Skocz do zawartości


Zdjęcie

Debbie Schlussel: Polacy wymordowali miliony Żydów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#16

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A czy te złe rzeczy przeważały? Czy ta część kolaborantów równa się liczbie Polaków, którzy cierpieli, ginęli czy ratowali Żydów? Czy zgadzasz się z nią? Bo ona wyraźnie wskazuje na to jakby to Polacy byli źródłem tego całego zła. A, gdy ludzie się buntują, chcą, aby przestała tak wyolbrzymiać i zrzucać całą winę na Polaków, ona wyzywa nas : "All Polish Jew-haters GET OFF my fan page." Ona zarzuca nam, że NIENAWIDZIMY Żydów, bo nie zgadzamy się z oszczerstwami wobec większości naszych przodków, ha. Hipokrytka, która zarzuca nam nienawiść, podczas gdy sama ją szerzy... Dziwne, że Polacy, którzy tak samo wycierpieli się w czasie II wojny, nie nadają takich artykułów na Niemców. Tymczasem ona zrzuca całą odpowiedzialność na Polaków, nawet nie wspominając zbytnio o tym, że to Niemcy byli wykonawcami, podczas, gdy Polacy jeszcze im (Żydom) pomagali, samo nie wydawanie ich było też ogromną pomocą, a tymczasem takie podziękowania...

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 07.06.2012 - 15:07

  • 3



#17

kuki.
  • Postów: 198
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tymczasem My wielcy Polacy, patrioci od siedmiu boleści widzimy tylko te dobre rzeczy, których dokonaliśmy w czasie wojny. Taki skrajny kontratak dlatego tak bardzo Nas boli.

Nikt nie zaprzecza, że Polacy wystawiali Żydów nazistom, często to robiono z nienawiści do nich ale i ze strachu mając do wyboru śmierć całej rodziny bądź Żyda. Nie zapominajcie także, że sami Żydzi donosili, wystawiali swoich rodaków w zamian za pieniądze bądź ratunek dla własnych rodzin więc jakim prawem oceniają naszych rodaków !? Zdecydowana większość Polaków pomagała im, ukrywano całe rodziny, mało tego kto dostarczył pierwsze raporty o okrucieństwach w obozach POLACY i co zrobiono z tymi raportami !?

cyt. "W lipcu 1943 roku Karski został przyjęty przez Franklina Delano Roosevelta, prezydenta USA. Polski wysłannik apelował do przedstawicieli najwyższych władz alianckich o ratunek dla Żydów. Proponował wystosowanie ultimatum wielkich mocarstw wobec Niemiec, że jeżeli nie zaprzestaną mordu na Żydach, zbombardowane zostaną ich miasta. Innym rozwiązaniem byłoby bombardowanie linii kolejowych do obozów zagłady lub dostarczanie broni dla oddziałów partyzanckich. Najłatwiejszym rozwiązaniem byłoby otwarcie granic i ułatwienie wystawiania paszportów dla uciekających przed zagładą Żydów. Podczas tego spotkania, w pewnym momencie prezydent Roosevelt przerwał raport polskiego emisariusza na temat Żydów i zapytał o sytuację koni w okupowanej Polsce."

Żaden naród na świecie nie jest krystalicznie czysty dotyczy to także a może i przede wszystkim USA i Izraela oni także mają wiele niewinnej krwi na rękach.

PS. Ostatnio czytałem jakiś krótki artykuł o tym jak Żyd polskiego pochodzenia rozmawiał w Izraelu z osobą (też Żydem), która opowiedziała mu , że Polaków w Katyniu mordowali Żydzi rosyjskiego pochodzenia i by tą informacje ujawnił po jego śmierci. Czy macie może jakieś szersze informacje o tym?
  • 2

#18 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Straty w II wojnie to oficjalne 6 mln żydów (chociaż w to nie wierze) i ponad 20 mln Słowian (Rosjan, Polaków, Serbów) i to nie w komorach i do pieca, tylko w egzekucjach, pogromach, obozach pracy, wysiedleniach, także później w dalekim ZSRR. Więc nie ma tu nawet mowy o tym, że największą ofiarą była ludność żydowska - powiem, że wręcz zyskała. Straciła za to Europa i biali ludzie - w tym i ta "zła" Polska.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
A oto owoce naszej "współpracy" z nazistami.

PS precz z wizerunkiem Hitlera jako obrońcy białej rasy!!!

Użytkownik Antychrust edytował ten post 07.06.2012 - 16:39

  • 9

#19

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i widać, które lobby stoi za "przejęzyczeniem" Obamy :). W tym przypadku jest to lobby żydowskich i niemieckich narodowców. Niemcy chcą zdjąć z siebie odpowiedzialność za II światową, zastępując przymiotnik "niemieckie" określający różne ich negatywne działania, przymiotnikiem "nazistowskie". Z kolei amerykańscy żydzi chcą wyłudzić z naszych podatków pieniądze, które nazywają odszkodowaniem. Nie wiem jak wy, ale ja Żydom nic złego nie zrobiłem i jest to dla mnie plan dokonania zuchwałej kradzieży.
  • 3

#20

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja ze swojej strony polecam film "Zniesławienie", pokazujący czym jest antysemityzm na świecie.


Użytkownik real FOX edytował ten post 07.06.2012 - 16:54

  • 0



#21

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Niestety, paranormalne.pl to już forum polityczne. Zero informacji i gorących tematów na temat zjawisk paranormalnych, jest już tylko hydepark i informacje bieżące. Tylko to wywołuje emocje. Forum złamało główną linię. Sorki za off-top.
  • 4

#22

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Hologram

Współczesna polityka nie jest tak do końca normalna.

Dołączona grafika
  • 1

#23

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nikt mi nie powie, że w jej słowach nie ma trochę racji. Przykre, ale prawdziwe.


Nie wiem dlaczego poleciało tyle minusów... co do temat. Ta pani sama jest żydówką pochodzenia polskiego i podobnież jej dziadek został zamordowany właśnie przez... Polaków. Hm!

Ale jak to bywa na świecie - nie warto przejmować się tym, co mówi jakiś tam człowieczek zza oceanu, bo, no cóż... kogo to obchodzi? Ja równie dobrze mogę na swoim blogu napisać że Żydzi pomagali sowietom a Stany Zjednoczone to dzieło samego Lucyfera.

Ale co z tego? Bo przecież prawda zawsze leży po środku. :roll:
  • 0

#24

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

To nie Polacy są winni wybuchowi 2 wojny światowej ale lewaki sanacyjne pochodzenia polskiego.
  • 0

#25

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Głupia pochwa. Teraz już z naszymi polskimi internautami ma na pieńku i łatwo z tego nie wyjdzie xD
To dla niej: http://youtu.be/KVblDgozBa0?t=14s

Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 07.06.2012 - 17:19

  • 0



#26

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@ Axote

Zostać zamordowanym, a być wydanym to jest lekka różnica. Jej dziadek został wydany przez Polaka Niemcom. Szkoda, że na to tak wielkiego nacisku nie kładzie. Poza tym jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc równie dobrze można by powiedzieć, że skoro wśród samych Żydów znaleźli się zdrajcy to oni są winni Holokaustu!


Co do drugiego akapitu - moja droga, to jest bardzo popularna dziennikarka w tamtym kraju, więc jest różnica mała nieco Twoim blogiem a jej. Więc tacy Amerykanie sobie przeczytają i wyrobią wiadomo jakie zdanie o Polakach. Dodaje smaczku jeszcze fakt, że napisała iż połowę z owych 6 mln Żydów wydali/zamordowali Polacy. Ciekaw jestem tylko skąd ona te liczby wzięła..

@Fisher. To tylko photoshop ;)

http://stopsyjonizmo...6/debbi-php.jpg

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 07.06.2012 - 17:19

  • 0



#27

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Fisher. To tylko photoshop ;)
http://stopsyjonizmo...6/debbi-php.jpg

Wiem, ale tą fotką jej wizerunku nie uratowałeś :P
  • 0



#28

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm, co prawda Polacy na jej fanpag`u nie zachowują się zbyt elegancko, ale poczytajcie sobie wpisy, na jej innym koncie, wpisy jej zwolenników. Chodzi mi o notkę w z wtorku, rozpoczynającą się "Some polish website..". Hih, jeden z ciekawszych "Nazis are coming back! Along with the muslims!"
Tak, nazizm, w postaci Polaków powraca, bo odpieramy wyimaginowane wyrzuty (na pewno za sprawą Polaków zginęło 3 mln Żydów i większość była zwolennikiem obozów koncentracyjnych?) jakiejś babki, którą motywuje nienawiść do morderców jej rodziny... A ten wpis przeze mnie przytoczony - widać tu inteligencję Amerykanów; tak nam odpowiada nazizm niemiecki, pewnie tam ich nie uczą, że Słowian pan H. nie akceptował i chciał ubić, bądź zrobić niewolników... Tutaj link do konta, wpis z fajnymi komentarzami łatwo znaleźć http://www.facebook....debbieschlussel

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 07.06.2012 - 18:37

  • 0



#29

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Strona długo nie potrwa. Dziesiątki tysięcy Polaków (w tym ja) zgłaszają ją do Facebooka.
  • 0



#30

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale to nie ten fanpage, który jest tak oblegany, tylko inne konto, więc je można też zgłaszać. http://www.facebook....debbieschlussel


EDIT : Chociaż nie, to jest jakby konto prywatne, więc nie da się wysłać takiego zgłoszenia.

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 07.06.2012 - 18:41

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych