Skocz do zawartości


Zdjęcie

Diablo 3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Cała seria to komercyjna tragedia dla półinteligentów, a najnowsza odsłona jest już bezczelnym wprost żerowaniem na portfelach "fanów" przez uśmiechniętych bogaczy z Blizzarda.
Dziękuję, postoję.

#17

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Swoją drogą cena niczego sobie. Szkoda że nie ma wersji na konsole, mój lapek niestety tego nie pociągnie. Pamiętam jak kiedyś dawno zagrywałem się w D1 na psx, to były czasy.



#18 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja pogram w II. Na pohybel Blizzardowi.

#19

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Są tacy, co w WoWa grali i nie płacili ani grosza - po prostu dawali komuś zaufanemu raz na miesiąc te 5k golda (nietrudne do wyfarmienia na daily questach chociażby), a on kupował im za to pre-paida. Zarobek mały, ale zawsze jakiś jest.


Oni to w sumie nie kupowali pre-paida tylko była a raczej jest taka usługa RAF (Recruit-A-Friend) za pomocą której to robili. Polegało to na tym, że jak nowa osoba zakładała konto w WoWie i doładowała pre-paida to osoba, z której polecenia się zarejestrowała dostawała miesiąc gry gratis za to, że zwerbowała blizardowi nowego nolifa. Opcja ta była dostępna tylko w kilku krajach ale ludzie sobie wszędzie pozmieniali kraj pochodzenia i z tego korzystali. W tej chwili zablokowali możliwość zmiany kraju i będą weryfikować czy osoby aby na pewno pochodzą z kraju, który mają w profilu, a jak nie to ma być ban albo jakaś kara czy coś. Ale czy to dojdzie do skutku to zobaczymy. Blizard właśnie bardzo dużo milionów na tym czymś stracił i wątpię żeby chcieli dalej utrzymywać tych "pasożytów" którzy nie płacą ani grosza za grę na serwerze. Jakbyś chciał kupić PRE-PAIDA czyli ten numerek z doładowaniem za golda to on kosztuje 35-40k golda.

Co do Diablo to jako gracz WoWa raczej też niedługo kupię.



#20

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

exio - tu nie chodzi o RoF. Po prostu mój kolega umawiał się ze swoim kumplem z gildii, który akurat potrzebował golda - i dawał mu 5k (a później 4k) golda a ten mu kupował pre-paid na miesiąc. I to wszystko. Nie wiem jak jest teraz, ale tyle to kosztowało ok. 3 lata temu.

Co do Diablo i blokowania farmerów - na pewno Azjaci znajdą jakiś sposób na ominięcie blokady regionalnej, i w najlepsze będą sobie handlować na całym świecie. -,-



#21

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Nigdy w te gre nie gralem, ale kocham Fallaouty na czele Z New Vegas. Coś dla mnie? xD

#22

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Crack będzie, a raczej server emulator albo jakiś wirtualny serwer do postawienia na lokalu.
SkidRow już pracuje, kto siedzi w temacie sceny wie ;)

#23

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z ciekawości sprawdziłem i rzeczywiście już dawno jest udostępniony diablo 3, z instrukcjami typu:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Czekaj na cracka.
4. Baw się dobrze podczas gry


:D Rozbrajające.

No ale to było pewne, tak jak i to, że zamknięcie megaupload niczego nie zmieni.



#24

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chcę psuć zabawy piratom, ale w D3 potworki są ładowane online z serwerów Blizzarda, więc aby pograć na piracie to trzeba będzie poczekać na prywatne serwery. Sam zamierzałem kupić nowy komputer pod D3, ale po zapoznaniu się z tematem zrezygnowałem - to już nie to samo. O wiele ciekawiej zapowiada się darmowy Path of Exile. Do tego zakochałem się w innej gierce - Cywilizacja 3, więc poczekam ze 2 lata i jak ceny d3 spadną do 70zł to kupię:P

#25

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Emulator ma być, owszem, ale to będzie tak niedorobione jak prywatne serwery WoW'a. Cata wyszło w 2010 a do dziś nie ma priv serwera ze w 100% działąjacymi skryptami.



#26

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja powiem tyle Diablo srablo, Max Payne 3 kurde.Czy wszyscy zapomnieli o tej grze?



#27 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano

Diablo srablo, hirołs III

#28

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Arma 2 i 3 ^^
Endless Space ;) <- czekam hehe

Użytkownik Domin15krk edytował ten post 15.05.2012 - 20:03


#29

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Piraci zawsze znajdą swoją morską drogę.

Z chęcią kupiłbym, ale dopiero po tym, jak gra stanieje. Narazie uważam, że 180 zł to za dużo, nawet jak na Diablo. Gra powstawała wiele lat, ale nie wiadomo jeszcze, czy warta jest ceny. Ja wolę poczekać. Ale liczę, że to będzie "epicka" giera.

#30

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś chce kod na wersje próbną to pisać na PM. ;)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych