Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reklama pilkasklep.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

artur_sz13.
  • Postów: 150
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przecierz tak czy siak produkuje się to w Chinach. Może niczym sie nie różnią. Te same materiały ta sama technologia.


Dokładnie fakt faktem może tak być że fabryka chińska na lewo sprzedaje towar adidasa... Ale to tylko w teorii. Ja osobiście nie ufam stronie sprzedającej koszulki meczowe a nie stadionowe za 100 zł. Stadionowa to jeszcze można na gruponie jakimś cudem znaleźć za 130 czy coś ale meczową to w życiu. Różni się detalami ale cena wzrasta znacząco.





Też uważam że kto mądry to się zastanowi czy jest sens robić promocję na nowe modele koszulek i butów które dopiero wchodzą. Jawne oszustwo ale jak firma z hong kongu to w People Republic of China raczej nie szukajcie sprawiedliwości;)



#17

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Admin chyba zamknął temat...

Ja ze swojej strony podziękuję Ci Shay za zwrócenie uwagi, bo ja osobiście przed skorzystaniem z oferty jakiegoś sklepu szukam właśnie opinii o nim na forach i Twoją uważam za cenna, ale nie potrzebnie uderzasz w dzwon: "winna administracja" raczej dzwon "uwaga na prawdopodobne oszustwo"...

#18

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ironmacko

Nie było moim celem uderzanie w administracje- jedynie stwierdziłem fakt, że było na to jej, świadome lub nie, przyzwolenie. Sentencją mojej wiadomości była właśnie obawa przed oszutami, nie dyskredytowanie kogokolwiek ;)

Czy jeśli znajdziesz w popularnym serwisie z ogłoszeniami motoryzacyjnymi ofertę na interesujący Cię samochód w komisie, a po kupnie okaże się, że kupiłeś oszukanego trupa z przekręconym licznikiem i zespawanego z dwóch powypadkowych egzemplarzy to będziesz miał pretensje do sprzedawcy, czy do serwisu ogłoszeniowego, którego rzekomo obowiązkiem było sprawdzić, co sprzedaje komis?


Wchodząc na portal z ogłoszeniami sprzedaży samochodów mam świadomość, że po pierwsze: sprzedają je przede wszystkim niezależne od siebie jednostki i poziom jeżeli chodzi o jakość nie będzie identyczny a po drugie jako, iż wchodzę tam właśnie po to by znaleźć samochód( nie przy okazji eksplorowania innych treści by trafić na przypadkową ofertę) szukam oferty najlepszej. Ale gdyby w tym serwisie ogłoszeniowym była wielka na pół strony reklama np. SAABa i tenże SAAB wyprodukował i sprzedał mi wadliwy samochód- pretensje miałbym do obydwu podmiotów. Roszczenie finansowe/ naprawa do SAABa a brak zaufania do reklamobiorcy.

Zamiast tworzyć rozwlekły elaborat na forum, wystarczyło zgłosić zastrzeżenia do omawianej reklamy na PW, podobnie jak robili to wcześniej inni użytkownicy w związku z innymi reklamami, które wydały im się niewłaściwe.


Nigdy nie trafiłem na temat traktujący o podobnym zagadnieniu( nieuczciwy reklamodawca). Stąd, oskarżając tę firmę o oszustwo poparłem wszystko znanymi mi argumentami, co było obszerne- ale postąpiłem słusznie. Sądzę, iż akurat na tym forum kładzie się nacisk na to, by oskarżenia starannie motywować a przeczytanie tekstu dłuższego niż jeden akapit nie stanowi dla nikogo problemu.

Wszelkie zarzuty związane z tą sprawą kierowane pod adresem moderatorów lub super moderatorów są nietrafne.


Nigdzie nikomu z tych grup nie stawiałem zarzutów- jedynie dyskutowałem gdy podjęto tę kwestię i nie mam odczucia by którakolwiek ze stron mogła kogokolwiek urazić.

Dziękuję za zgłoszenie, choć wolałabym nieco inną formę. Wyłączyłam ręcznie reklamy tego sklepu.


OK, dobrze, że interweniowałaś. W takim wypadku temat uważam za zamknięty a Ty masz u mnie plusa ; )

Użytkownik Shay edytował ten post 16.06.2012 - 20:48


#19

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych