Skocz do zawartości


Zdjęcie

I, Pet Goat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#16

iluminati911.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do tego filmiku, mam mieszane uczucia, jakoby iluminaci kiedykolwiek mówili otwarcie co robią? Tu nie ma jedynie symboliki iluminatów ale też jezuitów, wolnomularzy, masonów, żydów, ogólnie z większości kultur jakie znamy, opiera się również o religię Katolicką więc raczej w tej sferze poszukiwałbym źródła filmu, oczywiście chodzi o zamysł, naszpikowany od początku do końca symboliką, nic nie jest jawnie powiedziane, co skłania do przemyśleń, co daje teorie spiskowe :) na moje oko jest to obraz niedalekiej przyszłości jeśli dalej będziemy patrzeć biernie na to co się dzieje. Świnia psuje się od łba, czyli największy nierząd, kłamstwa, manipulacje, na które ze względu na poprawność polityczną jesteśmy zmuszeni patrzeć, oni to wiedzą, wszystko co się dzieje dookoła jest eksperymentem społecznym, począwszy od WTC, przez wjazd USA do Iraku, pod durnymi pretekstami, strefy 51, potem Paryż, czy Bruksela, dlaczego ofiarami zamachów terrorystycznych są niewinni? nie po to by siać strach ale żeby zamachowcy działając mieli dość czasu na ucieczkę, samobójstwo czy coś innego aby nie wydać ważnych tajnych informacjii, USA to bankruci i kłamcy izraela, a Arabia Saudyjska daje pieniądze i to nie małe na niszczenie Europy, plan się powodzi i to tylko dla tego że Ja, Ty, My tylko patrzymy, oduczyliśmy się działać, tylko biernie patrzeć, w tej konsumpcjonistycznej wieży babel. Powodzenia


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych