Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kim jest Czarna Bestia z Ameryki Północnej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

greeny.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!

Niedawno przyjechał do mnie mój chrzestny, który opowiedział mi o pewnym potworze z Ameryki, którą opowiedział jego dobry przyjaciel, który mieszka tam na stałe. Nie wiem gdzie dokładnie, wiem tyle że w USA.

A więc tak.
Pewnego razu, ten jego kolega wyszedł sobie z psem na spacer, a jako mieszka niedaleko lasu postanowił się przejść tam. Akurat była noc i jak był pod lasem z owego lasu wyleciało coś dziwnego. Było wielkości średniego psa, było to czarne i miało skrzydła jak u nietoperza, i teraz najważniejsze poruszało się bardzo szybko i skakało na wysokość 2,5 metra. Pies jak to zauważył zdębiał i uciekł, a zaraz po nim przyjaciel mojego chrzestnego. I teraz chciałbym się was zapytać co to było, bo cały czas trapi to mnie, moją rodzinę i tego znajomego.

Nie, że to jest jakaś ściema, ponieważ mój chrzestny jest prawdomówny i głupot by nie opowiadał. Prosiłbym o odpowiedź. :)
  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W którym Stanie to było?
  • 0



#3

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pokemon.
Tak serio to Chupacabra.
  • 0



#4

greeny.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież Chupacabra nie ma skrzydeł. Tymbardziej nietoperza.
  • 0

#5

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież Chupacabra nie ma skrzydeł. Tymbardziej nietoperza.

A widziałeś?
  • 4



#6

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Według niektórych opowieści (tych starszych) Chupacabra miała skrzydła (choć nigdy nikt nie podawał jakichś rozmiarów) i strasznie wysoko "skakała".
  • 0

#7

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nawet za pomocą nie wiem jakich umiejętności genetycznej manipulacji, nie da się stworzyć istoty ssaczej o sześciu kończynach. Do tego była by potrzebna ponadludzka wiedza a żadna inteligencja o ponadludzkiej wiedzy nie stworzyła by czegoś tak prostego, bo i po co?

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 22.06.2012 - 20:43

  • 0

#8

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet za pomocą nie wiem jakich umiejętności genetycznej manipulacji, nie da się stworzyć istoty ssaczej o sześciu kończynach

Czemu sześciu? Nie napisał, że miało sześć kończyn tylko, że było wielkości psa, a nie że to było stworzenie podobne do psa, bo ma 4 łapy. A skrzydła przecież do najczęściej "ręce", wątpię, że to był jakiś pegaz, któremu skrzydła rosną z brzucha.
  • 0



#9

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No i opisał facet gryfa...
  • 1

#10

Matis99.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda to na połączenie wersji dwóch kryptoidów/legendarnych postaci:

http://en.wikipedia....ing-heeled_Jack

http://en.wikipedia....ki/Jersey_devil
  • 0

#11

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Są to niewielkie zwierzęta, masa ich ciała nie przekracza 30 g, przy rozpiętości skrzydeł do 40 cm. Potrafią latać, ale także szybko biegać i skakać.

To z wikipedii na temat nietoperzy-wampirów. Szybko biegają i skaczą, ale są małe. Może jednak to był rzeczywiście nietoperz tylko, że jakiś inny gatunek.
  • 0



#12

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Pytanie zadane w tytule tematu brzmi:
Kim jest Czarna Bestia z Ameryki Północnej?

Odpowiedź jest tylko jedna:
Mike Tyson! 8)
  • 15

#13

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam!

Niedawno przyjechał do mnie mój chrzestny, który opowiedział mi o pewnym potworze z Ameryki, którą opowiedział jego dobry przyjaciel, który mieszka tam na stałe. Nie wiem gdzie dokładnie, wiem tyle że w USA.

A więc tak.
Pewnego razu, ten jego kolega wyszedł sobie z psem na spacer, a jako mieszka niedaleko lasu postanowił się przejść tam. Akurat była noc i jak był pod lasem z owego lasu wyleciało coś dziwnego. Było wielkości średniego psa, było to czarne i miało skrzydła jak u nietoperza, i teraz najważniejsze poruszało się bardzo szybko i skakało na wysokość 2,5 metra. Pies jak to zauważył zdębiał i uciekł, a zaraz po nim przyjaciel mojego chrzestnego. I teraz chciałbym się was zapytać co to było, bo cały czas trapi to mnie, moją rodzinę i tego znajomego.

Nie, że to jest jakaś ściema, ponieważ mój chrzestny jest prawdomówny i głupot by nie opowiadał. Prosiłbym o odpowiedź. :)


Człowiek Ćma? - Mothman Wielkość się nie zgadza, skrzydła - tak.
  • 0



#14

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chupacabra ma skrzydła tylko się nie chwali.
  • 1

#15

Bezi1797.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tym skakaniem skojarzył mi się kangur ale szczerze wątpie aby to był on :lol Inaczej kojarzy mi się z tym Chupacabra ale on nie ma skrzydeł lub Mothman tyle że on jest wielkości człowieka ale tak samo jaki pisałeś/aś miał wielkie skrzydła i wysoko skakał.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych