Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żydzi: Hebrajski musi być językiem urzędowym obok polskiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Wszedłem na facebooka i przeczytałem cały manifest i aż się we mnie zagotowało. W słowniku cywilizowanego człowieka nie ma dostatecznie obelżywych słów by opisać bezczelność Żydów stojących za tą haniebną inicjatywą. Zastanawiałem się dlaczego po wojnie Żydzi odpuścili wszystkim narodom, nawet tym, które je gnębiły, a Polaków gryzą do tej pory. Teraz już wiem o co chodziło od lat.

"Pragniemy skorygować karty historii, która nigdy nie toczyła się dokładnie tak, jak sobie tego życzyliśmy"

Czyż Jahwe nie karze Żydów za to, że od tysiącleci są niezmiennie, nadmiernie grzeszni? W Starym Testamencie co rusz można napotkać zdania o tym, że ten czy inny konflikt to efekt grzeszności narodu wybranego.

"Przywitajcie nas z otwartymi rękami."

Raczej tego nie można zagwarantować. Znając życie tylko GW i TVN przywitałyby ich z otwartymi rękami, a reszta społeczeństwa zaciśniętą pięścią.

"Nie chcemy wydzierać ziemi, kawałek po kawałku, szantażując Was trybunałami i sądami."

Hmm ziemię wydziera zazwyczaj nieproszony najeźdźca, a ponoć tacy przyjaźni są. Pisząc o trybunałach i sądach nawiązują do horrendalnych, urojonych roszczeń organizacji żydowskich. Jest tylko jeden problem. Właściciele majątków nie żyją, ich rodziny w całej europie nie żyją, spadkobiercy nie żyją. Komu zatem oddawać? Obcym, którzy nawet nie stali w pobliżu właścicieli? Ale rozumiem, że od czasu rozpierzchnięcia się Żydów przestali wierzyć w Jahwe, a zaczęli wyznawać boga o imieniu Mamona.

"Liczymy na to że będziemy wspólnie zarządzać miastami, uprawiać ziemię, wychowywać dzieci"

Pewnie chcą wychowywać zwłaszcza nasze dzieci :) To jest jeden ze szczytów bezczelności manifestu. Jako goście chcą zarządzać naszymi miastami. A może by tak zapytali się czy nie ma wolnych posad szambiarzy albo czy nie trzeba pozamiatać ulic naszych miast. Tego oczywiście nie zrobią bo oni chcą przyjść jako panowie nasi. Żałosne :)

"Być może to polityczny scenariusz, który wielu może napełnić przerażeniem."

Raczej oburzeniem i zniesmaczeniem, a jeśli przerażeniem to tylko wtedy kiedy nagle uświadomię sobie jak bardzo może być bezczelny inny człowiek.

"W wielu z Was może obudzi on jednak nadzieję na przełom i rozbicie siermiężnego jednonarodowego monolitu."

Żenada :D Faktycznie strasznie mi przeszkadza to, że nie ma innych narodowości w moim kraju :) O niczym innym nie marzę jak o tym żeby mieć obcych wśród sąsiadów :)

"Pozbędziemy się poczucia winy. Będziemy osadnikami, a nie okupantami."

No niestety my wam nie pomożemy leczyć moralnego kaca. Ale za to słyszałem, że na Madagaskarze są przyjaźni ludzi :D

"Przybysze, oczekujemy Was!"

Ehh kolejna bezczelność i nietakt. Zapraszać to mogą gospodarze, a nie natrętny pijak, który dobija się do drzwi bo chce zamelinować się.

"Gospodarze, przyłączcie się do nas!"

To chyba błąd syntaktyczny. Jak gospodarz może przyłączyć się do gości? Chyba faktycznie niech pozostaną przy hebrajskim bo po polsku nie wychodzi im.



I jeszcze na koniec fajny adres Auguststr. 69, Berlin, DE

Dlaczego więc nie chcą zjeżdżać do Niemiec? Ponieważ boją się Niemców bo to naród groźny. Jest jak lew w cyrku. Można go nauczyć sztuczek i wykonywania poleceń ale kiedy nadepnie mu się na łapę albo co mu odbije to odgryzie głowę treserowi.

Użytkownik Aton edytował ten post 07.07.2012 - 15:26


#32

markus_111.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Żydom to już się całkiem w głowach poprzewracało. Jeszcze chwila a wlezą w buciorach w łoże małżeńskie. Mają swój Izrael? Mają! To niech sobie tam gadają nawet po marsjańsku ale od Polski wara. Mam nadzieję, że ta cała akcja to tylko wymysł kilku miejscowych idiotów bo trudno osądzać na jej podstawie całe społeczeństwo.

Użytkownik markus_111 edytował ten post 08.07.2012 - 21:44


#33

JCDenotn.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Żydzi to mają naprawde kiepsko, najpierw debile wołali "Żydzi precz do Palestyny!"

Kiedy w końcu tam poszli zaczeli wołać "Żydzi przecz z z Palestyny!"

#34

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nawet nie chciało mi się czytać większości postów, ale o tym na końcu. Pomysł sam w sobie głupi (coś a 'la oddajmy Niemcom tereny zagrabione po wojnie) i jak ktoś mądrze napisał, skąd oni by wzięli żydów, którzy chcą w Polsce mieszkać.

A i przy okazji; właściwie to wasz antysemityzm bije po oczach, właściwie to mi wstyd, że młodzi ludzie są tak ograniczeni i nazywają się Polakami. Właściwie to mi wstyd, że żaden mod nie ukrócił tych antysemickich wycieczek.



#35

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

A i przy okazji; właściwie to wasz antysemityzm bije po oczach, właściwie to mi wstyd, że młodzi ludzie są tak ograniczeni i nazywają się Polakami. Właściwie to mi wstyd, że żaden mod nie ukrócił tych antysemickich wycieczek.


Żaden mod nie ukrócił, bo nikt tu żydów nie obraził i wszyscy mają rację co do tego, że żydzi mają swój kraj i tam powinni sobie siedzieć.

#36

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

A i przy okazji; właściwie to wasz antysemityzm bije po oczach, właściwie to mi wstyd, że młodzi ludzie są tak ograniczeni i nazywają się Polakami. Właściwie to mi wstyd, że żaden mod nie ukrócił tych antysemickich wycieczek.


Ola Boga! , to już wszelka krytyka wobec narodu wybranego, to podły, szowinistyczny i faszystowski antysemityzm ?? Są to zwykli ludzie, i jeżeli coś głupiego powiedzą, to inni mają prawo to skrytykować zgodnie z wolnością słowa.

PS: Żydowski rasizm..

Użytkownik martius edytował ten post 08.07.2012 - 14:45


#37 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

livin po prostu jeszcze się nie odpępowiła od rzeczywistości telewizora ;)

#38

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Mus być w żydzewie jaka zaraza, stąd durne pomysła.
...przecież widzicie, że one takie bidne, nie plujcie już na te siroty...proszę :mrgreen:

#39

markus_111.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

PS: Żydowski rasizm..


Jak przeczytałem cały artykuł to szczęki szukałem na podłodze. Podłość elity żydowskiej nie zna granic. To nasi dziadowie ratowali ich z hitlerowskich obozów, pomagali jak mogli ryzykując życie lub nawet je tracąc a tu proszę... "Rabin" uznał, że jesteśmy po to by żyd żył jak "panisko"!!! Co z tego, że jedna czy druga organizacja żydowska potępiła te słowa jak rząd izraelski nic z tym nie zrobił i nie zrobi. Te słowa powinny zostać zapisane w podręcznikach historii aby naród Polski wiedział z kim ma do czynienia. To już jest RASIZM wobec reszty narodów świata.

#40

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

"Żydzi: Hebrajski musi być językiem urzędowym obok polskiego"

Dołączona grafika

Chcą powrotu nad Wisłę 3 milionów Żydów.


Oczywista bzdura, cała histeria powstała pewnie po to, aby wzbudzić emocje. Chyba się udało, jeśli poczytać wpisy - dziwne że tak bzdurny temat może tu zaistnieć.

#41

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wszedłem na facebooka i przeczytałem cały manifest i aż się we mnie zagotowało. W słowniku cywilizowanego człowieka nie ma dostatecznie obelżywych słów by opisać bezczelność Żydów stojących za tą haniebną inicjatywą.

i tyle mi wystarczy ! popieram... masz plusa

Dołączona grafika

/mylo

#42

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano


Wszedłem na facebooka i przeczytałem cały manifest i aż się we mnie zagotowało. W słowniku cywilizowanego człowieka nie ma dostatecznie obelżywych słów by opisać bezczelność Żydów stojących za tą haniebną inicjatywą.

i tyle mi wystarczy ! popieram... masz plusa


Świetny przykład chorych ludzi. Bywajcie! hahahahhaha

Dołączona grafika

/mylo

#43

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano



Wszedłem na facebooka i przeczytałem cały manifest i aż się we mnie zagotowało. W słowniku cywilizowanego człowieka nie ma dostatecznie obelżywych słów by opisać bezczelność Żydów stojących za tą haniebną inicjatywą.

i tyle mi wystarczy ! popieram... masz plusa


Świetny przykład chorych ludzi. Bywajcie! hahahahhaha


no nie ? jak Ci żydzi tak mogą... 8) życze im, aby ich napletki odrosły i mieli obrzezanie ponowne na żywca

Dołączona grafika

/mylo

#44

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[Ronaldo
" życze im, aby ich napletki odrosły i mieli obrzezanie ponowne na żywca"


Znając zwyczaj obrzezania żydowskich niemowląt, nie byłoby to miłe dla dorosłych ludzi :/ :

Każde dziecko żydowskie płci męskiej musi być obrzezane ósmego dnia po narodzeniu. Aktu obrzezania dokonywa specjalny obrzezywacz (mohel) przy pomocy dwóch innych, którzy zwą się perea i mecyc.

Mohel operuje nożem obosiecznym, albo u żydów prawowiernych ostrym gładzikiem rytualnym, co dowodzi, że obrządek ten sięga jeszcze epoki przedhistorycznej kamienia gładzonego. Obrzezanie na cmentarzu dziecka martwego musi być dokonywane tylko takim gładzikiem. Perea operuje paznokciem u wielkiego palca, specjalnie w tym celu wyhodowanym. Dowodzi to, że obrządek ten pochodzi z czasów jeszcze dawniejszych, kiedy jedynym narzędziem człowieka były tylko ręce. Mecyc zaś operuje ustami.

Mohel naciąga napletek niemowlęcia, wsadza między zęby grzebienia i tnie, rzucając go na piasek, trzymany w specjalnej misie, zastępującej piasek pustyni albo stepu. Perea na zranionym w ten sposób członku niemowlęcia dokonuje operacji najboleśniejszej, zwanej „priak”, „obnażanie”, gdyż paznokciem obdziera dokoła członka skórę. Mecyc zaś bierze zraniony członek w usta i ranę wysysa, zasypując proszkiem.

Podczas aktu obrzezania ustawia się fotel-tron dla asystującego ceremonii proroka Eljasza, zapala się funtową świecę woskową na cześć noworodka i dwanaście świeczek na cześć dwunastu pokoleń Izraela, oznaczających zarazem dwanaście świateł zodiaku, według talmudystów „priak” czyli „obnażenie” członka paznokciem, stoi w związku z liczbą 365, gdyż taka jest wartość liczbowa wyrazu „priak”. Dla kantora przygotowuje się kubek z winem. Kubek ten winien mieć dwanaście kantów. Kantor zagłusza wrzask dziecka psalmem XX (XIX): „Niechaj cię wysłucha Pan w dniu utrapienia”.

Mohel wyssawszy krwawiący członek, wyssaną krew spluwa do kieliszka z winem, potem macza palec w owem winie i dwa lub trzy razy wkłada do ust noworodka, także matce jego dają nieco do wypicia tego wina.

Wyobraźmy sobie, że taki obrzezywacz jest chory na gruźlicę czy syfilis, a łatwo sobie wyobrazić szkodliwość obrzezania. Ale jednocześnie żydzi częstokroć zarzucają „zacofanie”, „zaśniedziałość” katolicyzmowi, a sami praktykują obrzędy z czasów prehistorycznych.


http://marucha.wordp...sady-zydowskie/

Ps. Gdyby ktoś miał watpliwości, czy opisany zwyczaj obrzezania dzieci nadal się stosuje, proszę o przeczytanie tego artykułu :
http://religia.onet....aniu,34898.html

Użytkownik kpiarz edytował ten post 09.07.2012 - 08:37




#45

Amontillado.
  • Postów: 631
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tematy takie jak te to kpina z tego forum i gratka dla użytkowników – ciągle tych samych – wypowiadających się w niemal każdym temacie dotyczącym Żydów, gdzie mogą wyładować swoją frustrację związaną z wyimaginowanym wrogiem Narodu Polskiego i każdego Prawdziwego Polaka.

I tak dowiadujemy się, że pradziad niemal każdego prawdziwego Polaka zginął ratując Żydów, a oni odwdzięczają się grabiąc nasz kraj. Przeniknęli do rządu i rujnują Polskę, bo taki już mają charakter ci Żydzi. Mało tego – przeniknęli do wszelkich światowych organizacji, masonerii, iluminatów – i chcą opanować świat. Zależy im tylko na pieniądzach – naszych pieniądzach! I na naszych kamienicach rzecz jasna…


Tematy takie jak ten – które zastanawiająco często pojawiają się na naszym paranormalnym forum – doskonale demaskują zakorzenione w społeczeństwie (polskim i nie tylko) stereotypy dotyczące Żydów i wpojoną niechęć do tej ‘rasy’, ‘plemienia żmijowego’. Demaskują także problem współczesnej młodzieży, która uznając internet za jedyne wiarygodne źródło wiedzy zupełnie nie potrafi z niego korzystać. Nie potrafi np. weryfikować informacji i ‘faktów’ w internecie zamieszczanych. Nie potrafi lub nie chce, ze wskazaniem na to drugie. Ludzie wierzą w to co chcą wierzyć – przyjmują jako prawdziwe te wiadomości, które tylko potwierdzają to co już wcześniej przypuszczali. I tak powszechnie wiadomo, że Żydzi są z założenia chciwi, źli, obłudni, zdeprawowani, itp. Tendencyjne informacje podawane w internecie (takie jak ta powyżej i inne, które pojawiły się niedawno na forum i pojawią w niedalekiej przyszłości) tylko utwierdzają stereotypy – dlatego są prawdziwe. Każdy kto myśli inaczej żyje w świecie kłamstwa oraz propagandy i cytując Atona: „nie odpępowił się od rzeczywistości telewizora”; na rzecz internetu – chciałoby się powiedzieć. Z deszczu pod rynnę.

Zauważmy, że nikt nie używa w tym temacie nazwy Ruch Odrodzenia Żydowskiego, zastępując ją za to wszystkimi Żydami. Warto by się jednak przyjrzeć czym ten ruch jest – oraz czym są ich postulaty. A są one wynikiem artystycznego happeningu-prowokacji reżyserki Yael Bartany wspomaganej przez kilku polskich lewicowców. Jakoś nikt tego nie napisał, za to komentarze takie jak ten…

„życze im, aby ich napletki odrosły i mieli obrzezanie ponowne na żywca”


…doskonale pokazują do czego takie tematy są tworzone.


Kolejna sprawa – jaki cel ma ta /pożal się Boże!/ artystka w promowaniu podobnych postulatów? Odpowiedź jest prosta, ale nikt z oświeconych tu inteligentów, odpępowionych od kłamstw telewizji jej nie zauważył. Prowokacja ta jest wymierzona w Izrael i jej głównym celem ma być wykazanie, że istnienie tego państwa to błąd. Błąd, który można naprawić poprzez kolejną diasporę – m.in. związaną z powrotem do Polski. Powstały postulaty, które mają opisywać idylliczne państwo (swego rodzaju parodia Utopii) gdzie na powrót żyją ze sobą Polacy i Żydzi. Pomysł, rzecz jasna, głupi – co do tego nikt chyba nie ma wątpliwości. Nie mają wątpliwości sami Żydzi (tak, tak!), którzy nie szczędzą krytyki dla pani Yael Bartany, Sławomira Sierakowskiego oraz Artura Żmijewskiego i ich pomysłom związanym z Ruchem Odrodzenia Żydowskiego.

Żydowskie teksty przeciw Ruchowi Odrodzenia Żydowskiego pojawiały się już kilka lat temu – oczywiście żaden z użytkowników nie odszukał takich artykułów żeby go tu podać, za to wkleja się ciągle te same i NIEZWIĄZANE z tematem teksty o Talmudzie, obrzezaniu, itp.

Tak o całym zamieszaniu piszą Żydzi na portalu Forum Żydów Polskich – i nie sposób nie przyznać im racji:

___________________________________

Kto zapłaci za 3 miliony Żydów?

Fikcyjnych, którzy mają "powrócić do Polski".

Takie oto odzwierciedlenie w polskich mediach znalazła artystyczna - w założeniu - prowokacja Yael Bartany (izraelska artystka) i Sławomira Sierakowskiego (aktywista i publicysta lewicowy):

Żydzi: Hebrajski musi być językiem urzędowym obok polskiego

Czytamy tam: Chcą powrotu nad Wisłę 3 milionów Żydów. Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce postuluje powrót do Polski trzech milionów Żydów i ustanowienie hebrajskiego drugim językiem urzędowym (...). (...) Właśnie zaprezentowano program Ruchu, w którym znalazł się nawet postulat sfinansowania akcji przesiedlania Żydów do Polski z podatków. Żydowscy działacze uważają, że Senat powinien zostać przekształcony w Izbę Mniejszości, a polski rząd powinien zerwać konkordat z Watykanem.

Prowokacja artystyczna zostaje zaprezentowana jako prowokacja polityczna.

Spójrzmy na jej efekty.

Kto prowokuje?

Żydzi. Bezczelni.

Kto chce unicestwić językową podstawę istnienia narodu polskiego?

Żydzi. Wymagający dla siebie wyjątkowych praw.

Kto chce za pieniądze polskich podatników osiedlać się w Polsce?

Żydzi. Oszustni i wrachowani.

Kto chce zmieniać w swoim własnym interesie strukturę władzy ustawodawczej?

Żydzi. Dbający wyłącznie o własne interesy.

Kto wypowiada się w nieswoich sprawach: dotyczących RP i Kościoła Katolickiego?

Żydzi. Antykatoliccy Żydzi.


Jak widać po reakcjach na internetowych forach, tak zrozumie to ogromna liczba tych, do których dotrze ta wiadomość, może nawet większość.

No to wypada zadać jeszcze jedno, najważniejsze pytanie:

Kto za dzisiejsze medialne nagłośnienie nazwisk "Bartana" i "Sierakowski" będzie płacił jutro i za rok - gdy o autorach nikt już nie będzie pamiętał - po wyjątkowo intensywnym odświeżeniu i wzmocnieniem paskudnych stereotypów, na których opiera się antysemityzm?

Nie autorzy i nie 3 miliony fikcyjnych, wymyślonych Żydów, którzy nie istnieją i nie zaistnieją, ale kilkutysięczna społeczność żydowska w Polsce, która z tą chucpą nie ma nic a nic wspólnego.


___________________________________________

Mam świadomość tego, że powyższy post nie wpisuje się w schemat jakim rządzą się podobne tematy. Gdzie użytkownicy poklepują się po pleckach i utwierdzają się nawzajem „Żydzi to zło!” – a każdy kto ma inne zdanie zostaje zaszczuty, zminusowany, nazwany agentem, Żydem (bo chrześcijaninowi niby nie wypada bronić Żydów? Ciekawe.), ewentualnie dzieckiem manipulowanym przez media.

Nie rozumiem tylko co robią w tym temacie pewne komentarze, które są zwyczajnym spamem. A już w ogóle nie mam pojęcia jaki związek z tematem „Żydzi: Hebrajski musi być językiem urzędowym obok polskiego” ma kwestia obrzezania i wklejka kpiarz. No ale tak to już jest… Wklejać wszystko co się da, a co może pomóc w oczernianiu i utrwalaniu stereotypów. Pytanie tylko kto tu jest manipulowany i przez kogo…




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych