Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoje Zdanie Na Temat Wydarzeń Z Dnia 11 Września 2001 R.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1248 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dla mnie to wydarzenie to jedna wielka sciema...tyle w skrocie
  • 0

#62

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

dla mnie to wydarzenie to jedna wielka sciema...tyle w skrocie


Ja jak widać na tym nie poprzestaje ... szukam nowych rzeczy/nowych wątków :)
  • 0



#63 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

=]

dla mnie to wydarzenie to jedna wielka sciema...tyle w skrocie


Ja jak widać na tym nie poprzestaje ... szukam nowych rzeczy/nowych wątków :)


szukac zawsze mozna... :smile: dobra postawa
  • 0

#64

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawnie zorganizowana akcja przez rząd USA
Jeśli się nie myle to chciałbym coś powiedzieć.
kolega mi coś mówił że kilkadziesiat lat temu bombowiec B-17 (nie jestem pewien) udeżyłw Empire State Bulding i się poprostu wbił w niego.
Nie wiem czy to prawda!! jeśli znajde czas to poszukam info o tym.
  • 0

#65

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

David Icke - 9/11
  • 0



#66

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio urodziła mi się w głowie teoria, związana przepowiedniami o wojnie domowej i niepokojami społecznymi w USA.
Trochę mniej spiskowej teorii, tzn:
być może jakaś frakcja niekoniecznie binladen, tylko jakaś organizacja paramilitarna działająca w Usa to zrobiła. Jeżeli rzeczywiście to były wojskowe samoloty to przychodzi mi do głowy że w/w organizacja (nacjonalistyczna) mająca wtyki,wyznawców wśród polityków, wojskowych i innych wariatów potrafiła by porwać takie samoloty z wojskowych lotnisk. Być może najbardziej tajne komórki rządowe niebyły w stanie zapobiec tym wydażeniom bo były osamotnione i rozszyfrowane. Ale bardziej prawdopodobne jest to iż na rękę były im te wydarzenia, dopuścili do nich i skierowali oburzenie ludzi w odpowiednią dla nich stronę. Monitorowali ta operacje od początku, pozwolili na wykonanie innymi mówiąc umoczyli w tym ręce. W momencie gdyby o tym nic niewiedzieli po takim zamachu ,nastapiły by lawinowe reakcje typu:
-ośmieszenie polityki usa
-niepokoje społeczne prowadzące do wybuchu wojny domowej
-izolacji usa od świata i zapaść ekonomiczna
-rozszerzenie sie konfliktu na cały nasz świat=3wojna światowa
-być może jeden z samolotów miał rzeczywiście uderzyć w biały dom i zabic prezydenta?
Dopuszczono do najbardziej spektakularnego i krwawego zamachu na WTC i to praktycznie wystarczyło.
Dlaczego ma to związek z przepowiedniami? bo oczywiście w bardziej sprecyzowanej i dopracowanej teorii udało im sie jak na razie zapobiec spełnieniu przekazów z przyszłości i innych przepowiedni. ;)
Taka sobie teoryjka :)
  • 0

#67

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najlepsze jest to jak Pani dr. Condoleezza Rice (National Security Advisor :crazy2: ) powiedziała :

"Mamy niepodważalne dowody na to iż za zamachami z 9/11 stoi Bin Laden i Al-Quaida ... dowody te niebawem ujawnimy..." :hypo:

I co ? :hmm:

Czekamy do dziś ... :huh2:
  • 0



#68

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]"Mamy niepodważalne dowody na to iż za zamachami z 9/11 stoi Bin Laden i Al-Quaida ... dowody te niebawem ujawnimy..." :hypo:

Na te dowody to czeka tak naprawde tylko "garstka" osob, bo cala reszta to juz dawno "na slowo" rzadowi usa uwierzyla i oni juz zadnych dowodow nie potrzebuja
  • 0

#69

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=]"Mamy niepodważalne dowody na to iż za zamachami z 9/11 stoi Bin Laden i Al-Quaida ... dowody te niebawem ujawnimy..." :hypo:

Na te dowody to czeka tak naprawde tylko "garstka" osob, bo cala reszta to juz dawno "na slowo" rzadowi usa uwierzyla i oni juz zadnych dowodow nie potrzebuja


Głupota ludzka w tej kwestii nie zna granic ...

I to mnie przeraża ...

Ale jest jeden mały plus - połowa Nowojorczyków domaga się śledztwa z prawdziwego zdarzenia i ukazania prawdy ... także nie jest tak źle ...

Szkoda tylko, że tak długo trzeba czekać na otwarcie oczu co niektórym ...
  • 0



#70

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem mamy do czynienia z ogromną mistyfikacją. Stoją za tym urzędnicy państwowi i inne elity władzy z USA. Mam linki do filmów z Afganistanu, Iraku, Czeczenii.
One pokazują skalę i doskonałe zorganizowanie organizacji terrorystycznych.
To wszystko jest wysoce podejrzane... Może istnieje międzynarodowy spisek mający na celu zbijanie ogromnej fortuny na ludzkim nieszczęściu... - zarabiają politycy, którzy mają udziały w firmach zbrojeniowych- więc sami organizują terrorystów, którzy stają się nieświadomymi wykonawcami ich planów. Obejrzyjcie jak naprawdę wygląda wojna w Iraku:

http://lvo.info/vide...oys_in_Irak.wmv

Jednym słowem chcę powiedzieć, że w USA doszło do tego co u nas, tylko w innym wydaniu:
np. Przychodzi do Busha zarząd jakiejś ogromnej firmy zbrojeniowej i proponuje fortunę i ustawienie całej rodzinki Bushów na kolejne 50 pokoleń... wystarczy, że przekona świat, że trzeba dokonać inwazji na Irak. Po inwazji firma stawia kolejne żądania - chce utrzymania wojsk USA w Iraku przez wiele lat, bo będą potrzebowali ciągle nowego sprzętu...
A dlaczego będą go potrzebowali...? Bo są atakowani przez "terrorystów i wrogich bojowników" - sponsorowanych potajemnie przez CIA , po to by wywoływać kolejne wojny na Bliskim Wschodzie i przejąć kontrolę nad strategicznymi zasobami ropy naftowej...

Jeszcze jeden film - atak hakerów w styczniu 2006r. - zablokowali kilka tysięcy stron internetowych w Danii :

http://crusader.rule...wan_hacking.wmv


Polecam wam legalną stronę z filmami z Iraku:

http://www.infovlad.net/

Mają tu dużą kolekcję arabskich pieśni wojennych:

http://www.infovlad.net/?page_id=154
  • 0

#71

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale bzdury, napisz jeszcze ze terroryzm wymyslil Bush a wszystko co pisze w Koranie o mordowaniu Niewiernych to propaganda CIA :)
  • 0

#72

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale bzdury, napisz jeszcze ze terroryzm wymyslil Bush a wszystko co pisze w Koranie o mordowaniu Niewiernych to propaganda CIA :)

Bush może nie wymyślił terroryzmu ale można uznać go za terroryste... Powołując się na posiadane dowody żekomego ataku Al-quaidy i
posiadania przez Iraq zasobów nuklearnych rozpętał już dwie wojenki w imię pokoju. Tych dowodów nadal nie ma i nie będzie a USA morduje i czerpie same zyski.
I po raz kolejny wykazujesz swój bark niewiedzy gdyż w koranie nigdzie nie ma tak naprawde nakazu do mordu...
  • 0

#73

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"po raz kolejny" - a gdzie niby minalem sie z prawda :)) )

a poczytaj czlowieku Koran a potem sie wypowiadaj ok? Ja rozumiem, lubicie Arabow bo walcza z Zydami ale na Boga trzymajmy sie faktow! W Koranie na co drugiej stronie sa zachety do mordu na Niewiernych, mam podac linki? Tylko co z tego jak niewygodnych dla Was linkow nawet nie przeczytacie bo jestescie przeciez milosnikami Prawdy :)
Ja tu zadalem pare waznych pytan na ktore oczywiscie nikt mi nie udzielil odpowiedzi, dlaczego nie chcecie podzielic sie ze mna wiedza na temat dlaczego pol Waszyngtonu widzialo samolot, skad sie wziely czesci itd... itp... zadalem te pytania chyba z 10 razy a nikt nawet nie pisnal na ten niewygodny dla Was temat. Wy po prostu chcecie byc lepsi od innych bo ZNACIE TAJEMNICE a jest to tajemnica tak tajemnicza ze nawet nie chcecie sie ta tajemnica podzielic z innymi. Tacy z Was "badacze prawdy" jak z koziej pupy traba, bierzecie pod uwage tylko te "fakty" ktore sa dla Was wygodne, jak ktos zada pytania na ktore NIE MACIE ODPOWIEDZI to chowacie glowe w piasek jak strusie.
Madrzycie tu i madrzycie ale jakos nikt z Was Medrcy nie jest w stanie odpowiedziec na kilka moich prostych pytan :) Tak ta wasza "madrosc" wyglada. Myslalem ze mam doczynienia z ludzmi ktorzy chca dociec Prawdy ale Wy potrzebujecie nakarmic tylko wasze EGO a prawda Was nic nie obchodzi bo byscie chociaz sprobowali rozsadnej polemiki. Ale nie, Wy wiecie swoje, znacie prawde a wszyscy dookola to glupki bo tylko Wy znaciue prawde. A sami doskonale wiecie ze ta wasz "prawda" w konfrontacji z faktami rozlatuje sie na kawalki.
Zegnam zatem, myslalem ze mam doczynienia z ludzmi myslacymi choc odrobine ale sie pomylilem wiec szkoda mojego czasu dla Was. Karmcie dalej swoje glodne Ego, powodzenia :)
  • 0

#74

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To co mówisz o koranie jest nadinterpretacją wykorzystywaną także przez fanatyków...


Bo jak temat jest wałkowany po kilka razy to tak jest... Zwróć uwage na to ile jest tutaj tematów o Pentagonie ile dowodów... Ręce opadają jak ktoś zadaje wkółko te same pytania... A pozatym nikt nie unika odpowiedzi na twoje pytasnia i dobrze o tym wiesz... Chyba że nie uważnie czytasz... To ty nie jesteś w stanie odpowiedzieć na pytanie co robi RAKIETA na filmie odtajnionym przez służby?? Co sami zrobili fotomontaż??
  • 0

#75

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale bzdury, napisz jeszcze ze terroryzm wymyslil Bush a wszystko co pisze w Koranie o mordowaniu Niewiernych to propaganda CIA :)


To pomyśl sobie, że nie tylko ja tak twierdzę, a pojawiają się pewne dowody potwierdzające, że Abu Musab Al-Zarqawi to fikcyjna postać stworzona przez pentagon - koleś podobno dziesiątki razy uciekł z rąk wojska i policji. Ostatnio policja w Iraku go zatrzymała i po kilku godzinach zwolniła... Tak samo Usama Ibn Ladin (nadal nie wiedzą gdzie jest), przywódca bośniackich serbów Radovan Karadzić i wielu innych. Co do tego ostatniego , to jego brat w oficjalnych wypowiedziach mówi, że jego ukryli agenci CIA, bo mają w tym swój interes.
Abu Musab Al-Zarqawi ma problemy ze strzelaniem - to dowód, że nie często używa broni- byćmoże to jakiś aktor podstawiony przez pentagon. Co do Busha, to kod Biblii wyrażnie mówi, że to antychryst:

http://www.exodus200...r0N/usa666c.htm

http://www.exodus200...m/fab/sonof.htm

Co do koranu i Biblii to pewna pani psycholog zrobiła eksperyment naukowy:

wybrała najbardziej fanatyczne fragmenty Biblii i najłagodniejsze z Koranu...
i poprosiła grupę studentów, żeby stwierdzili skąd te teksty pochodzą i z czym się kojarzą.
Studenci przy fragmentach Biblii napisali, że to tekst koranu, że kojarzy się z nienawiścią i terroryzmem , a przy fragmentach koranu, że to teksty Biblii, kojarzące się z miłością do Boga itp.

i co powiesz doktorku :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych