Skocz do zawartości


Zdjęcie

Heroes III przez Hamachi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Draggy.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z chęcią zagram w Heroes III - Złota Edycja (prawdopodobnie musimy mieć takie same wersje, żeby zagrać online, ale nie jestem pewien) przez hamachi. Jeśli zebralibyśmy więcej osób, można by zorganizować większą ustawkę. ;) Do gry potrzeba kopii Heroesów oraz darmowego programu Hamachi. Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany, proszę o napisanie w tym temacie. Na darmowej wersji Hamachi sieć może pomieścić 5 osób.

#2

Stilgar.
  • Postów: 252
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja bym się na to pisał tylko żeby zagrać trzeba mieć na prawdę duzo czasu. Caly dzien wolnego jeżeli chce się rozegrać porządnie partyjke. Jeszcze w zeszłym miesiącu z kumlpami gralismy 3vs3, partie skonczylismy po 2 sesjach po 7h.

#3

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up ale chyba można zapisywać i dokańczać kiedy indziej? Czy nie? Bo w Twierdzy można.



#4

Draggy.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, jest opcja zapisu, jednak jeszcze jej nie próbowałem, powinno jednak działać. Myślę, że można by się umówić na konkretny dzień, najlepiej zagrać pod wieczór. Można też zagrać na małej mapie, wtedy pójdzie szybciej. ;)

#5

Draggy.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zróbmy inaczej.
Jeśli jesteście zainteresowani grą w Heroes III przez Hamachi, napiszcie do mnie na gadu: 9184128. Tam umówimy się na grę. Wtedy napiszę kolejnego posta tutaj, i jeśli ktoś inny będzie mógł i chciał wtedy zagrać, rozegramy partyjkę w więcej osób. Tak pewnie będzie łatwiej i szybciej. Albo piszcie tutaj. ;)

#6

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gra w heroes z człowiekiem a nie kompem to tragedia, to czekanie na ruch. Moim kumplom wystarczało że graliśmy we trzech i zawsze któryś w końcu zasnął... Ja na pewno się nie piszę, przestrzegam pozostałych xD
Aha a jeśli chodzi o zapis to trzeba bardzo uważać żeby się poustawiać jak za pierwszym razem bo może się okazać że każdy jest innym graczem niż był wcześniej :P

Użytkownik Romczyn edytował ten post 17.06.2012 - 17:47




#7

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gra w heroes z człowiekiem a nie kompem to tragedia, to czekanie na ruch. Moim kumplom wystarczało że graliśmy we trzech i zawsze któryś w końcu zasnął... Ja na pewno się nie piszę, przestrzegam pozostałych xD
Aha a jeśli chodzi o zapis to trzeba bardzo uważać żeby się poustawiać jak za pierwszym razem bo może się okazać że każdy jest innym graczem niż był wcześniej :P


Fakt, to nie sesja CS, gdzie mozna spiąć kablami pare kompów, jej urok to raczej takie plemiona.pl - wiadomo, ze nie siedzisz 1h nad 1 wioską, ale to herbate zrobic, obiad zjesc, ksiazke poczytac, umyć włosy... i pare kliknięć na początku, później, jak będą 3 gracze, to juz duzo szybciej gra idzie i jest coraz bardziej zażarta

#8

Draggy.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, 666 jest pierwszym chętnym, wstępnie umówiliśmy się na piątą wieczorem we wtorek. Jeśli ktoś chciałby się dołączyć, proszę pisać. ;)

#9

Carnivall.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Grałam ze znajomymi w w Hirołsy III przez Hamachi i owszem, to był horror, dopóki nie wzięłam w łapę książki i nie czytałam w przerwach między swoimi ruchami ^^ I tak, trwa to koszmarnie długo. Opcja zapisu partii śmiga. Może i bym się pisała, ale mnie tu nie znacie, możliwe, że moje towarzystwo okaże się dla Was ciężkostrawne ^^

#10

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poklikałbym z człowiekiem-komp jest strasznie przewidywalny, nudny i głupi.
Niestety czasu mam mało, jednak postarałbym się coś wygospodarować.
Jakąś wersje Hirosów mam jednak nie tą co w/w.
Można prosić o link do właściwej wersji?

Użytkownik Robakatorianin edytował ten post 24.06.2012 - 12:51


#11

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy mody takie jak widescreen nie przeszkodzą?
Siedze w domu ze złamaną ręką więc chętnie bym zagrał.

#12

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bezpieczniej byłoby na PW-tam chyba jest jakiś bastion prywatności :roll:

#13

Draggy.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli jesteście zainteresowani, to proszę na gadu, albo PW. Na razie mam (nie)małe problemy z internetem i jestem zdany na internet mobilny z niewielkim limitem, więc musielibyśmy sprawdzić, czy dałoby radę zagrać.
Mody raczej nie przeszkadzają. ;) Myślę też, że wersja tak naprawdę nie ma znaczenia, ważne, żeby to była trójka. Jeśli macie czas, to możemy pokombinować, ja teraz też mam sporo wolnego czasu. Przepraszam, że wątek pozostawiłem sam sobie, ale to właśnie przez internet.

#14

obcy.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam program Gameranger zamiast hamachi.

#15

Rojek.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem BAAAAARDZO chętny HIII Zawsze i wszędzie :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych