem się sprowokować. Szalom Izaak, czy jak ci tam

Użytkownik mylo edytował ten post 09.07.2012 - 12:21


#49

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nie mówimy teraz o mnie, tylko o wypowiedziach oskarżonego Antychrusta. Zarzuty wobec mnie proszę zamieszczać w odrębym wątku.

Jakby przyszło co do czego, to nie chcę wiedzieć co by twoja anarcho-pedalska ydea robiła ze swoimi przeciwnikami.


Sprzeciw! To są pomówienia bez wartości merytorycznej; do tego połączone ze zniewagą.

Po pierwsze Żydzi to nie rasa, tylko Naród, a tu nie ma ani słowa o szerzeniu nienawiści na tle narodowościowym


Punkt 3.17 paragrafu trzeciego Regulaminu Forum Paranormalne nie precyzuje, o jaką konkretnie nienawiść chodzi; byłoby jednak bardzo nieracjonalne ze strony Regulaminu, gdyby dozwalał na nienawiść narodową, zabraniając jednocześnie rasowej.

Przede wszystkim zaś przytaczając punkt 3.17 paragrafu trzeciego miałem na myśli ustęp traktujący o "nawoływaniu do przemocy".

Do informowania nas o łamaniu regulaminu służą raporty. Zapraszam do korzystania i polecam - Robert Makłowicz.

Po drugie zielony kolor w postach jest zwyczajowo zarezerwowany dla moderacji - macie całą paletę innych barw. Polecam różowy, albo turkusowy.

/mylo

Użytkownik mylo edytował ten post 09.07.2012 - 12:22


#50

ratio.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obecnie w Polsce mamy sporo katolików i już z nimi mamy problemy. A oni chcą aby zamieszkało tu 3 mln żydów. Czyli o normalnym świeckim państwie możemy zapomnieć... Zresztą takie mieszanie grup religijnych może okazać się niebezpieczne. Katolik, żyd, islamista obok siebie - to musi zakończyć się tragedią.

#51

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem, po co wszyscy tak się ekscytują tym tematem... Ten pomysł i tak nie wypali.

Ja tam zgadzam się z Amontillado. Tego typu tematy służą tylko temu, żebyście sobie mogli pojeździć po Żydach. To już się robi nudne.

żydzi mają swój kraj i tam powinni sobie siedzieć.

Powiedz to Polakom mieszkającym w USA, UK i Niemczech... W sumie poza granicami Polski mieszka około 20 milionów Polaków. Powiedz im wszystkim, że mają swój kraj i żeby wracali do siebie.

Zwłaszcza, że (jak pokazał Amontillado) Żydzi wcale nie mają zamiaru osiedlać się w Polsce. To tylko oderwany od rzeczywistości pomysł jakiejś artystki.



#52

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

livin po prostu jeszcze się nie odpępowiła od rzeczywistości telewizora ;)

Słońce, nie wiesz, że telewizora nie posiadam??
Martius - nie chodzi o krytykę "narodu wybranego", tylko o sam fakt opluwania kogokolwiek. I nie przedstawiaj mi tu rasizmu żydowskiego jako argumentu przeciw, bo chyba nie jesteś aż tak głupi żeby nie wiedzieć o tym, że w każdym państwie znajdziesz rasistów, czy to w Izraelu, Anglii czy Sudanie.

Żaden mod nie ukrócił, bo nikt tu żydów nie obraził i wszyscy mają rację co do tego, że żydzi mają swój kraj i tam powinni sobie siedzieć.

To spójrz na pierwszą stronę, na wypowiedź niejakiego Ronaldo, dla mnie ma to wydźwięk zdecydowanie antysemicki.

Wybielaniem żydów na co dzień się nie zajmuje, ale temat wbija się w typowy dla tego forum standard---> pada jakiś idiotyczny pomysł kogoś tam/partii jakiejś tam /or whatever ----> jeśli to żydzi/niemcy/ruskie---->wspominamy całą historie---->wyżywamy się, oczywiście nie zapominając o tym co nam zrobili w przeszłości---->wyżywamy się--->głosy krytyki uciszamy, bo jak to można bronić żydów/niemców/ruskich, kolaboranctwo wręcz---> temat umiera śmiercią naturalną, kiedy zapasy jadu się wyczerpują.


Amontillado zgadzam się w pełni.



#53

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyczyściłem tutaj sporo spamu. Jeszcze warny nie poszły, ale oficjalnie obiecuję że będą jeśli dalej będziecie łamać regulamin i omijać meritum tematu.

I nie używać mi zielonego koloru! :roll:




#54

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Martius - nie chodzi o krytykę "narodu wybranego", tylko o sam fakt opluwania kogokolwiek.


To tylko twoja subiektywna ocena, nasza krytyka jest poparta argumentami.

I nie przedstawiaj mi tu rasizmu żydowskiego jako argumentu przeciw, bo chyba nie jesteś aż tak głupi żeby nie wiedzieć o tym, że w każdym państwie znajdziesz rasistów, czy to w Izraelu, Anglii czy Sudanie.


To dlaczego rząd Izraela nie potępił słów swojego współkoalicjanta ?? Nie powinni tolerować u siebie rasizmu, bo kiedyś sami padli ofiarą tej psychomanii...

Użytkownik martius edytował ten post 09.07.2012 - 13:56


#55

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Trzeba uświadomić jak największej części społeczeństwa nikczemne oszustwa, praktykowane na ogromną skalę w artykułach publikowanych za granicą, gdzie przedstawia się Żydów jako osoby dobre z tragiczną przeszłością, natomiast Polaków jako ich śmiertelnych wrogów...

Ukazani jesteśmy jako naród pełen zawiści, który za "okazane dobro" (ciekawe niby jakie?) odpłacają się anormalną wręcz nienawiścią. Oczernia się nas, a nawet porównuje do niemieckich zbrodniarzy wojennych (choćby w niedawnych "mądrościach" Debbie Schlussel). Jesteśmy przedstawieni jako hołota żyjąca w nędzy, która potrafi tylko nienawidzić, zamiast okazać pełny szacunek "lepszemu, bardziej wykształconemu" narodowi żydowskiemu.

Na pewno pamiętacie, że „Gazeta Wyborcza" wystapiła kiedyś z tezą mówiącą o tym, że powstańcy warszawscy mordowali w celach rabunkowych Żydów ocalałych z okupacji. Rzekome „dowody" w tej sprawie dostarczył Żydowski Instytut Historyczny (bardzo obiektywne źródło...). Żeby było śmieszniej odzew w prasie na tak bezczelne kłamstwo był znikomy, żeby nie powiedzieć żaden (oczywiście nie miało to nic wspólnego z tym, że mediach są potężne wpływy żydowskie).

Bezczelność tego narodu jest czasami wręcz szokująca...Wzywają do tolerancji, a sami nikogo nie tolerują. Wołają o brak nienawiści, a sami nienawidzą i gardzą "gojami"...

Gorsze jednak jest to, że dajemy sobie jako Polacy pluć w twarz bez żadnej reakcji.

Polecam ten film, jako przykład tolerancji ortodoksyjnych Żydów wobec innych narodów. Niby niewinny żart a zobaczcie jakie emocje wywołuje:


Żeby nie było. Nie nawołuję do nienawiści wobeć Żydów. Sam mam przyjaciela który jest pochodzenia żydowskiego (nie jest żydem ortodoksyjnym). On także zdecydowanie odcina się od antypolskiej kampanii, uważając ją za hańbę dla swojego narodu.

Użytkownik Tempter edytował ten post 09.07.2012 - 15:26




#56

JCDenotn.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ukazani jesteśmy jako naród pełen zawiści, który za "okazane dobro" (ciekawe niby jakie?) odpłacają się anormalną wręcz nienawiścią. Oczernia się nas, a nawet porównuje do niemieckich zbrodniarzy wojennych (choćby w niedawnych "mądrościach" Debbie Schlussel). Jesteśmy przedstawieni jako hołota żyjąca w nędzy, która potrafi tylko nienawidzić, zamiast okazać pełny szacunek "lepszemu, bardziej wykształconemu" narodowi żydowskiemu.


O mój boże, w jakim ty świecie żyjesz??

#57

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@JCD to chyba była ironia autora tego tekstu ;)

#58

Nacjonalista.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to kogoś zaboli, ale Polska od tysiąca lat jest katolicka i przez następne milenium nic się w tej kwestii nie zmieni. Katolicy przetrwali wojnę polsko-osmańską, polsko-turecką, reformację, zabory, nazistów i komunistów to i poradzą sobie z bandą lewicowych desperatów i pożytecznych idiotów szukających swego sensu życia w opluwaniu ludzi.

#59 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Tematy takie jak te to kpina z tego forum i gratka dla użytkowników – ciągle tych samych – wypowiadających się w niemal każdym temacie dotyczącym Żydów, gdzie mogą wyładować swoją frustrację związaną z wyimaginowanym wrogiem Narodu Polskiego i każdego Prawdziwego Polaka.

(...)

Nie rozumiem tylko co robią w tym temacie pewne komentarze, które są zwyczajnym spamem. A już w ogóle nie mam pojęcia jaki związek z tematem „Żydzi: Hebrajski musi być językiem urzędowym obok polskiego” ma kwestia obrzezania i wklejka kpiarz. No ale tak to już jest… Wklejać wszystko co się da, a co może pomóc w oczernianiu i utrwalaniu stereotypów. Pytanie tylko kto tu jest manipulowany i przez kogo…


Tak, tak. Oni oczywiście zawsze tylko żartują, "zmuszają do wysiłku intelektualnego", i broń Boże nigdy nie mają nic złego na myśli.

Przypomniała mi się pewna żydowska strona i dział humor. Przed dowcipami był obszerny wstęp dający się streścić "Żydzi mają najzajebistsze dowcipy na świecie, a jeśli cię nie śmieszą to albo jesteś idiotą albo nie poznałeś dostatecznie kultury żydowskiej i koniecznie musisz to nadrobić'. Przeczytałem te cuda i z trudem udało mi się zapomnieć o odczuciu żenady po tych sucharach. :)

Co jak co ale w tej nacji nic nie dzieje się przypadkowo, świetnie potrafią się wybielać ale temat został poruszony, podjęty, a głowy Polaków w końcu przyzwyczają się do tej myśli po milionowym powtórzeniu.


A tak w ogóle to jestem małym, sfrustrowanym, faszystowskim ciemnogodzianinem i dobrze mi z tym. Wielu osobom też z tym dobrze ;)

#60

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nacjonalista@

Rzeczywistość nie jest tak różowa. Chrześcijaństwo traci wpływy w tempie geometrycznym. O ile dzisiejsi dorośli jeszcze hołdują starym tradycjom, to młodzi mają je totalnie gdzieś.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych