Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch/postać - Wilczy Szaniec - bunkry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
147 odpowiedzi w tym temacie

#136

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Faktycznie, pierwszy z brzegu...

Dołączona grafika

Co do nagrania - muszę powiedzieć, że to jest naprawdę dobrze "zrobiony" materiał.
  • 0

#137

mysza200sx.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hayashi, dzięki za dodanie foty bo miałem z tym problem.
  • 0

#138

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Swoją drogą maximus był jedyną osobą, która napisała na YT prośbę o informacje o tym filmiku i dostała odpowiedź, że to fake... Może zamiast dyskutować o wyjazdach, wypadałoby następnym razem napisać czasami do autora, który nawet nie ma pojęcia, że jego 'dzieła' trafiają na takie fora ;) Ja nie jestem duchem świętym, żeby wiedzieć gdzie ktoś wkręcony to poudostępniał znajomym, ale jeśli już chcecie coś badać to chyba ktoś tutaj ma konto na YT?? Zwykły priv na YT by rozwiał wątpliwości, więc dyskusja o wyjeździe na 9 stron jest co najmniej nie na miejscu/dziwna/niepotrzebna. A barierą językową nie ma się co zasłaniać w tym wypadku bo jak widać mówię po naszemu ;)

He he, a jak ktoś zwróci na to uwagę, to od razu jeżdżą, że "nie wnoszą nic do tematu" (jakby te 6 stron wnosiło). Dołączona grafika Dzięki za rozwiązanie zagadki! W końcu będzie w tym temacie spokój. Dołączona grafika
  • 0

#139

reversal.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak czy inaczej, temat był ciekawy do ''gdybania'' :)
  • 0

#140

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda. Byłem pewien, że ktoś sprawdzał ten filmik, ale skoro nie informował nas o jego "nieprawdziwośći" (miał pewnie ubaw) to uznałem, że warto zbadać miejsce osobiście. Znajomy też się wkurzył, zwłaszcza, że poczynił przygotowania do wyjazdu, cóż, pozostanie Nam zwiedzić miejsce z przewodnikiem. W sumie przeglądając większość tematów paranormalnych na forum powinienem był być pewien, że to kolejna prowokacja. Myśl o ciekawej przygodzie była jednak silniejsza. Autora tematu, który bezczelnie do wczoraj ciągnął swoją prowokację proponuję dożywotnio zablokować z adresu ip. Wzmiankę o gdybaniu autora powyżej ukarać upomnieniem, gdyż nie jesteśmy tu od tego by gdybać, ale by wyjaśniać pewne zjawiska. Coraz częściej żałuję, że się postanowiłem udzielać zamiast jak w latach wcześniejszych być anonimowym czytelnikiem. Przykre jakich idiotów kreuje sieć.
  • 0

#141

reversal.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to tylko forum.. nie stresuj się tak. ; )

Użytkownik reversal edytował ten post 04.01.2013 - 20:24

  • 0

#142

Gladiola.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda. Byłem pewien, że ktoś sprawdzał ten filmik, ale skoro nie informował nas o jego "nieprawdziwośći" (miał pewnie ubaw) to uznałem, że warto zbadać miejsce osobiście. Znajomy też się wkurzył, zwłaszcza, że poczynił przygotowania do wyjazdu, cóż, pozostanie Nam zwiedzić miejsce z przewodnikiem. W sumie przeglądając większość tematów paranormalnych na forum powinienem był być pewien, że to kolejna prowokacja. Myśl o ciekawej przygodzie była jednak silniejsza. Autora tematu, który bezczelnie do wczoraj ciągnął swoją prowokację proponuję dożywotnio zablokować z adresu ip. Wzmiankę o gdybaniu autora powyżej ukarać upomnieniem, gdyż nie jesteśmy tu od tego by gdybać, ale by wyjaśniać pewne zjawiska. Coraz częściej żałuję, że się postanowiłem udzielać zamiast jak w latach wcześniejszych być anonimowym czytelnikiem. Przykre jakich idiotów kreuje sieć.


A co wam to przeszkadza w pierwotnie planowanym wyjeździe? Ja nadal jestem za tym żeby dostawać zgłoszenia, jeździć tam, robić zdjęcia lub nawet małe dokumenty kręcić a potem wrzucać na forum. Chyba nikt tak naprawdę nie wierzy że zobaczy ducha w takim miejscu, ale klimat, poznawanie historii tego miejsca, jak rodziła się legenda - to jest niepowtarzalne i warte uchwycenia, podzielenia się z forum.
  • 0

#143

ewela.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popieram :) Dla rozczarowanych tematem-tam i tak coś jest :mrgreen:
Oto fotka jaką znalazłam w sieci-przeczytajcie opis autora.
http://www.flickr.co...in/photostream/
Wilczy Szaniec był też bohaterem jednego z odcinków Ghost Hunters International. Pani przewodnik miałaby sporo do powiedzenia na temat paranormalnych zdarzeń w obiekcie i okolicach :)
  • 1

#144

mysza200sx.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedni tam widzą oko, a ja tam widzę całą twarz Stalina (właśnie nad tym pseudo okiem) :D

Co nie zmienia faktu, że ten temat powinien zostać zamknięty wg mnie - bo został w 100% wyjaśniony...
  • 0

#145

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jedni tam widzą oko, a ja tam widzę całą twarz Stalina (właśnie nad tym pseudo okiem) :D

Co nie zmienia faktu, że ten temat powinien zostać zamknięty wg mnie - bo został w 100% wyjaśniony...



Stalina? W niemieckich bunkrach?
  • 0

#146

Leszek 82.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A widzieliście to? :http://www.youtube.com/watch?v=l8sWZTanmyU

TAPS stwierdził że Wilczy Szaniec to miejsce nawiedzone

Użytkownik Leszek 82 edytował ten post 06.04.2013 - 17:09

  • 0

#147

Dulce.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A widzieliście to? :http://www.youtube.com/watch?v=l8sWZTanmyU

TAPS stwierdził że Wilczy Szaniec to miejsce nawiedzone


Całkiem niezły odcinek. Kurcze, strasznie ciągnie mnie do tego Wilczego Szańca, ale daleko mam. ;/
Może kiedyś uda mi się tam pojechać, bo jestem bardzo ciekawa, tego co można tam zobaczyć lub też poczuć.
  • 0

#148

Leszek 82.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja do Gierłoża mam 400km niestety
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych