Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoje Zdanie Na Temat Wydarzeń Z Dnia 11 Września 2001 R.


  • Please log in to reply
1248 replies to this topic

#1246

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Czizas k ja p Mariush, NIE KOMPROMITUJ SIĘ CHŁOPAKU!!!!! Walisz takie farmazony, że naprawdę jest mi Ciebie szkoda, że Ty musisz to robić, musisz jeść kupę, musisz bronić zbrodniarzy, musisz udawać debila. Pytanie, czy musisz, czy ktoś Tobie zapłacił, żebyś to robił. Odpuść sobie te bzdety. Wszyscy już wiemy, żeś wynajęty troll i kłamca. Wszyscy, nawet Ty o tym wiesz. 

 

obraza2.gif

ban180.gif

 

TheToxic


  • -2

#1247

hud.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


  • -2

#1248

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziwnie nakręcone. Teorie mówią... są też teorie... mówi się... W taki sposób można produkować filmiki setkami, bez ujawniania czy się coś wie w temacie, czy się tylko ściągnęło pierwsze rzeczy jakie wyskoczyły w Google.

5:10 Odrzucanie twierdzeń o stopieniu stali, których... oficjalne raporty nie zawierały. To tylko pokazuje, że autor nie wykonał reseachu, a jedynie znalazł sobie jakieś podsumowanie teorii spiskowych i z tego sklecił materiał. 

 

@ Hud

Jedyna twoja działalność na tym forum, to wklejanie filmów z tego kanału bez słowa komentarza. Zupełnie jakbyś był spambotem.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 09.08.2019 - 17:46

  • 2



#1249

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hud.

Skoro już reklamujesz swój kanał to zainwestuj w mikrofon i lepszą kamerę. Ciężko to się ogląda, kamera co chwile łapie ostrość. Zmień też scenografie, już lepsza była by biała ściana niż te drzwi ze szmatą. No i może już się czepiam na siłe ale zdejmij ten kaptur razi mnie po oczach i buduje dystans między tobą a widzami. 


  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych