Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lady Gaga, Lalka Illuminati


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
180 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: czy Rihanna, Lady Gaga to marionetki sekty satanistycznej iluminatów (86 użytkowników oddało głos)

czy Rihanna, Lady Gaga to marionetki sekty satanistycznej iluminatów

  1. Głosowano tak (44 głosów [51.16%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 51.16%

  2. nie (29 głosów [33.72%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.72%

  3. nie mam zdania (13 głosów [15.12%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 15.12%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#166

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

tak, ta sekta jest dość dobrze udokumentowana, inf. na jej temat można znaleźć w wielu artykułach w Internecie

to jest tajne stowarzyszenie, skupiające same elity, które się wywodzi od masonerii

masoni to też tajne stowarzyszenie do którego należą znani politycy, biznesmeni, bardzo powszechne w innych krajach


to jest coś tego samego jak masoneria tylko ich podstawowym celem jest doprowadzenie za wszelką cenę do Nowego Porządku Świata, nawet kosztem zwykłych ludzi (wywoływanie wojen, ograniczenie populacji do 10% żeby łatwiej ich można było kontrolować itp. itd.. ),

chcą doprowadzić do tego że elity za zamkniętymi drzwiami będą rządzić światem, to jest ich podstawowy cel

ich sekta jest przesycona okultyzmem, oraz są wyznawcami lucyfera
0

Użytkownik luk1407 edytował ten post 01.06.2012 - 08:43

  • 0

#167

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@luk


Ja to już wszystko czytalem miliony razy, ale gdzie potwierdzenie? To są tylko spekulacje. W przypadku chociażby Boga nie da się udowodnić tak naprawdę Jego istnienia bądź nieistnienia, można tylko o Nim dyskutować - jak postrzega się swiat i Jego ewentualną ingerencję, jak Go odczuwamy, ale tak naprawdę Jego istnienia nikomu nie dowiedziemy, możemy tylko naprowadzać tych, którzy Go pragną. A Illuminati - jeżeli jestes przekonany, że jako materialne istoty istnieją, to ludzie żyjący na tym swiecie i tak szkodzą naszemu swiatu to muszą być ku temu konkretne przeslanki. Takie spotkania grupy Bilderberg - czym to jest innym niż spekulacją? Kto wie co oni tam robią tak naprawdę? Może też panie z kólka różańcowego co niedzielę opracowują plan zawladnięcia swiatem? Dystansu trochę - podchodź do tego z dystansem, bo to nic innego jak niepotwierdzone spekulacje wyczytane przez Ciebie na różnych stronach.
  • 0



#168

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

apropo grupy Bilderberg, to są ludzie którzy kształtują dzisiejszy świat, mający ogromne wpływy, dążą do utworzenia jednego światowego rządu i wcale się nie kryją, wielokrotnie to można znaleźć w wywiadach

i tacy ludzie za zamkniętymi drzwiami decydują o tym, co będzie się działo na świecie

trzeba pamiętać że wielu polityków otwarcie mówi o potrzebie utworzenia rządu światowego, który by wprowadził porządek na świecie


a to że są w tym skuteczni, zobacz Unie Europejską , która już teraz bardziej przypomina super państwo, z własną konstytucją, parlamentem, prawem, a państwa w zamian za "dotacje" coraz bardziej oddają jej swoją suwerenność

to do iluminatów, to jest tajne stowarzyszenie, podobnie jak masoneria, na jej istnienie jest wiele dowodów, jak się zainteresujesz tematem wiele z nich możesz znaleźć w internecie, a z tym że wcale się nie kryją można zobaczyć w tym teledysku

to jest "bractwo" "tajne stowarzyszenie" "klub" skupiający biznesmenów, polityków, podobnie do masonerii

można sobie zadawać pytanie, że tyle ludzi spiskuje, to jest niemożliwe, tylko w takich stowarzyszeniach jest wiele stopni wtajemniczenia, o wszystkim co ta organizacja planuje wie tylko garstka osób, np. w masonerii isnieją 33 stopnie wtajemniczenia, a większość masonów nie przekracza 3 (uczeń, czeladnik, mistrz)

o masonerii też się w ogóle nie mówi, a istnieje oficjalnie w wielu krajach, skupia same elity z biznesu, polityki, które spotykają się za zamkniętymi drzwiami, ślubują sobie lojalność, odprawiają rytuały okultystyczne

to jest dziwne że właściciele najważniejszych mediów, politycy, biznesmeni należą do "tajnego stowarzyszenia" jakim jest masoneria, ślubują sobie lojalność,

do czego to może prowadzić - do korupcji, do nielegalnego przejmowania władzy w państwie w przypadku kiedy należą do niego same elity

Użytkownik luk1407 edytował ten post 02.06.2012 - 09:01

  • -1

#169

Matti.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Tak, Lady Gaga zdecydowanie jest pomiotem szatana! Jest taka zła i groźna. Toż to marionetka illuminati!
  • -4

#170

Tari.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przecież Illuminati tylko czeka na to żeby zwykli ludzie zobaczyli ich znaki w teledyskach i sesjach zdjęciowych...
  • -2

#171

maciej1971.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Litości! Przecież w ten sposób można udowodnić wszystko. Ta teoria jest tak niedorzeczna, że aż szkoda czasu i prądu na to. Proszę, ogarnijcie się. Jest tyle ciekawych i niewyjaśninych tematów...
  • 0

#172

MrHubciooo.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aleś się rozpisał :D ale dobrze bo temat baaardzo ciekawy i interesujący :)
  • 0

#173

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Litości! Przecież w ten sposób można udowodnić wszystko. Ta teoria jest tak niedorzeczna, że aż szkoda czasu i prądu na to. Proszę, ogarnijcie się. Jest tyle ciekawych i niewyjaśninych tematów...

Ta teoria jest właśnie bardzo do rzeczy i jest to jedna z najsilniejszych teorii i będę to ciągle powtarzał.

Nie wiem kto rządzi światem, nie wiem kto nami manipuluje, nie wiem kto chce wprowadzić NWO. Ale wiem jedno, Ci ludzie są tak samo źli jak Hitler, czy Stalin i mają w dupie to, czy zarabiasz 1000 zł, czy miliony, czy znowu biedujesz na pustyni i umierasz bez wody. Ich obchodzi to aby system był stabilny, a ich rodziny zabezpieczone.

Co do teorii o tym, że czczą lucyfera ... hmmm... co prawda są to dziwne teorie, ale takie wydarzenia jak te w Bohemian Grove dają do myślenia, zresztą nie tylko one, bo i cała otoczka NWO.

Co do przemysłu muzycznego. Oczywistym jest, że treść jaka trafia do teledysków i tekstów musi być filtrowana nie raz, ale z drugiej strony po raz któryś zastanawia nas - Co tam robi ta symbolika ? - czy to jest moda, trend ?... tego raczej się nie dowiemy.

To wszystko są niestety teorie, a my żyjemy w dużej mierze kłamstwem i jesteśmy zmanipulowani. Mówcie co chcecie, ale mój ojciec był wychowywany w środowisku (uwaga ) PRAWICOWYM, a kim jest teraz, kim jest po latach oglądania telewizji ( ogląda ją nałogowo, szczególnie wiadomości, polityka itd, ale tez sport i programy przyrodnicze ). Kim jest teraz ? jest lewakiem będącym przeciwko istnieniu granic między państwami, popiera wszystkie działania Unii Europejskiej, w jego wypowiedziach panują nastroje antychrześcijańskie. I niech mi teraz nikt nie mówi, że to nie telewizja zrobiła mu sito w mózgu ....

Czy są to manipulanci na najwyższym szczeblu ... Illuminati ?... nie wiem, ale wiem tyle, że świat zmierza w bardzo złym kierunku, takim gdzie zostanie utworzony jeden światowy rząd - niezależnie od tego czy chcecie czy nie, a nawet jeśli w sercu tego nie chcecie, to nie wpłyniecie na to... szczególnie ignorując znaki na niebie i ziemi.
  • 0

#174

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Osobiście uważam, że w mediach jest mnóstwo manipulacji, ale żadnej ezoteryki i innych pierdół, a tylko zwykłe, całkowicie przyziemne "urabianie" mas do konsumpcjonizmu itp. To ewidentnie widać, jak reklamy żerują na najniższych instynktach, po to, by przyciągnąć uwagę widza i na tym irracjonalnym podłożu skłonić go do zbędnego często zakupu.

Myślę też, że manipuluje się masami i ogłupia je w sensie czysto POLITYCZNYM, wiele wskazuje na to, że ten "nowy porządek świata" jest naprawdę celem dla elit, więc w pewnym sensie w teorie spiskowe "wierzę", ale bez żadnej otoczki ezoteryczno-okultystyczno-nadprzyrodzonej.

Natomiast co do Lady Gagi i innych pop-artystów podobno zawierających w swoich klipach ukryte okultystyczne przekazy... Jak już kiedyś na forum pisałam, uważam, że to raczej działa tak, że teorie spiskowe stały się tak popularne, że twórcy tych wideoklipów itp. zaczęli celowo umieszczać takie treści/symbole w swoich dziełach, chcąc zaintrygować ludzi, przyciągnąć ich do swojego produktu, wzbudzić kontrowersje- i tyle.

świat zmierza w bardzo złym kierunku, takim gdzie zostanie utworzony jeden światowy rząd - niezależnie od tego czy chcecie czy nie, a nawet jeśli w sercu tego nie chcecie, to nie wpłyniecie na to... szczególnie ignorując znaki na niebie i ziemi.

No dobrze, ale nawet, jeśli chcielibyśmy coś z tym zrobić (gdyby to było faktem), to sam piszesz, że niezależnie od tego, co o tym sądzimy, to i tak nie wpłyniemy na to- więc jaki ma sens załamywanie rąk i biadolenie?
  • 0

#175

granda.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śmieszą mnie już te teorie spiskowe. Lady Gaga to niezła piosenkarka, która potrafi zrobić spore show, a przy tym jest dobrym człowiekiem.
  • 0

#176

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie będę już nawet się tłumaczył,że jakieś sekty typu Iluminatów to jedna wielka bzdura,zmyślona do podsycania zwykłych ludzi takich jak My.

Używanie takich symboli,gestów,słów jest robione oczywiście pod publikę,ponieważ ludzie lubią szokować i lubią być szokowani. My tu sobie spekulujemy a Gaga zarabia na takich frajerach jak my hajs... Smutne ale prawdziwe.
Nie dajmy sobą tak manipulować,przecież to zwykła muzyka Pop dla mas która za wszelką cenę musi się b. dobrze sprzedać - Jedynie w tym celu jest przecież robiona.
  • 0

#177

Romek.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może po prostu gwiazdy czynią to aby być popularnymi, aby utrzymać się na topie. Tak jak co chwila wywołują jakieś skandale, czy pogłoski o rozwodach, wszystko dla popularności, a w związku z tym zysku
  • 0

#178

CocoBella.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cała telewizja to przecież jedna wielka komedia. Nie tylko Lady Gaga, ale chociażby ta cała komercja, te przemysły muzyczne, także w Polsce, to teatr. Iluzja. Nic z tego nie jest prawdą.
  • 0

#179

AnrirnA.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem są trzy powody prezentowanie przez gwiazdy (w tym wypadku Lady Gaga) znaków masonerii, szatana i cokolwiek by to nie było:
1. Pierwszym jest inteligencja gwiazdy w tym zakresie. Specjalnie kształtuje tak swój wizerunek, aby wzbudzić tajemniczość a przez to zainteresowanie swoją osobą. To nie jest wcale takie niedorzeczne.
2. Kompletny przypadek i im się takie coś podoba. Coś w stylu własnego JA, a jakieś ubranie głowy zwierzęcia.. kto by na to patrzał. "TO MÓJ STYL"
3. Rzeczywiście jakiś program mający na celu stopniowe ogłupienie ludzi, bo jak wiadomo - głupszymi się łatwiej rządzi : ] albo jest to ofiara jakiegoś programu czyszczenia umysłu i zaprogramowania go ze względu na jej popularność i przekaz jaki daje ludziom na całym świecie bo słuchają ją miliony osób bez względu na wiek, płeć itd.

Mam jeszcze osobiste stwierdzenie nota bene takich artykułów. Ja wiem, że to jest pewna dyskusja - wymienianie poglądów; teorie. Mimo to, wiele osób tego nie rozumie i albo kompletnie rujnuje takie wiadomości z ziemią albo żyje wg nich. Pewnie to się wydaje za poważne, ale mam przypadek w szkole, jak pewna osoba łazi i nawija o ILUMINATI, że są wszędzie, zabijają gwiazdy, manipulują ludźmi, czyszczą umysły. Na każdym kroku : "ILUMINATI", "ILUMINATI", za przeproszeniem wymiotować mi się chce jak mam to słuchać jeszcze przez pół roku szkoły. Ktoś kiedyś fajnie napisał : "Jak zrobię klocka w kształcie trójkąta to też Iluminati?" i wydaje mi się, że w tym stwierdzeniu jest zawarte wszystko co chciałem napisać. Dziękuję, pozdrawiam.
  • 0

#180

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że ci Illuminaci mogą istnieć, jest cała seria filmików na YouTube poświęcona temu tematowi i tam nie tylko GaGa występuje. Niektórzy jawnie śpiewają o Illuminatach (używają tej nazwy).
Dowiedziałam się ostatnio, że mój przodek był masonem i zmarł dziwnie wcześnie. (ale z drugiej strony to był XVIII wiek). Niemniej, ciekawie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych