Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twoje Zdanie Na Temat Wydarzeń Z Dnia 11 Września 2001 R.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1248 odpowiedzi w tym temacie

#46

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wczoraj oglądałęm dekument odnośnie 9/11 a konkretniej o locie 93.Dokument był na Discovery - bo gdzie indziej mógłby być ...

Trwał on 2 godz. - ja zaczełem oglądać mniej więcej od 30% dokumentu i ...

Dokument miał ukazywać każdego z pasażerów ich przeżycia w trakcie lotu, telefony tuż po porwaniu itd.

W dokumencie tym pokazano kilka nadzwyczaj dziwnych teorii + niedokładne fakty:

- pokazywano m.in. zdjęcia zamachowców którzy porwali lot 93 i rzekomo zgineli - jeśli dobrze pamietam to po jakimś czasie wyszło na jaw iż osoby (porywacze) którzy byli w tym samolocie żyją do dziś (nie wszyscy ale chyba 1 napewno) ... (informacje tą sprawdze dokładnie na stronie która opisywała ten temat) ;

- jak wiemy istnieją zapisane rozmowy telefoniczne porwanych z ich rodzinami - dokument pokazuje je w dość ogólny sposób, lecz mnie zaciekawiła chyba jedna z najsłynniejszych rozmów, które sie wtedy odbyły i którą zarejestrowano. Dokument przedstawia ją w taki sposób, że syn dzwoni to matki i mówi jej "Mamo zostalismy porwani przez 3 facetów ... to terroryści" - "Kto to jest?" pyta matka - "Mamo niewierzysz mi prawda?" - syn ..... po czym (według dekumentu) rozmowa sie urywa.

Lecz według źródeł, które mają dostęp do oryginalnej rozmowy (czytałem je kiedyś na anglojęzycznej stronie) rozmowa była dłuższa i nad wyraz dziwna , aby nie mówić wyglądająca jak nad wyraz zaaranżowana - było to tak :

- "Mamo zostaliśmy porwani przez grupe 3 facetów... to terroryści"
- "Co ... kim oni są ?"
- "Mamo to terroryści ... porwali nas"
- "Co się tam dzieje ...?"
- "Mamo to terroryści ... wierzysz mi prawda?"
- "....?"
- "Porwali nas terroryści... wierzysz mi mamo, prawda?"


Rozmowa była tego typu - jakby porwany na siłę chciał wmówić matce co sie dzieje, żę jest porwany i non stop mówił o terrorystach aby wmówić to matce ...

Ta rozmowa juz jest słynna ze względu na ten akcent ... i budzi kilka kontrowersjii.

Dokument także pokazuje słynne powiedzenie pewnego pana "Let's Roll" tuz przed buntem na pokładzie lotu 93, który rzekomo spadł bo pasażerowie podjęli bitwę z porywaczami ...

Świadkowie nad Pensylwanią twierdzą natomiast iz samolot został zestrzelony przez myśliwce wojskowe ...

Niestety nie obejrzałrem filmu do końca na końcówce zasnełem ... ale zapewne film pokażą ponownie i polecam aby go zobaczyć i niedogodności które tam wystepują.
  • 0



#47

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro samoloty były, to dlaczego widać na kilku filmach, że dosłownie wchodzą w wieże?
A nie rozwalają się przy zderzeniu? I dlaczego 60-ciometrowa konstrukcja zatrzymała w środku samolot o masie 150 t i prędkości (ile to było?) 800 km/h?
Wg mnie samolot powinien się przez nią przebić, czyż nie?
  • 0

#48 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Skoro samoloty były, to dlaczego widać na kilku filmach, że dosłownie wchodzą w wieże?
A nie rozwalają się przy zderzeniu? I dlaczego 60-ciometrowa konstrukcja zatrzymała w środku samolot o masie 150 t i prędkości (ile to było?) 800 km/h?
Wg mnie samolot powinien się przez nią przebić, czyż nie?


zauwaz ze gdy samolot zblizal sie do wierzy nie mial juz takiej predkosci...
  • 0

#49

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skoro samoloty były, to dlaczego widać na kilku filmach, że dosłownie wchodzą w wieże?
A nie rozwalają się przy zderzeniu? I dlaczego 60-ciometrowa konstrukcja zatrzymała w środku samolot o masie 150 t i prędkości (ile to było?) 800 km/h?
Wg mnie samolot powinien się przez nią przebić, czyż nie?


zauwaz ze gdy samolot zblizal sie do wierzy nie mial juz takiej predkosci...


Może 'core columns' zatrzymały samolot ...

Zresztą odpowiedź na te pytania masz w którymś z linków wyżej gdzie wypowiada sie ekspert i mówi iz budynki były zaprojektowane tak aby przetrwac kilka uderzeń Boeingów.
  • 0



#50

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, ale samolot przy uderzeniu w wieżę powinien (a przynajmniej skrzydła) się rozwalić dosłownie na kawałki, a na filmach widać, że wchodzi w nią jak w masło :|
  • 0

#51

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobra, ale samolot przy uderzeniu w wieżę powinien (a przynajmniej skrzydła) się rozwalić dosłownie na kawałki, a na filmach widać, że wchodzi w nią jak w masło :|


Widac także wybuchy sekundy przed uderzeniem ...

Wybuchy miały zadanie "otwieracza" ... samolot po części wlatywał w już istniejąca dziure, która powstała ułamki sekund przed kontaktem z wieżami.
  • 0



#52

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]Wybuchy miały zadanie "otwieracza" ... samolot po części wlatywał w już istniejąca dziure, która powstała ułamki sekund przed kontaktem z wieżami.


To tym bardziej samolot powinien przebić się przez wieżę i wylecieć z drugiej strony!
  • 0

#53

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=]Wybuchy miały zadanie "otwieracza" ... samolot po części wlatywał w już istniejąca dziure, która powstała ułamki sekund przed kontaktem z wieżami.


To tym bardziej samolot powinien przebić się przez wieżę i wylecieć z drugiej strony!


Eksperci budowlani twierdza iz budynek powinien wytrzymac kilka uderzen tego typu ...
My nie mamy takiej wiedzy ...

Sądze iż 'core colums' zatrzymały samoloty - więcej o tych strukturach znajdziesz np. w filmie Painful Deceptions :)

______________________

Ostatnio głośno jest w kwestii 9/11 i słynnego aktora Charli'ego Sheen'a. Jako jeden z niewielu publicznie wygłaszał słowa , że "9/11 to spisek wszechczasów" itd. Jest już masa artykułów o tym zdarzeniu. Texty w wersji english mogę dać od zaraz ... ale sądze, że i tak ten język nie cieszy sie tu wielkim powodzeniem ...

Także może jak kiedyś ulegną polonizacji ( :P ) to wtedy dowiecie sie o tym czegoś więcej ...
  • 0



#54

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]Ostatnio głośno jest w kwestii 9/11 i słynnego aktora Charli'ego Sheen'a.


O lubię go :D

=]Texty w wersji english mogę dać od zaraz ... ale sądze, że i tak ten język nie cieszy sie tu wielkim powodzeniem ...


Daj, daj, ja angola dopiero się uczę ale większość tekstów już rozumiem ;)
  • 0

#55

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Daj, daj, ja angola dopiero się uczę ale większość tekstów już rozumiem ;)


Artykuł + Film

Art. 2

Art. 3

Art. 4

Art. 5

Jeszcze miałem kilka linków - jak znajde to dodam. Sam nawet do tej pory nie przeczytałem ich wszystkich ...
  • 0



#56

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widziałem filmiki-niezłe-zwłasza analiza w której omówiono wybuchy przed uderzeniem samolotu w WTC. Niesamowita koordynacja. Wybuchy na parę metrow przed uderzeniem musiały być wywołane czujnikami zbliżeniowymi w samolocie, czas reakcji ładunku wybuchowego. Przerażające iż jest ktoś kto potrafił w taki "profesjonalny" ( no moze nie dokońca) przygotować całą operację. Pożary niewiadomo skąd w okolicznych budynkach .
  • 0

#57

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie światło dzienne ujarzała nowa teoria - w zawaleniu sie budynków pomógł tzw. 'Thermite' :

Filmik ze sławnego programu Brainiac gdzie pokazują działanie Thermitu:
Thermite Experiments

A tu identyczne właściwości jakie wytwarza Thermit z nagrania 9/11:
Thermite & The Towers (video)

Dalsze informacje już wkrótce - trochę materiałów już jest ;)
  • 0



#58

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nic dodać nic ująć
samolot wypełniony tym środkiem załatwił w szybki sposób stalowa konstrukcję budynku-poprostu ja stopił :shock:
  • 0

#59

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nic dodać nic ująć
samolot wypełniony tym środkiem załatwił w szybki sposób stalowa konstrukcję budynku-poprostu ja stopił  :shock:


Są fotki kolumn głównych WTC gdzie widać stopiony metal ...
W swoim czasie zrobie analize ...
  • 0



#60

2Fast@.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się, czy jest jakaś granica moralna, której kartele stojące za władzą nie ośmieliły by się przekroczyć w imię zysków. Co jeszcze można zrobić gorszego niż mordowanie niewinnych obywateli własnego państwa???


Dobrze powiedziane w imie ropy zrobią wszystko.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych