Skocz do zawartości


Zdjęcie

Diablo 3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tyr.
  • Postów: 65
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nigdy w te gre nie gralem, ale kocham Fallaouty na czele Z New Vegas. Coś dla mnie?


Jeśli oczekujesz coś w stylu świetnych RPG jak Fallout, Baldur's Gate czy Planescape torment to w diablo tego nie znajdziesz. 90% miłośników rpg twierdzi, że diablo to po prostu dobry h'n's.

#32 Gość_Rewolwerowiec

Gość_Rewolwerowiec.
  • Tematów: 0

Napisano

Bo to jest hack and slash, kto twierdzi inaczej, ten nigdy w Diablo nie grał. Jeżeli szukacie dobrych rpg, to nie ten temat ;)

#33

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nigdy nie grałem w diablo. czy jestem inny? parę lat napierniczałem w medal of honor: allied assault z 2001 :P



#34

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nigdy nie grałem w diablo. czy jestem inny? parę lat napierniczałem w medal of honor: allied assault z 2001 :P

Kurde, ja dokładnie tak samo :D Gra klasyk. Ostatnio się zastanawiałem czy ktoś jeszcze śmiga na serwerach bo bym sobie pograł :D



#35

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

niestety nie gram już od października tamtego roku. ja tylko na rifle grałem :)



#36

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

90% miłośników rpg twierdzi, że diablo to po prostu dobry h'n's.

Ja myślę, że 99,9%. Przynajmniej jeszcze nikogo nie spotkałem, kto by twierdził, że w diabolo chodzi o fabułę :P

Ja grałem tylko w dwójkę, mam nawet jeszcze sejwy - ok 80lvl necruska i ok 70 barba. Jakoś tak.



#37

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fabułe jakąś już ma. Świat Sanktuarium został przez te wszystkie lata dość obszernie wykreowany w książkach etc. W przeciwieństwie do innych hack&slash tutaj fabuła jest na tyle rozbudowana że chce się przejść do końca.

Już jeden kod dałem. Jakie macie battletagi? Mój to mylo#2214. ;)



#38

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja powiem tyle Diablo srablo, Max Payne 3 kurde.Czy wszyscy zapomnieli o tej grze?

procesor: i7 3930K 6 Core x 3.06 GHz / FX8150 8 Core x 3.6 GHz
pamięć RAM: 16GB
karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 7970 3GB VRAM
karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c z obsługą technologii Dolby Digital Live

Dzięki postoję ;)

#39

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Ja powiem tyle Diablo srablo, Max Payne 3 kurde.Czy wszyscy zapomnieli o tej grze?

procesor: i7 3930K 6 Core x 3.06 GHz / FX8150 8 Core x 3.6 GHz
pamięć RAM: 16GB
karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 7970 3GB VRAM
karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c z obsługą technologii Dolby Digital Live

Dzięki postoję ;)

FAKIN SZIT. Wygląda na to, że ja również nie potrzebuję krzesełka. Co to ma być? Póki co szokiem dla mnie były wymagania GTA IV na PC jak wchodziło, ale to to jest przegięcie.
Edit: eee, 16GB RAM ale na Viste albo 7, a na XP to 2GB :P jest okej.

Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 16.05.2012 - 20:03




#40

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te wymagania to są wymagania gry na max detalach, w full hd, z super-duper efektami itp. Ale żeby płynnie pograć w oprawie podobnej do obecnej generacji konsol to pewnie wystarczy dowolny PC kupiony w ciągu ostatnich paru lat.



#41

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze ostatni OT:
Oczywiście, że to na max detale, ale ja włączając grę nie gram na niższych niż Wysokie. W sytuacjach krytycznych odpalam średnie a jakbym miał odpalić grę na minimalnych to w ogóle bym jej nie instalował.



#42

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze do niedawna na monitorze widać było M16 i pejzaż granicy Kaspijskiej z battlefielda 3 i mnie przy klawiaturze... teraz monitor wyświetla kolejne godziny świata diablo 3 a przy myszce siedzi brat :/ no... niestety, chyba trzeba będzie znaleźć sobie coś do roboty, bo ten widok będzie przez najbliższe kilkanaście dni.
Eh
Z tego co widze to blizzard popisał się głupotą z serwerami i wymogiem połączenia z internetem przez cały czas co czasami kończy się wiązanką pięknych przekleńst ;D Coś mi się widzi, że gracze wezmą sprawe w swoje ręce i crack powstanie szybciej niż blizz się tego spodziewał.



#43

sharpMarv.
  • Postów: 178
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wybaczcie ze nie na temat.

Cała seria to komercyjna tragedia dla półinteligentów, a najnowsza odsłona jest już bezczelnym wprost żerowaniem na portfelach "fanów" przez uśmiechniętych bogaczy z Blizzarda.
Dziękuję, postoję.


Natykam sie na Twoje posty co jakis czas i musze to powiedziec:

Arctur V. jestes kretynem.

#44

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Te wymagania to są wymagania gry na max detalach, w full hd, z super-duper efektami itp. Ale żeby płynnie pograć w oprawie podobnej do obecnej generacji konsol to pewnie wystarczy dowolny PC kupiony w ciągu ostatnich paru lat.

Vista z service packiem 1, lub Windows XP z service pack 3
Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8GHz, AMD Athlon X2 64 2,4GHz
RAM: 1,5GB; 16GB miejsca na dysku
Grafika: Nvidia 7900 256MB/ ATI X1900 256MB

Tu masz od gta IV...
oficjalne a jakie sa naprawdę wie każdy na tych by ci sie menu cięło :)
To samo było z LA.Noire, taki battlefield 3 mi chodził na wysokich w 1200x1024 (monitor nie obsługuje wyższej :P) i nie ciął a LA.Noire na MINIMALNYCH była totalnie niegrywalna i 10 fps -_-
R* ssie i tyle w temacie za bardzo lećą w kulki z pecetowcami i się na tym przejadą w końcu, jak nie umieją robić gry na PC to niech jej nie robi a nie konwersja to kupa i niegrywalny bajzel w procesach.
Dobrze że GTA V zapowiada się na casualowe simsy to i strata mała
Kompa nowego składać nie będę, za stary jestem i mnie to już tak nie cieszy jak dawniej więc musi starczyć mój 4 latek z wymienioną grafiką :)

Użytkownik barakudo edytował ten post 16.05.2012 - 20:51


#45

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tego co widze to blizzard popisał się głupotą z serwerami i wymogiem połączenia z internetem przez cały czas co czasami kończy się wiązanką pięknych przekleńst ;D


Tylko że łączy się to z plusami takiego podejścia. Teraz postać z singla może grać w multi i odwrotnie. W D2 postacie z singla były nie do użytku w multi i w zasadzie nikt nimi nie grał.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych