Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lady Gaga, Lalka Illuminati


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
180 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: czy Rihanna, Lady Gaga to marionetki sekty satanistycznej iluminatów (86 użytkowników oddało głos)

czy Rihanna, Lady Gaga to marionetki sekty satanistycznej iluminatów

  1. Głosowano tak (44 głosów [51.16%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 51.16%

  2. nie (29 głosów [33.72%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.72%

  3. nie mam zdania (13 głosów [15.12%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 15.12%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#61

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Zanim powiecie, że to przypadek, że ktoś się czegoś doszukuje na siłę, polecam przejrzeć trochę artykułów z vigilantcitizen.com o tej samej tematyce. Symbole illuminackie i masońskie tam po prostu są i to są suche fakty. Możemy najwyżej dyskutować po co. To jest tak wszędobylne, tak oczywiste, że nie można mówić o przypadku. To jest celowe działanie, poza tym nasze gwiazdeczki same o tym mówią. :)

Ot, kilka przykładów:



Dołączona grafika
Mało masoński symbol? (LCD Soundsystem - Pow Pow, 2:24)


Dołączona grafika
A to sobie narysowałem? (Rihanna - S&M, 2:51)

Nie, nikt przy tych teledyskach nie majstrował, jak ktoś jeszcze ma co do tego wątpliwości, to może sobie równie dobrze zobaczyć na vevo naszych wspaniałych "artystów".

Pójdźmy dalej:
-
Eminem - 2.0 boys.
1:15: "We came to monopolize the game, killuminati is here."
4:43:"Shit, they think I’m Illuminati, so fucking ignorant."

Tak sobie tylko powiedzieli? To polecam przesłuchać sobie uważnie całą płytę Recovery, przemyśleć o czym jest Not Afraid. Jak bardzo różni się ona od wcześniejszych płyt, jak bardzo jest poważna. Ta płyta jest o odejściu od tego gówna, od tych którzy go kontrolowali, a samo "Not Afraid" mówi po prostu o tym, że nie boi się już tego zrobić, wziąć sprawy w swoje ręce. Tak można wymieniać bez końca. To jest wszędzie, cała ta symbolika. Filmy, muzyka, gry. Wszędzie. A niektóre z nich wręcz nam o tym opowiadają, z filmów choćby Matrix, który jest naprawdę głębokim, tylko trzeba go świadomie oglądąć, czy seria gier The Legend of Zelda, która symboliką jest przeładowana.


Niestety, ale chyba co niektórzy pomylili fora, to są fakty, nie bzdury. A jeśli są bzdury, to co bzdurą o tematyce paranormalnej nie jest? Teorie o wyimaginowanych zielonych stworkach z kosmosu, nie mające właściwie żadnych podstaw?

W sumie, to czy ja czasem się nie powtarzam? Ignorancja ludzka nie zna granic...

Użytkownik Ban edytował ten post 11.11.2011 - 12:27

  • 8

#62

HackMan128.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Ban - i to jest wartościowy post.
Media niestety kontrolują młodzież poprzez hipnotyczne teledyski, przekazując przy tym różne śmieci.
Aż strach pomyśleć, jak to będzie wyglądało za 20 lat.
  • 0

#63 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

a w stosunku do większości kocham lady Gaga ,słucham całkiem innej muzy, czyli metal, rock,ale osobowość tej kobiety wykracza poza moje myślenie, jest wspaniała,teledyski są "zajefane" mało kto rozumie ich przekaz, a szkoda.
Ostatnio wielki szok!! Gaga ubrana w mięso :) pomyślałem sobie, gdyby nie nasza skóra wyglądalibyśmy bardziej obrzydliwie,zamawiamy gorsze dania jemy to i jakoś nie pokazują tego na 1 wszych stronach gazet i TV.
Gaga jest wspaniała lubię ją bardzo , nie tylko słuchać, wiem że jest wspaniałym człowiekiem.
Przekaz w teledyskach dla wybranych niestety.:)
  • 0

#64

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a w stosunku do większości kocham lady Gaga ,słucham całkiem innej muzy, czyli metal, rock,ale osobowość tej kobiety wykracza poza moje myślenie, jest wspaniała,teledyski są "zajefane" mało kto rozumie ich przekaz, a szkoda.
Ostatnio wielki szok!! Gaga ubrana w mięso :) pomyślałem sobie, gdyby nie nasza skóra wyglądalibyśmy bardziej obrzydliwie,zamawiamy gorsze dania jemy to i jakoś nie pokazują tego na 1 wszych stronach gazet i TV.
Gaga jest wspaniała lubię ją bardzo , nie tylko słuchać, wiem że jest wspaniałym człowiekiem.
Przekaz w teledyskach dla wybranych niestety.:)


Pierwszy raz uzyje tego ale nie ma innego wyjscia...
prof. Hubert F.
I don't want to live on these planet anymore
  • 0



#65

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up bład ;c
@Ban - podoba mi się wstęp do postu, ale to co poniżej nie za bardzo. Jak już wiele osób mówiło, to może być chwyt marketingowy, ludzie potrafią wkręcić sobie różne rzeczy. Może to faktycznie symbole jakichś tam illuminatów, ale do wszystkiego należy podchodzić z odpowiedniego punktu widzenia - co jakiś tam artysta zarabiający grube miliony chciałby tym przekazać? Że kult illuminatów się rozszerza? Za dużo miejsca na spekulacje a za mało faktów, ktoś powinien zrobić o tym dokładny temat zbiorczy, a nie tak jak ten o pojedynczych gwiazdach (bo nic z tego nie wynika i bardziej pasuje do tego dział "ciekawostki".

Śledzę temat masonów, illuminatów, NWO, i wiem, że wiele się tu pisze ale niewiele z tego wynika.
  • 0

#66

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

teledyski są "zajefane" mało kto rozumie ich przekaz, a szkoda.

To ja się chyba zaliczam do tych biedaków, którzy nie rozumieją. Po przeczytaniu twojego posta, aż z ciekawości włączyłem na youtubie kilka piosenek Gagi i przesłuchałem, doszukując się przekazu. Niestety nie znalazłem :( ale za to z przerażeniem stwierdziłem, że niektóre teledyski tej, o zgrozo, wybitnej piosenkarki, mają ponad sto milionów wyświetleń. :o

Świat zmierza prostą drogą ku upadkowi.
  • 3



#67

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up bład ;c
@Ban - podoba mi się wstęp do postu, ale to co poniżej nie za bardzo. Jak już wiele osób mówiło, to może być chwyt marketingowy, ludzie potrafią wkręcić sobie różne rzeczy. Może to faktycznie symbole jakichś tam illuminatów, ale do wszystkiego należy podchodzić z odpowiedniego punktu widzenia - co jakiś tam artysta zarabiający grube miliony chciałby tym przekazać? Że kult illuminatów się rozszerza? Za dużo miejsca na spekulacje a za mało faktów, ktoś powinien zrobić o tym dokładny temat zbiorczy, a nie tak jak ten o pojedynczych gwiazdach (bo nic z tego nie wynika i bardziej pasuje do tego dział "ciekawostki".

Śledzę temat masonów, illuminatów, NWO, i wiem, że wiele się tu pisze ale niewiele z tego wynika.


Uwierz, na początku podchodziłem do tego bardzo, ale to bardzo sceptycznie. Nadal patrzę sceptycznie, bo bzdur w tym temacie jest tyle samo, co kłamstw w telewizji. Jednak siedzę w tym po uszy już od dłuższego czasu i widzę co jest gdybaniem, a na co są setki materiałów które udowadniają, że coś jest na rzeczy. I to o czym mówimy gdybaniem nie jest. Nic sobie także nie wkręciłem, wiem co widzą moje oczy. A widzą wyraźnie symbolikę, zbyt często na przypadek. To nie jest raz, nie jest dwa. To nie są wkręty Lady Gagi czy jej koleżanek. Tym jest zarażony cały przemysł muzyczny i filmowy. Tym są przesiąknięte amerykańskie media rozrywkowe, widzimy to nawet w reklamach. Przykładów jest pełno. Cała strona vigilantcitizen.com, skąd pochodzi ten artykuł, forum tej strony czy setki filmików na youtube. Czy gdyby nagle cała ta symbolika zniknęła naszym artystom spadłaby popularność, sprzedaż płyt, a na holywoodzkie produkcje do kin chodziłoby mniej ludzi? Nie, nikt by tego nawet nie zauważył. Otwórz umysł, nie musisz mi wierzyć na słowo, nawet nie powinieneś, po prostu poświęć kilka minut i sam to zweryfikuj.

Powiadasz także, że miałby to być chwyt marketingowy? Niby na czym miałby polegać? Przecież, te symbole najczęściej widzimy tylko przez kilka sekund, a nawet są to tylko pojedyncze klatki. Kto nie zna, nie zauważy ich obecności, kto zna będzie patrzał z odrazą na tych którzy ich używają. To chyba nienajlepszy marketing, co? Jeśli mówimy o pojedynczych klatkach, nikt normalny w życiu nie zauważy ich obecności. Co innego, gdy już jesteś na to wyczulony. Wtedy pauza i upewniasz się, czy mózg cię nie oszukał. Ktoś tu chce zadziałać na naszą podświadomość, nie widzę tu innego wytłumaczenia. Można jeszcze powiedzieć, że ktoś po prostu robi sobie jaja z poszukiwaczy symboliki. Tylko to chyba trochę niepoważna teoria. Poza tym też odpada, bo to już było, zanim temat stał się mainstreamowy.

Oczywiście, że ten temat to za mało. Ale jeśli liczysz, że wszystko będziesz miał podane na tacy, nigdy to prawdy nie dojdziesz. Wydaję mi się, że ten temat powinno się traktować jako wstęp,po przeczytaniu którego powinieneś się zastanowić i samodzielnie temat zgłębić.

Otwórz umysł, czytaj, oglądaj, analizuj. Nie będziesz miał wątpliwości. No i nie ograniczaj się do polskich stron, bo z nich faktycznie nie dowiesz się właściwie niczego, jedynie naczytasz się bzdur, przez które potem pojawiają się komentarze w stylu "Hahaha, Ci co wieżom w te illuminaty to głópki, takie bajki to nam w pszedszkolu muwili." Jeśli boisz się angielskiego, to czas najwyższy się douczyć. Poza tym illuminaci, to nie tylko oczka w teledyskach. Należy pamiętać, że to ludzie którzy podobno kontrolują ten świat i dążą do czegoś co nazywamy Nowym Porządkiem Świata.

http://vigilantcitzen.com
http://vigilantcitizen.com/vcboards/
http://www.youtube.com/user/FarhanK501
http://www.youtube.com/user/THELlGHT
http://www.youtube.com/user/TheIlght
http://www.youtube.c.../TheDrfreemason
http://www.youtube.c...ilitiaMackMusic
http://www.youtube.c.../WindowsAccount
http://www.youtube.c...VigilantCitizen
  • 3

#68

starscream.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

:o Niedługo się okaże, że danonki są produkowane przez masonów w celu odwrócenia oraz oddzielenia dzieci od ich rodziców. Jedno słowo którym to można określić jest marketing.
  • -2

#69

Disorder.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam przeczytać te dwa artykuły, których tłumaczenia jestem autorem:

http://blog.newworlddisorder.pl/?p=65

Pierwszy traktuje o bardzo dziwnej relacji Lady GaGi z jej rodzicami, a zwłaszcza z ojcem.

http://blog.newworlddisorder.pl/?p=37

Drugi to dość obszerny artykuł wyjaśniający zjawisko MK-ULTRA. Po przeczytaniu obu na własne oczy zobaczycie, że showbiznes przesiąknięty jest tymi praktykami, a wszystkie gwiazdki pokroju Lady GaGi, Rihanny itp. to wyprane kukły w rękach "Tych złych", które kształtują chore, pozbawione moralności trendy, wszelką aberrację i zgorszenie. Nic dziwnego, że GaGa zwykła nazywać się "Mother monster". Stworzyła sobie przecież armię wypranych potworów i tak naprawdę nie trzeba przekazów podprogowych, żeby manipulować ludźmi. Wystarczy tworzyć trendy, które odpowiednio implikowane (marketing, inżynieria społeczna, czy w skrajnych przypadkach tworzenie osobowości mnogich) zmienią ludzi w potwory pozbawione wszystkiego, co prawe i moralne. Dziwne czasy, proszę państwa. Bardzo dziwne.
  • 2

#70

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gdyby nie twój nick, nawet nie zauważyłbym, że promujesz swoją stronę. :)

Ten artykulik o relacji z jej ojcem, racja - dziwny, ale co z tego? Jakieś wnioski, sugestie? Cała ta sytuacja jakoś mnie nie dziwi. Wiele z tych dziewcząt miało już od dziecka porobione w głowie, przez takie sytuacje jak ta i pewnie dlatego to one, a nie kto inny zostały wybrane na kukiełki. Jakie to ciekawe, wyprać komuś mózg, aby wykorzystać go do prania mózgów kolejnym...

Użytkownik Ban edytował ten post 25.11.2011 - 19:13

  • 1

#71

Disorder.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wnioski nasuwają się same po porównaniu obu artykułów. Projekt MK ULTRA skupia się na osobach, które wprost lub nie są "skrzywione". Ekscentryczna, wyalienowana i niedojrzała emocjonalnie GaGa była łakomym kąskiem dla ludzi odpowiedzialnych za tego typu projekty, więc nie dziwota, że później to właśnie o nich mówi się na forach tego typu.

Abstrahując kompletnie od tematu, nie nazwałbym tego reklamą, wykorzystałem tylko swoje pomoce naukowe. Poza tym, prowadzę politykę, która pozwala odwiedzającym dodać własny artykuł, podpisać się pod nim i zachować wszelkie prawa do niego. Gorąco zachęcam, jeśli masz pomysł na artykuł :>

[OFFTOP: OFF]
  • 0

#72 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

REKLAMUJCIE dalej Gage ,bo jest świetna ,i przemawia do każdego pokolenia, i nie ważnie kto jakiej muzy słucha,Gaga jest fajna dziewczyna,a kto sie doszukuje jakiś związków z rasą rządzących światem,jego sprawa. :D
  • -1

#73

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do mnie nie przemawia. Do 95% moich znajomych zresztą też nie... :D

Użytkownik Ban edytował ten post 26.11.2011 - 18:48

  • 1

#74

Sidorowski.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

REKLAMUJCIE dalej Gage ,bo jest świetna ,i przemawia do każdego pokolenia, i nie ważnie kto jakiej muzy słucha,Gaga jest fajna dziewczyna,a kto sie doszukuje jakiś związków z rasą rządzących światem,jego sprawa. :D


"Głupi potknie się o prawdę, wstanie, otrzepie się i pójdzie dalej", "Nigdy nie ukrywaliśmy swoich planów(...)"

Oj ścigany miło mi, że należysz do tych, których tak łatwo manipulować bo mimo, że patrzysz to nie widzisz...

To mój pierwszy post na tym Forum, mimo, że przyglądam mu się od dłuższego czasu...
Witam zatem wszystkich serdecznie

Killuminati is here...

Użytkownik Sidorowski edytował ten post 26.11.2011 - 23:49

  • 0

#75

Disorder.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy to marna prowokacja, czy użytkownik scigany rzeczywiście uważa, że w jakiś sposób reklamujemy GaGę. Moim zdaniem jeśli ktoś już wyczyta i dowie się, co mniej więcej stoi za imagem tej kukły, to dwa razy pomyśli zanim dołączy do grupy potworów GaGi. Chyba że jak napisał Sidorowski:

"Głupi potknie się o prawdę, wstanie, otrzepie się i pójdzie dalej"


Witam nowego użytkownika!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych