Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarnookie dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#31

fuckinworkofart.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pamiętacie jeden z odcinków "Z Archiwum X", który zaczynał się następująco:
dwoje dzieci gdzieś w Teksasie bawi się w jakimś dole chyba i pojawia się czarna substancja  , wędruję po ciele, pod skórą, poczym zalewa oczy na czarno ?


No było cos takiego ;) dokladnie nie pamiętam co oni dalej z tym zrobili ale jak mnie pamięć nie myli to "włożyli" (nie wiedziałam jak to powiedzieć) na ten dół/jaskinie kwarantanne i dalej nie pamiętam. Ale wiem że to było straszne zadupie :P
  • 0

#32

Tony Montana.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe czy widzą calą galką oczną czy to normalna galka tyle ze czarna...
  • 0

#33

Gurewicz.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

albo z jakichs rodzin dziwnych,zwierzeta maja czarne oczy(cale),zeby nie mozna bylo ustalic gdzie patrza,co podczas bitki byloby nieprzyjemne.u ludzi to zaniklo,bo coraz mniej sie nawalają.to moze jakies niedorozwoje?


Edit:widok jakiegos groznego zwierzeta,nie przez kraty tez przeraza

EDIT @2:::::::PIERWSZY POST!!!!
  • 0

#34

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ciakwa sprawa :P
Sam chciałem sobie kupić soczewki koloryzujące czarne, albo białe :)

A cala ta historia może zawierać w sobie troszke prawdy, jak każda, tylko ile to jest to "troszke"
  • 0



#35

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja zawsze chciałem mieć soczewki takie jak miał Darth Maul :D Pomarańczowo-czerwone, normalnie eVuL !,,!

A jeśli chodzi o tą fotę, to nie wiem kogo chciał "tFuRcA" nabrać, chyba swoją niedowidzącą babcię. Odrazu chciałem napisać, że to pikselozą walą te oczy, i wyśmiać Was, ale okazało się, że rozgryźliście sprawę bezemnie :P
  • 0

#36

PrzemekBKS.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mysle ze to jest nieprawda i tyle! ;-)
  • 0

#37

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja myśle, że powinieneś dostać ostrzeżenie za spam. Jak nic nie wnosisz do tematu, to lepiej nic nie pisz.

Ciekawie by było spotkać jedno takie dziecko.
  • 0



#38

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamietam, te odcinek z Archiwum X :P ale nie pamietam go dokladnie . Czy te dzieci sie jakos inaczej zachowywały?? A tak wogole To ciekawy temat, ale uwazam ze to 'lekka' bujda
  • 0

#39

paramedic.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To czarne coś, o ile mnie pamięć nie myli, przejmowało nad nimi kontrolę...
  • 0

#40

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy niezwykły fenomen dzieci indygo, które - jak wiadomo – przybywają do nas już od dawna, mają przygotować nas na pojawienie się właśnie tej innej rasy, rasy czarnookich?


Po tym zdaniu jestem w stanie w to uwierzyc


P.S dobry temat 4
  • 0

#41

Łukanio.
  • Postów: 52
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak wyglądają czarnoocy naprawde
http://e.smog.pl/s12...01bed254544817a
  • 0

#42

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie na miescie jest rozwoziciel pizzy,ktory ma cale czarne oczy(cale,nie ma bialka,czern absolutna).Pierwszy raz jak go zobaczylem to sie przestraszylem...myslicie,ze gdyby mial nadprzyrodzone sily to by pracowal w pizzerii? :lol :
  • 0

#43

Bizmut.
  • Postów: 60
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam,

To mój pierwszy post na tym forum, ale chciałbym przedstawić podsumowanie, tego przynajmniej dla mnie interesującego zjawiska. Czarnookie dzieci, historie, które można opowiadać wieczorem na obozie przy ognisku, historie po których dzieci nie będą mogły zasnąć. Prywatnie uważam, że istnieją takie osobniki, ale kim lub czym są, tego nie wiem. Zajmę się tutaj poszczególnym przykładami osób które spotkały się z tym zjawiskiem.

I

http://www.ghosts.or.../evil-kids.html

Reporter spotyka dwójke dzieci, które proszą go aby je podwiózł do domu po pieniądze na film, który już się zaczął. Brzmi podejrzanie...w tym celu reporter musiał je wpuścić do swojego samochodu, a właśnie o to chodziło dzieciom. Ich charakterystyczne cechy to to, że wydzielały pewnego rodzaju aure strachu, która paraliżuje ofiary o słabszej woli, skłanie je do tego, aby spełniły żądanie tego dzieciaka. Bohater tej historii, ów reporter oparł się aurze i dopiero wtedy zobaczył drugą ceche, czyli tytułowe czarne oczy. To dopiero nim wstrząnęło. Zachowanie dzieci także nie świadczyło o tym, że są przyjaźnie nastawione. Ten który mówił zdawał się być szatańsko inteligentny, natomiast obydwoje stawali się coraz bardziej zniecierpliwieni i agresywni, gdy reporter odmawiał im wejścia do samochodu.Oprócz dzieci i reportera nie było nikogo w pobliżu. W końcu udało mu się pdjechać, a dzieci bardzo szybko "znikły". Jako, że jest to pierwszy przypadek czarnookich opublikowany w sieci i to w dodatku przez reportera jest najbardziej prawdopodobny i najmniej ponieważ reporter, chcący stać się sławny mógł wymyśleć tą historie.

II

http://paranormal.ab...vember04_30.htm

Drugi przykład to 47-letnia kobieta. Czarnooki chłopak próbujący wejść do jej gabinetu. Jako, że kobieta była w trakcie swojej pracy, a chłopak był potencjalnym klientem kobieta otworzyła drzwi. Chłopak grzecznie spytał o wynajem pokoju. Kobieta zszokowana jego czarnymi oczami, a także w pewnym sensie sparaliżowana aurą strachu wydzielaną przez przybysza nie mogła od razu odpowiedzieć. Chłopak czekał, aż kobieta zaprosi go do środka i "uzgodnią szczegóły wynajmu". Kobieta zamiast tego zamknęła mu drzwi przed nosem i zadzwoniła do córki. Trzeba zauważyć na fakt, że oprócz (w przypuszczeniu)oprawcy i ofiary, nie było nikogo innego w pobliżu.

III


http://paranormal.ab...august05_02.htm

Trzecia historia wydarzyła sie wieczorem. Dzieci przyszły do pewnego domu i zapytały czy nie mogłyby skorzystać z toalety. Oczywiście miały czarne oczy i wydzielały aure strachu, kobieta nie zgadzała się i była zdziwiona:"Jak takie małe dzieci mogą się włóczyć o tej porze?". W końcu zamknęła okno i na tym historia się kończy. Nie było nikogo oprócz kobiety i dzieciaków.

IV

http://paranormal.ab...y_june05_14.htm

Czwarta i ostatnia historia, którą tu przedstawiam. Kobieta podczas podróży zatrzymała się na kawe w jakimś barze. Było tam PEŁNO LUDZI. W pewnej chwili poczuła na sobie wzrok, a gdy odwróciła się zobaczyła ciemnookiego osobnika(nie mogłem się doczytać wieku w artykule powyżej). Ten gość zdawał się ją "wyzywać" i także wyzwalał aure zła. Akurat uważam tą historie za FAKE, dlatego że oprócz ofiary i oprawcy był tutaj tłum ludzi, a pozostałe historie zawsze miały miejsce w samotności. Oprócz tego czarnooki nie chciał być niegdzie wpuszczony tylko sobie siedział.

Podsumowując cechy tych osobników:
-mają nienaturalne czarne oczy
-wydzielają aure strachu
-pojawiają się gdy ofiara jest sama
-bez naszego pozwolenia nie mogą wejść na nasz teren

Została jeszcze sprawa soczewek i szkieł kontaktowych. Owszem są takie czarne szkła kontaktowe, ale przecież nie mają one funkcji "tylko dla dzieci" i "wydzielamy aure strachu, gdy nadusisz czerwony guzik". Chce tutaj powiedzieć, że czarne oczy są dziwne, ale nie najdziwniejsze w tym zjawisku. Czemu chłopcy którzy pojawili się koło samochodu reportera po prostu go nie zatrzymali i nie włamali się. Nad tym trzeba się zastanowić. Ostatnia sprawa jaką chce jeszcze poruszyć w tym podsumowaniu to to, że nie wiadomo ilu ludzi uległo tym dzieciom i co się z nimi stało. Czy żyją do dzisiaj, czy może zniknęli - nie wiadomo. I najważniejsze pytanie, ILU ludzi mogło ulec tym dzieciakom?

ps:starałem się pisać nie robiąc błędów, ale zawsze mogłem coś przeoczyć... :P
  • 0



#44

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kp_ziom, gratuluje pierwszego posta hehe ale jak to sie stało ze napisałes go dopiero po 61 dniach od zarejestrowania sie na forum<wow>

a co do tematu moze przez te czarne oczy moze dla ludzi jet to tak przerazajace ze mowia iz te dziei wydzielaja aure strachu
  • 0

#45

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to sa kosmici... ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych