Skocz do zawartości


Zdjęcie

KONKURS Fotograficzny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#46

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

WYbaczcie, Lynx i noxili, ale Wasze argumenty do mnie zwyczajnie nie trafiły.

Być może inaczej pojmujemy fotografię. Dla mnie (i sądzę, że dla noxiliego też) pstryknięcie migawki to jedynie mały element procesu fotografowania, który obejmuje wiele dodatkowych czynności zarówno przed, jak i po pstryknięciu. Bez nich wszystkich nie widzę możliwości, by matryca, a kiedyś klisza, wiernie oddały rzeczywistość i/lub zamierzenia fotografa.



#47

sickman.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zdjęcie zawsze powinno się mniej lub bardziej obrabiać, to jest normalne. Wejdźcie sobie na jakiekolwiek forum fotograficzne i zobaczcie czy ktokolwiek wstawia tam zdjęcia prosto z aparatu, poza osobami zupełnie zielonymi w temacie, które aparatem cieszą się od bardzo niedawna. Moim zdaniem wymaganie wstawiania zdjęcia prosto z aparatu to totalny absurd. Oczywiście uważam, że nie powinno się dopuszczać np. HDRów, albo zdjęć bardzo mocno obrabianych, ale wyostrzanie, kadrowanie, podciągnięcie kolorów to są rzeczy zupełnie normalne i wręcz wskazane przed pokazaniem zrobionego zdjęcia na forum publicznym.

#48

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wprowadziłam poprawkę do regulaminu, proszę się zapoznać i określić, czy wszystkim pasuje.

Zmieniona treść oznaczona jest podkreśleniem.





#49

sickman.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ogólnie bardzo pozytywna zmiana, choć dodałbym też możliwość wykadrowania zdjęcia.

#50

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest dobrze, jak jest. Owszem, możliwość wykadrowania zdjęcia byłaby fajna, jednak następna zmiana regulaminu byłaby troszkę nie w porządku wobec tych, którzy swoje prace już wysłali ;)

#51

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Jest dobrze, jak jest. Owszem, możliwość wykadrowania zdjęcia byłaby fajna, jednak następna zmiana regulaminu byłaby troszkę nie w porządku wobec tych, którzy swoje prace już wysłali ;)


Co prawda to prawda, ja pośród tego grona, lecz czy się czepiam?
To tak jakby dzielić włos na czworo i mieć żale, która z nich przypada mnie, ja nie z tych czepliwych, ja zawsze gotów pójść na ustępstwa i częstokroć można spotkac me wpisy, gdzie z pozoru skromniejszym autorytetom przyznaję rację.Wiem, że to dziwne!

Lecz, jeśli przez swe postępowanie uczynisz działania innych, lu też wyniesiesz świadomie osobę słabszą pod pewnym względem na pudło, to nie tylko będzie to tobie policzone tam hen wysoko, ale poczujesz w sobie dumę i będzie ci z tym lepiej, niźli gdybyś był wyłącznie sprawiedliwym.

To powyżej moje, się zwie wymuszenie na "litość.;(

Ty się Geniusz@ nie pytaj kto w szacownym jury zasiada, bo się dopiero zaczniesz dziwić!
...tak na powagę.Dziwię się, jak wielu wyciąga łapy po mą nagrodę, no co was opętało? :o

#52

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Starzy wyjadacze mi mój konkurs ełrem przesłonili. Przypominam o tym konkursie.



#53

Marian.
  • Postów: 278
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 25
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepraszam za zamieszanie jakie zrobiłem zgłaszając zdjęcie Nie zawsze radosne uroki zimy. Liczyłem na pewne odstępstwa od długo dyskutowanego regulaminu (nawet jeszcze w czerwcu). Miałem na uwadze to, że Konkurs został ogłoszony na Portalu Paranormalne, a nie na typowym portalu fotograficznym . Chciałem więc zaznaczyć, że w rozwoju człowieka ważne jest osiągnięcie dystansu do własanej osoby, który może się wyrażać żartem z siebie. Rozumiem także Osoby, które czują się urażone tym zdjęciem.



#54

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ech... żałuję, że nie mogłem zagłosować. A do autora konkursu - mam nadzieję, że możemy liczyć na przyszłe edycje? ;)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych