Skocz do zawartości


Zdjęcie

Raelianie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#31

Dreadnoth.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nauczał inaczej, bo nie miał wyboru... JAkby zaczął tłumaczyć ówczesnym ludziom, że dusza to DNA, a Bóg, to człowiek, że zostali stworzeni naukowo w laboratoriach itd...

Dla ówczesnych ludzi jedynym masowym środkiem lokomocji był wielbłąd, jak im wytłumaczyć czym jest UFO, które oni brali za chmurę, na której siedzi Bóg? To nie takie proste przyjśc i zaczać nauczać o inżynierii genetycznej, zapłodnieniu in vitro itd....

Zostąło przeciez napisane, że w czasach Apokalipsy przybędzie Ostatni Prorok, i on dopiero będzie mówił CAŁĄ prawdę... Rael to robi, mówi o "kosmitach" itd... ale taka jest prawda, liczy się to czy w nią wierazysz czy nie... A co jak faktycnzie to on? Zastanawialiście się kiedyś jak będzie wyglądało ponowne przybycie syna bożego? Może miałby przybyć na chmurce? Albo w towarzystwie piorunów?... Nie...
  • 0

#32

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dreadnoth! A co sadzicie o www.wingmakers.pl ?
  • 0

#33

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

SCJENTOLODZY GÓRĄ !!!!


  • 0

#34

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

że w czasach Apokalipsy przybędzie Ostatni Prorok

Tylko poczytaj,że to ma być fałszywy prorok ;-) "na usługach bestii" jak pisze Św Jan ;-)

jak im wytłumaczyć czym jest UFO, które oni brali za chmurę, na której siedzi Bóg?

astanawialiście się kiedyś jak będzie wyglądało ponowne przybycie syna bożego? Może miałby przybyć na chmurce?

Wzięli za obłok,ponieważ lądujący pojazd wytwarzał dym,parę czy coś tam innego... ;-)
My wiemy,że to pojazd,oni nie ;-)

To nie takie proste przyjśc i zaczać nauczać o inżynierii genetycznej, zapłodnieniu in vitro itd....

Dlatego teraz jest prostrze ;-)
  • 0

#35

Dreadnoth.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[quote=QLIG][quote=zaks]Dreadnoth! A co sadzicie o www.wingmakers.pl ?[/quote]

Powiem tak... Elohim miel naZiemi swoich 7 baz, laboratoria, sprzęt, technologia, wszystko to zosatło gdzieś ukryte, bądź zniszczone... niewykluczone, ze to właśnie jest jedna z ich baz... Ale oczywiście może tez to być wymyślona bzdura...
  • 0

#36

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam nie wiem czemu, ale ten wasz "mojzesz" pachnie komercja... Przynajmniej ja to tak odczuwam puki co. :)
  • 0

#37

Dreadnoth.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Póki co "mojżesz" nazywa się rael i proszę o troszkę szacunku...

I póki co, to nie wiesz nic, dlatego masz takie pojęcie o Raelianach.
  • 0

#38

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra to powiedz mi bo zadałem kiedyś pytanie bez odpowiedzi co wg waszej religi dzieje się z człowieka duszą po śmierci
  • 0

#39

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A kto ma byc tym Raelem?? Gdzie on zyje i co o nim wiadomo??
  • 0

#40

Dreadnoth.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dusza nie istnieje, Jezus i inni wcześniejsi prorocy mówiąc "dusza" mieli na myśli DNA.
Jeśli weźmiemy pod uwagę czym jest klonowanie, to zrozumemy znaczenie słów, że "dusza ludzka do zbawienia jest koniecznie potrzebna"... bez DNA nie odtworzysz nikogo naukowo.

A Rael jest to Ostatni Prorok Elohim, wcześniej był on dziennikarzem pisma motoryzacyjnego we Francji... nie należy się dziwić "pospolitości" Raela, bo Jezus był stolarzem...

Więcej dowiecie się na stronie www.rael.org tam sa podstawowe informacje i odpowiedzi na pytania - zachęcam. Można też ściągnąć Przesłanie RAela otrzymane od Elohim, link w mojej sygnaturze - zachęcam, choć nie namawiam - wolny wybór.
  • 0

#41

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dreadnoth, ale ty głupoty opowiadasz... Wystarczy mi twoje stwierdzenie ze dusza nie istnieje zeby wszystko o czym realianie głoszą przekreslic...
  • 0

#42

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokladnie. A teraz sry ale ide sobie wyjsc z ciala, i polatac dusza (kocham te wibracje :D ).

Ps. "Skąd: Z nieskończoności"
  • 0

#43

Dreadnoth.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Imaginacje pana Monroe przerabiałem w wieku 14 lat... i pomimo efektów porzuciłem to, gdyż doszedłem do wniosku, że jest to wyjątkowo głęboka medytacja, nie wychodzenia z ciała... Przecież postrzeganie poza zmysłowe nie wyklucza się z wzajemnie znie istnieniem duszy...

Znamy tylko 5, no niektórazy 6 zmsyłów... Może być tak, ze mamy ich o wiele więcej, ale przez medytację do nich dochodzimy... Proste jak budowa cepa.

Natomiast co do postrzegania tego co pisze jako głupoty... wolna wola... ja nie namawiam do niczego...
  • 0

#44

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

On mi przypomina pewnego mości pana "Anioła" z którym miałem do czynienia na innych forach gdzie funkcjonował(-uje) pod różnym nickami i głosi przeróżne teorie.

Ale póki co facet ma do tego oddzielny temat , nie robi syfu i wypowiada się w sposób "normalny" (czyt. nie ubliża itd.) - także może sobie (póki co) tu przebywać ... w jego enklawie tematycznej :)
  • 0



#45

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dusza nie istnieje, Jezus i inni wcześniejsi prorocy mówiąc "dusza" mieli na myśli DNA.
Jeśli weźmiemy pod uwagę czym jest klonowanie, to zrozumemy znaczenie słów, że "dusza ludzka do zbawienia jest koniecznie potrzebna"... bez DNA nie odtworzysz nikogo naukowo.

A Rael jest to Ostatni Prorok Elohim, wcześniej był on dziennikarzem pisma motoryzacyjnego we Francji... nie należy się dziwić "pospolitości" Raela, bo Jezus był stolarzem...

Więcej dowiecie się na stronie www.rael.org tam sa podstawowe informacje i odpowiedzi na pytania - zachęcam. Można też ściągnąć Przesłanie RAela otrzymane od Elohim, link w mojej sygnaturze - zachęcam, choć nie namawiam - wolny wybór.


A czy nie uwazasz sam z siebie, ze tak krutkie zycie (w przeliczeniu na czasy terazniejsze przy jednej inkarnacji, po czym cie nie ma) ma jakis sens? Jesli tak to jaki ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych