Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch/postać - Wilczy Szaniec - bunkry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
147 odpowiedzi w tym temacie

#1

zakrwd.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Właśnie się dowiedziałem że mieliśmy kontakt z duchami .... :P Fuck dziwnie to brzmi , wiem wiem ale daję dowód! Rzecz działa się podczas nocnego zwiedzania bunkrów obok Wilczego Szańca, pojawiła się sylwetka żołnierza w mundurze, było to około 00:30-1:00 w nocy... Dodaję filmik który został nakręcony i obrobiony przez Myszę , nikt tego wcześniej nie widział, dopiero przez przypadek zobaczyliśmy sylwetkę tego żołnierza ... jakość ustawcie na 720p i to jest dokładnie w 2:19-2:20 minucie !


link:



screen:

Dołączona grafika



A teraz komentarz ode mnie: moim zdaniem to prawdopodobnie graffiti na ścianie, jednak wygląda tak jakby się pojawiło i zniknęło. Może ktoś ma ochotę / potrafi zrobić analizę tego materiału?

Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam
  • 0

#2

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj, trochę powiększyłem i ''pokolorowałem''
Dołączona grafika

W dalszym ciągu analizuję.

Pozdrawiam

Edit*
Wygląda na graffiti, w sumie możesz sprawdzić to jeszcze raz, w dzień.

Użytkownik wiktor_44 edytował ten post 02.07.2012 - 15:18

  • 0



#3

zakrwd.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciężko będzie, raczej osoby które są z tamtych okolic mogą to sprawdzić - jeśli ktoś na forum zna to miejsce to może poszukać, czy to graffiti, czy nie. ;) Ja jestem z podbeskidzia, znajomy którego post wkleiłem również.
  • 0

#4

Amaikti.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się również wydaję, że jest to tylko jakieś grafitti. Właściwie jak tutaj już osoba u góry wspomniała, możecie wszystko dokładnie przeanalizować w dzień. Osobiście nie sądzę by to był jakiś duch, wystarczy kilka razy obejrzeć moment w którym wszystko nagrywaliście. Można dostrzec, że "obraz" się nie porusza tylko tkwi w jednym, konkretnym miejscu. Chociaż jak dla mnie dziwnym faktem jest to, że ktoś by postanowił namalować grafitti w takim miejscu, i to jeszcze najprawdopodobniej w kolorze. Kolejnym moim dowodem na to, że nie był to duch to gra cieni jaka występuje na "obrazie", z tego co mi się wydaję duch nie powinien posiadać cieni na twarzy. Być może w internecie są jakieś zdjęcia tego bunkru, więc dobrym pomysłem byłoby poszukać ich tam i zobaczyć czy istnieje zdjęcie które by pokazywało właśnie to miejsce.

Bez wątpienia również dla mnie są ciekawe niektóre fortyfikacje, u nas w Poznaniu posiadamy liczne forty, które są godne obejrzenia. Niestety jednak wstęp do niektórych jest zabroniony przez wojsko, a sama historia jaka kiedyś się pojawiła obok jednego z nich jest dowodem na to, że lepiej się tam nie zbliżać. Jeden fort jest właściwie opuszczony i to on jest jednym z ciekawszych, bowiem mieści się niedaleko lasu. Podczas wejścia na ten teren byłem świadkiem dziwnych rzeczy, ale to już rzeczy na osobny temat.

Użytkownik Amaikti edytował ten post 02.07.2012 - 15:41

  • 0

#5

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szukanie zdjęcia to absurd. Ktoś musi tam pójść.
Graffiti ubranego faceta? Trochę mało przekonujące.
Kto i po co by je robił?

Użytkownik erebeuzet edytował ten post 02.07.2012 - 16:26

  • -1

#6

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Można prosić o wrzucenie gdzies tego filmu w .avi ??
  • 1



#7

zakrwd.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chodzi o ściągnięcie na dysk, czy format? Bo ściągnąć można w ten sposób:
http://offliberty.com/ wklejasz tam linka do filmu z youtube i klikasz, że chcesz pobrać film.

Czy ktoś z was zna te okolice? Wilczy Szaniec - nie mam pojęcia, czy co wieś, mała miejscowość, czy co.. Mogę dopytać obecnych tam gdzie to dokładnie było jakby ktoś chciał sprawdzić, czy jest tam graffiti. Z tego co mówił gość nagrywający ten film - nie było tam graffiti. W takim przypadku byłbym skłonny uwierzyć, że to duch, bo nikogo poza nimi tam nie było.
  • 0

#8

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kto i po co by je robił?

Jakie głupie pytanie.
To są bunkry!
  • -2



#9

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kto i po co by je robił?

Jakie głupie pytanie.
To są bunkry!

Więc bardzo mądre byłoby malować tam takie dzieło.
Bo przecież w bunkrach wszyscy tak robią,,,
  • 0

#10

Amaikti.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o moje zdanie odnośnie graffiti w bunkrach to sądzę, że mogło by to polegać na takiej zasadzie, że jakieś osoby w pewien dzień tam przyszły i to namalowały. Mało odkrywcze, ale chodzi mi o sam fakt, iż mieli tam dużo miejsca do dyspozycji i nikt ich za to by nie zganił. Na filmiku można zauważyć różne, inne napisy na ścianach, więc jedynie mogę się opierać o ten fakt. Graffiti można spotkać praktycznie wszędzie i to w każdej formie, więc dlaczego w bunkrze nie miałby występować. W mojej okolicy jest pełno różnych twarzy znanych postaci na ścianach z różnymi dopiskami, więc tak samo mogłoby to wyglądać w tym przypadku. Niestety jednak dopóki ktoś tam nie pójdzie, to nie będziemy wiedzieli co sądzić o danych wersjach.
  • 0

#11

Obywatelka AM.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wilczy Szaniec - nie mam pojęcia, czy co wieś, mała miejscowość, czy co..

To nie wieś, to po prostu nazwa tego miejsca. Okoliczna wieś to Gierłoż, a najbliższe miasto to Kętrzyn. Ja pochodzę z Kętrzyna, więc mam blisko. Tylko że w Wilczym Szańcu i okolicy tych bunkrów jest od cholery i ciut więcej, musiałabym wiedzieć, który to konkretnie jest. Mogłabym tam ewentualnie zajrzeć w dzień. Nie liczcie jednak na to, że będę się szlajać po jakichś podziemiach :P Ja strachliwa jestem. Filmik jest dość chaotyczny, więc nie wiem, czy oni w końcu schodzili do tej dziury, czy nie. W każdym razie, jeśli będę się tam wybierać, to sama, więc na pewno nie będę wchodzić w miejsca, które uznam za niebezpieczne. Bunkry były wysadzane, więc większość jest w bardzo złym stanie.

PS. http://www.paranorma...__1#entry487416 :rotfl:
  • 0

#12

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jestem bardzo ciekawa, czy faktycznie było tam graffiti ... Jeśli nie, to będzie chyba najbardziej wiarygodne nagranie ducha jakie w życiu widziałam.
Mam nadzieję, że jednak nic nie ma na tej ścianie i faktycznie był to duch!
  • 2

#13

zakrwd.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Obywatelko - zdobędę info w którym dokładnie bunkrze był ten duch/graffiti i napiszę :)
  • 2

#14

MsPasskuda.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dopatrzyłam się sylwetki to o mało nie narobiłam w gacie... :mrgreen:
Dobry materiał, liczę ,że to nie streetart ;)
  • 0

#15

Obywatelka AM.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cóż, nadal czekam na info...
Jakby co wyjeżdżam i będę mogła zająć się oglądaniem bunkra dopiero w sierpniu, ale bedę pamiętać o sprawie. Więc albo uzbrojcie się w cierpliwość, albo może znajdzie się ktos inny z tej okolicy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych