Skocz do zawartości


Zdjęcie

Debbie Schlussel: Polacy wymordowali miliony Żydów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#31

trele12.
  • Postów: 408
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czemu się dziwicie? Skoro ją tak mordowali to żydówka. Była w Izraelu na praniu mózgu to mówi.

Aż się nasuwa myśl że popełniliśmy Wielki Błąd nie dogadując się z III Rzeszą.

@Z czym minusujący się nie zgadzają? Z praniem mózgu czy ?

Użytkownik trele12 edytował ten post 09.06.2012 - 00:52

  • -3

#32

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli kogoś interesuje temat rzekomych komór gazowych i tzw. holocaustu, zapraszam do obejrzenia materiału pod tytułem "Auschwitz. Why The Gas Chambers Are A Myth" na stronie http://www.holocaustdenialvideos.com/

Użytkownik rainman edytował ten post 07.06.2012 - 19:58

  • -2

#33

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tępić zakłamanie. Większość Polaków sama cierpiała od Niemców. Z pozostałych wielu pomogło Żydom ryzykując i często tracąc życie. A kolaboranci nie bez powodu nazywani byli "volksdeutschami". To byli zdrajcy nie tylko dla Żydów ale i dla nas. Zdrajcy narodu do narodu już nie należą. A Schlussel to nie wiem skąd wzięła wykształcenie i kto dał jej pisać artykuły do jednych z najbardziej poczytnych gazet amerykańskich. Jest ewidentnie niekompetentna i subiektywna.
  • 3

#34

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie dość, że zostaliśmy zaatakowani, byliśmy ofiarami, to teraz z ofiary robią winowajcę. Było mnóstwo Polaków, którzy z narażeniem życia skrywali Żydów, a teraz co z tego mamy? Niewdzięcznicy jedni. Razi mnie ta niesprawiedliwość, z jaką Żydzi obchodzą swoje żale i mogą opluwać jadem wszystkich wokół. A każda próba sprzeciwu w obronie oczywistych faktów, traktowana jest natychmiast jako antysemityzm. A ja mam dość ich antypolonizmu.
  • 4

#35

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Litości, co taka młoda kobieta z jułesej może wiedzieć o czasach wojny. Całą wiedzę jako posiada wyssała wybiórczo traktując doniesienia historyczne, stosując uogólnienia, mieszając pojęcia i proporcje. Tu nie chodzi o Polaków, ale każdego zdrowego na umyśle człowieka, gdy przeczyta takie nieumocowane w niczym brednie może ogarnąć jedynie pusty śmiech i popuka się w czoło.

P.s. Gajowy powinien natomiast odpowiedzieć prezydentowi Obamie w taki oto sposób: " Drogi Panie prezydencie, dziękujemy za ubolewanie nad ofiarami, które straciły życie w polskich obozach śmierci. Ze swojej strony możemy również zrewanżować się ubolewaniem nad ofiarami amerykańskich zamachów na WTC".

Ale jaki Gajowy, taka dyplomacja :)

miłujmy się
  • 5



#36

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli ta pani powołuje się na stratę swego dziadka...pytanie kontrolne: ile razy była na jego grobie? Jak często go odwiedza?

Równie dobrze ta pani mogłaby powołać się na opowiadania Tadeusza Borowskiego. Tam to dopiero jest opisana idylla życia w obozach koncentracyjnych!
Zawsze znajdą się ludzie gotowi innych wdeptać w ziemię. Bardzo rzadko ludzie to robią dla własnej przyjemności i satysfakcji. Można zmusić osobę do podejmowania działań niezgodnych ze swym sumieniem-straszakiem może być życie rodziny, własne życie, strach przed śmiercią i torturami. Ci którzy nie słyszeli niech zapoznają się z ciekawymi eksperymentami: Milgrama i Stanfordzki
Człowiek człowiekowi wilkiem. Przed przystąpieniem do eksperymentu nikt nie przypuszczał że dopuści się takich czynów. Niemcy nie musieli sami brudzić sobie rąk-wystarczyło część zadań przekazać jeńcom, postawić ich w sytuacji bez wyjścia.

Jakby nie było winni są Niemcy-oni byli zleceniodawcami.
  • 0

#37

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

http://www.facebook....DebbieSchlussel -- jeśli ktoś z Was ma facebooka to można zgłaszać jej profil. Wystarczy wejść na profil : http://www.facebook.com/debbiesfanpage i zgłosić- to tak mało zajmuje, myślę, że każdy patriota może to zrobić (:
  • 1

#38

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że co najmniej trzy osoby obejrzały film pod tytułem "Auschwitz. Why The Gas Chambers Are A Myth" i ze względu na jego treść zdecydowały o przyznaniu minusa mojemu postowi, wobec czego proszę te osoby o merytoryczne odniesienie się do zawartości materiału.
  • 1

#39 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Eh, krew zalewa jak się czyta takie bzury, aż wolę nie myśleć ile osób uwierzy w jej wypociny nie mające nic wspołnego z prawdą. U nas w Polsce za rozgłaszanie takich perfidnych kłamstw i oskarżeń chyba zostałaby postawiona przed sąd, prawda? Szkoda, że w USA nie. Niestety to co chcą zrobić z edukacją w naszym kraju prawdopodobnie za kilkadziesiąt lat sprawi, że nasze dzieci czy wnuki będą równie otępiałe i bezmyślne jak ta kobieta. Mam nadzieję, że jednak rząd się opamięta i zostawi program tak jak jest. Chociaż tyle.
Oczywiście wszyscy wiemy, że byli Polacy, którzy wydawali Żydów, jednak był to margines, poza tym nie jedna rodzina z pewnością wydała Żyda nie z nienawiści, ale z obawy przed wymordowaniem własnej rodziny. Strasznie nie lubię, jak ktoś broniac się czy po prostu dyskutując na jakiś temat, bez zadnego obrażania, zostaje przez drugą stronę wyzwany od np. rasisów (bo ma coś do czarnego, choć jego kolor skóry nie ma nic do rzeczy), homofobów (bo np. podrywała mnie lesbijka a ja ją spławiłam) czy jak w tym wypadku od razu od nazistów.

Znalazłam taki komentarz w internecie:

Problem z paniąSchussel jest inny , wg danych zawartych w archiwum Gestapo w Warszawie, jej rodzinę nie zabili ani niemcy ani polacy, Aaron Schussel był członkiem organizacji ŻaGieW - Żydowska Gwardia Wolności i został zastrzelony przez Oficera Polskiego podziemia pochodzenia żydowskigo z ŻOB - żydowska organizacja bojowa, która była częscią AK. Kiedyś szperałem w informacjach kto był kolaborantem ŻaGWi , sporo tego było. Ale właśnie to nazwisko mi sie obiło o uszy poniewąż niewielu mogło "po pracy" posiadać prywatnie pistolet w nagrodę za skuteczne działanie w terenie. Poprostu zabili konfidenta ale Debbie Schussel jest innego zdania, dla niej kolaboracja z niemcami to coś naturalnego i oczywistego. /cytat publikacji/

Użytkownik RekaThora edytował ten post 08.06.2012 - 07:49

  • 0

#40

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O ile informacje u górze są prawdziwie, no to: wyszło szydło z worka. (: Ludzie lubią się usprawiedliwiać, niestety bardzo często zmieniają historię i koloryzują pewne wydarzenia. I rzeczywiście - strach pomyśleć co się będzie działo za lat naście w Polsce, po zmienionym systemie oświaty... Nie dość że gospodarczo nie jest za wesoło (chociaż nie mówię, że jest źle! Wbrew pozorom nie żyjemy w skrajnej biedzie.. przynajmniej materialnej) to jeszcze będziemy mieli tłuszcz młodych osób podobnych do ich kolegów z zachodu. Ciarki mnie przechodzą na samą myśl.
  • 0

#41

LocoGreen.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli to co @RekaThora napisał jest prawdą to nic dziwnego że ma wąty do nas jak ona jest z rodziny żydowsko-nazistowskiej
Tak czy siak "pałka się przegła" zwykła głupota, nienawisć i "sława". Powinna ją spotkać kara za takie zachowanie

Tak poza:
http://www.youtube.c...&v=v_epQX-tZbA#!

Użytkownik LocoGreen edytował ten post 08.06.2012 - 15:57

  • 0

#42

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@rainman,
Ty wierzysz w to, co jest przedstawione na tym filmie? Jeśli tak, poprzyj to jakoś. Facet, który przygotował film zachowuje się z początku, jakby w całym Auschwitz było tylko jedno krematorium z 15 piecami. Zresztą na stronie jest jeszcze kilka innych filmów, które negują istnienie prawdziwego holokaustu.
  • 0



#43

markus_111.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ciekawie czy owa pani wogóle wie gdzie leży Europa a potem Polska, że tak nas opluwa, bo w USA to wcale nie jest takie oczywiste, przynajmiej dla znacznej części obywateli.
  • 1

#44

Yetrx.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ameryka to kraj absurdu nie umieją czegoś ,a uważają się za lepszych i robią przy tym z siebie pośmiewisko.
  • 0

#45

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pamiętajcie o jednym: amerykanie to zwykli debile bez wykształcenia.
Dla przykładu - zapytajcie typowego amerrykanina: gdzie leży polska? Odpowiedź wszystko wytłumaczy.
  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych