Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeglądarka Opera Mini


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Otóż od czasu ostatnich zmian (jakieś 3 dni temu) przeglądanie forum przy pomocy telefonu komórkowego (przeglądarka Opera Mini) stało się bardzo niekomfortowe. Notorycznie, bez dostrzegalnej przyczyny podczas wczytywania dowolnego tematu na forum następuje automatyczne przekierowanie na główną stronę serwisu bez możliwości powrotu (przeglądarka jakimś cudem nie zapamiętuje tego adresu który spowodował przekierowanie i przycisk "wstecz" jest nieaktywny). Nie mam pojęcia co może być nie tak. Gdy otwieram w nowych oknach np. 5 tematów (klikając kolejno odnośniki w http://www.paranorma...arch_app=forums ) 2 wczytują się prawidłowo a w 3 następuje przekierowanie do http://www.paranormalne.pl/. Gdy klikam w odnośniki ponownie wczytują się one normalnie chociaż nadal sprawa jest losowa - np. 2 się otworzą a jeden zostanie przekierowany do strony głównej. To irytujące! Może jakaś rotująca reklama się gryzie z ograniczoną przeglądarką?

PS. Teraz przetestowałam to i problem nie wystąpił więc być może już zostało coś poprawione. Ale jeszcze wczoraj około północy z forum ledwie dało się przy użyciu telefonu korzystać.



#2

Vrah.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opera mini to jest na zwykłe telefony , bez systemu?

#3

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przeglądam forum opera mini regularnie i wszystko ładnie działa :) to musiało być cos u Ciebie.

Co do opery mini to mam taki problem ze wszystkie reklamy na górze strony wyświetla mi zamiast w poziomie to w pionowej kolumnie i to jest uciążliwe:) ale to tez chyba tylko mój problem.

#4

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Opera mini to jest na zwykłe telefony , bez systemu?

Ja akurat mam androida ale Operę Mini można zainstalować na dowolnym telefonie obsługującym technologię Java.

Przeglądam forum opera mini regularnie i wszystko ładnie działa :) to musiało być cos u Ciebie.

Co do opery mini to mam taki problem ze wszystkie reklamy na górze strony wyświetla mi zamiast w poziomie to w pionowej kolumnie i to jest uciążliwe:) ale to tez chyba tylko mój problem.

Wątpię by był to tylko mój albo tylko twój problem (mi tez reklamy wyświetlają się w pionie - taka już specyfika tej przeglądarki, że co się tylko da to wyświetla kolumnowo). Jest to problem albo Opery albo forum albo i jednego i drugiego. A to, że akurat tobie w ciągu ostatnich 3 dni nie zdarzyło się owo przekierowanie nie znaczy, że problem nie istnieje. Jak mówię nie zawsze się tak dzieje i wygląda to na jakąś rotującą (czyli pojawiającą się od czasu do czasu) reklamę która psuje wczytywanie strony. A ja mam najwyraźniej pecha korzystać z forum akurat w takich momentach, że na nią trafiam.

Zobaczymy wieczorem. Zainstalowałam też jeszcze jedną przeglądarkę (Dolphin Mini) więc jak problem wystąpi to przetestuję czy to problem Opery czy Forum.

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 03.06.2012 - 12:15




#5

Vrah.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to nie lepiej lepszą wersje mobile ?

#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mobile mi muli, poza tym mój telefon nie obsługuje androida powyżej 2.1 więc nie mogę instalować aplikacji na karcie SD a miejsce w telefonie jest już mocno ograniczone (zostało mi 26MB miejsca a często usuwam nieużywane aplikacje) więc jeżeli mam wybór Mini która zajmuje niecałe 900kb i Mobile która waży prawie 14MB wolę Mini.



#7

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli miałoby to pomóc to napiszę, że mnie też wyświetla te reklamy w pionie.



#8

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Takie cuda tylko z operą są... Przeglądam forum przeglądarką opartą na webkit oraz firefoxem to wszystko dobrze chodzi.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych