Skocz do zawartości


Gdzie są moderatorzy ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Do moderatorów, co to ma być, facet traktuję forum jak swojego bloga, już drugi raz piszę obraźliwie o kobiecie i nikt nie reaguję ?
A za byle słówka na sb, czy forum dajcie bany ?
Osobiście sama tego doświadczyłam i jestem oburzona, tym co się wyprawia.

Nie jestem zasadniczo osobą agresywną, przemocy nie stosuję – w życiu nikogo nie pobiłem. Tamtej nocy miałem ochotę, autentycznie, chciałem złapać tą rudą czuprynę i o kaloryfer, raz po razie… ale kobiet się nie bije… A! I jeszcze jedno. Ona nie potrafiła się wycofać. Nawet kiedy ja się wycofywałem, ona cisnęła, nie dawała spokoju. Nie dało się skończyć tematu. Nie było opcji – ty myślisz sobie swoje, ja swoje, koniec. Nie. Wypominała przez cały czas. Nawet jeśli przyznać jej rację.


http://www.paranorma...870-pozegnanie/

Może zacznijmy, opowiadać o naszych drugich połówkach, co byśmy im zrobili ze złości...jeeaaa będzie ciekawie :(
To forum, o paranormalnych wydarzeniach czy o swoich perypetiach życiowych...maskara i jeszcze plusy dostał, może jemu trzeba tak o kaloryfer makówkę, za pisanie głupot.

#2

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

mroova, a wiesz co to guzik "RAPORTUJ"? Moderatorzy to tylko ludzie i nie zawsze wszystko zauważą...







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych