Skocz do zawartości


Zdjęcie

Magia Voodoo - Laleczka Voodoo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#16

Artemus.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po co dawac opisy skomplikowanych operacji laikom, jw. napisano zaraz zaczną się w to bawic i robic sobie samemu krzywdę.
  • 0

#17

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na dobrym paranormalnym forum taki wątek powinien zostać poruszony. ;-)
  • 0



#18

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mysle ze voodo moze dizalc bo krzywde mozna zrobic sama mysla a laleczka w tym pomaga... ja sie w takie rzeczy nie bawie bo wszystko wraca ze zdwojona sila :)
  • 0

#19

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat bardzo ciekawy.
Na tyle ciekawy,że sam Chris Angel zainteresował się tajnikami voodoo.
Jeżeli nie widzieliście tego filmu to gorąco polecam.
  • 0



#20

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli nie widzieliście tego filmu to gorąco polecam.

Wow, świetne. Tylko, że znikoma wiarygodność :hmm:
  • 0



#21

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Robienie takich lalek to grzech?

Robienie takich lalek to nei grzech, grzechem jest wyrządzanie krzywdy innemu człowiekowi za pomocą tej lalki.

Po co ta lalka.Nie wystarczy "dac w morde" :lol :
Po tym opisie co dales Reko zaraz jakies ogory zaczna sie w to bawic.

Może dzięki temu tekstowi dowiedzą sie co to konkretnie jest i poprzez to nie będą praktykować??
Jeśli dowiedzieli by się o tym z TV to pewnie w "niewiedzy" zaczęli by praktykować nie wiedząc o niebezpieczeństwie.

Kiedyś w telewizji widziałem poradnik wywoływania duchów, jednak tam została pokazana tylko jedna strona medalu. Czyli wywołujesz ducha, rozmawiasz i koniec. Jednak nie powiedzieli, że to niebezpieczne i nie powinno się tego robić. Więc gdy zobaczyli by program o magii Voodoo podejrzewam że jak przy wywoływaniu duchów pokazano by tylko jedna strone medalu.
  • 0

#22

Bubi.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zawsze sie boje napisac pierwszego posta ale co mi tam :D

laleczke voodoo robilem juz jako maluch (naogladalem sie za duzo filmow itp). w wieku gdzies 10 albo 11 lat (mam 18 i juz bym tego nie zrobil) bardzo zaszedl mi za skore pewien kolega z klasy... obcialem mu na technice pare wloskow i... wbijalem w niego szpilki itp (tak bylo na filmie :D ). musze powiedziec ze bylem baardzo zdenerwowany i wogole na niego... na drugi dzien nie bylo go w szkole, okazalo sie ze zachorowal na jaka grype czy cos innego ze go 2 tyg nie bylo w szkole... przestraszylem sie i spalilem ta glupia laleczke i wiecej sie nie bawilem w takie voodoo. najgorsze jest to ze nie wiem czy to laleczka czy moze go przewialo :/
  • 0

#23

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

zawsze sie boje napisac pierwszego posta ale co mi tam

Nie ma czego się bać ;-)
Co do laleczki to faktycznie mogłeś zrobić mu jakąś krzywdę, bo taka laleczka chyba działa.
Nie ma niestety pewności i mimo wszystko lepiej się tak nie bawić.
  • 0



#24

Bubi.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sa w sumie mniej zwracajace uwage sposoby na zrobienie komus krzywdy... i niestety kiedys mialem taki okres ze probowalem kilku z nich... powiem tyle ze nie warto krzywdzic innych bo potem czesto gesto ciezko sie wygrzebac z tego bagna... szczegolnie jak sie jest niewprawionym... o ile po tej zabawie z laleczka nic mi nie bylo w sumie rzadnych wyrzutow sumienia itd... to potem po kilku innych rzeczach robionych z premedytacja mialem fobie i spalem gora 3h... ogolnie nie polecam krzywdzenia innych jako sposobu na szybka nauke magii czy innych form "wladzy" nad swiatem... a znam przypadek ze koles skonczyl u egzorcysty, wiec uwazam ze i tak mialem szczescie w swoim dazeniu do poznania swiata niematerialnego (zla droge obralem ale juz sie poprawilem...)

a zeby nie bylo OT to powiem ze wcale nie potrzeba laleczki... rownie dobrze dziala wizualizacja czy inne formy rytualne samookaleczeniem na czele listy.
  • 0

#25

Artemus.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najgorsze jest to ze nie wiem czy to laleczka czy moze go przewialo

Albo... laleczka spowodowała przewianie.
  • 0

#26

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

rownie dobrze dziala wizualizacja czy inne formy rytualne samookaleczeniem na czele listy.

Wystarczy, że o kimś myślisz i jeżeli robisz to dobrze, to ta osoba to w jakiś sposób odczuwa. Przekonałem się.
  • 0



#27

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przekonałem się.

Jakieś przykłady.
Nigdy nie odczówalem, że ktoś o mnie myśl.. [może po prostu nikt tego nie robił], ale nawet jak mnie obgadują, to brak odczuć.
  • 0

#28

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zrobiłem eksperyment z rok, czy dwa temu. Myślałem bez przerwy o jednej osobie. Szczególnie wieczorem, wchodziłem w trans i przed oczami tylko ta jedna osoba. Było to strasznie męczące, ale ta osoba mówiła mi później, że ma dziwne odczucia, że nie może spać, że czuje jakby cały czas ją ktoś obserwował...I wtedy, kiedy się przekonałem, że się tak da, przestałem.
  • 0



#29

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja miałem to samo jedna nauczycielka powiedziała mi ze bała sie otwo lodówke bo miała wrazenie ze ja tam jestem i cały czas chodziłem jej po głowie, ja wtedy tez o niej intensywnie myslałem, ładna była :fist:
  • 0

#30

Maix.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra cały temat o okaleczeniach, a uzdrowienia, miłość? Ciekawe jak to się robi :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych