Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gigantyczny Statek Kosmiczny obok Słońca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#1

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano



Ciekawe jak to wytłumaczą naukowcy, powiedzą, że to kryształki lodu czy może jednak użyją sprawdzonego stwierdzenia, że to jakiś artefakt powstały podczas nagrywania ;)
  • 3

#2

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już podam co piszą "eksperci" forumowi
- odbicie wnętrza aparatu w soczewce
- efekt bokeh (chyba ktoś nie wie co to jest)
- pyłek na soczewce
- kryształek lodu
- lens flare
- wenus

Domyślam się skąd dowiedziałeś się o tym filmiku :) wspomniane tam było żeby sprawdzić moment za 4:30.
  • 0



#3 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Brain
Zapomniales dodac, ze moze sie pojawic tez taka opinia:" Altocumulus lenticularis (tzw. chmura soczewkowata). Jego pojawienie się bardzo często utożsamiane jest z manifestacją UFO
W koncu mamy roznych ekspertow. No co, weszla w obiektyw i tyle.
Ps.Ale nam sie dostalo, no wszystkim zabrano punkty! To tylko znczy, ze trafilismy w sedno. :mrgreen:

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 06.05.2012 - 10:20

  • 1

#4

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Racja, to pewnie statek kosmiczny większy od Jowisza o kształcie donuta, strzelający do słońca jakimś promieniem.
  • 16



#5

Kicakate.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teoria ze statkiem kosmicznym w kształcie donuta jest dobra, ale mnie nie przekonuje.
Ja sądze, że to Wheatley albo Space Core :mrgreen:
... serio

Użytkownik Kicakate edytował ten post 06.05.2012 - 12:38

  • 0

#6

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak zwykle, "eskperci" forumowi prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej idiotycznych tłumaczeń.

- odbicie wnętrza aparatu w soczewce

http://www.fotoez.net/wp-content/uploads/_asi/2011/05/024416fHQ.jpg
Wewnątrz aparatu nie ma niczego co wygląda jak pączek z dziurką.

- efekt bokeh (chyba ktoś nie wie co to jest)

http://gim2nysa.nazwa.pl/foto/images/stories/800px-josefina_with_bokeh.jpg

- pyłek na soczewce


http://dcexp.com/ass...es/950spot1.jpg

- kryształek lodu


O kształcie torusa xD

- lens flare


http://upload.wikime..._Lens_flare.jpg

- wenus


Z dziurką?
  • 0

#7

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

może to muchy i ćmy giganty, które zamieszkują okolice Aldebarana. może tam po prostu planety skaliste są większe, nie zaprzeczajmy teorii statku kosmicznego tysiąc razy większego od Ziemi :)
  • 0



#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, to na pewno ufo jest. Na ziemskim niebie często widuje się taki typ ufo, zielone z dziurą w środku. To muszą być kosmici. :mrgreen:
  • -6



#9

Sandra.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Przeczytałam " Gigantyczny Stek Kosmiczny" i aż weszłam sprawdzić, a to tylko jakiś statek. :|
  • 13



#10

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To mi wygląda BARDZO podobnie do kilkunastokilometrowych obiektów z filmu NASA(Przedstawiony w filmie z mojej sygnatury: Evidence - The Case of NASA UFOs - by David Sereda (2001)) Tylko, że tam dało się udowodnić autentyczność obiektów, tutaj nie do końca.
  • 0

#11

Jurigag.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam rozumieć że statek kosmiczny podleciał tak blisko słońca żeby sobie na nie popatrzeć ? Czy was już do końca pogieło z tymi teoriami spiskowymi ? Nawet jakby mieli nie wiem jaką technologię jakikolwiek statek usmażyłby się w kilkia sekund jakby przyblizył się na taką odległość, prędzej obstawiam coś "wypuszczone" ze słońca.
  • -7

#12

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

jurigag, powiedz mi jaka to jest odległość o krtorej mówisz i powiedz skąd wiesz, że ten obiekt znajduje sie w takiej a nie innej odległości. Bardzo proszę.
Druga rzecz. Jesteśmy ludźmi, opanowaliśmy już całe drzewo technologiczne i wiemy już wszystko i wynaleźliśmy wszystko, tak ? Pewnie przesłyszałem się o polach magnetychnych (np reaktory fuzyjne) które odgradzają rozgrzaną materie od obiektu przy czym zmniejszając temperature obiektu. To pierwsze co przyszło mi do głowy.
Ale czytając Twój post widze, że człowiek jest na najwyższym szczeblu technologicznym i wie co można zrobić (albo i nie) ze wszystkim. Pogieło tylko tych którzy myślą, że wszystko już wiemy (czy dana osoba wie wszystko).

Nie upieram się ani nie przekonuje, że jest to obiekt a nie jakiś artefakt czy efekt.
  • 7



#13

chrumtataj.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nawet jakby mieli nie wiem jaką technologię jakikolwiek statek usmażyłby się w kilkia sekund jakby przyblizył się na taką odległość, prędzej obstawiam coś "wypuszczone" ze słońca.

To dlaczego temperatura w przestrzeni kosmicznej jest bliska absolutnemu zeru?
http://www.luisprada...n_Is_Cold_I.htm
  • 0

#14

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przestrzeń kosmiczna nie ma temperatury. To, że przedmiot nagrzewa się bądź ochładza zależy od tego czy jest poddawany promieniowaniu słonecznemu czy jest "w cieniu". Polega to na szybkości drgania cząsteczek przedmiotu. Jeśli przypomne sobie gdzie o tym czytałem zamieszcze artykuł

Tak więc jeśli dałoby się opracować technologie dzięki której "bombardowanie ze słońca" mogłoby omijać statek, można by wtedy podlecieć pod same słonce bez większych problemów
  • 1



#15

dr_Heks.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To jest ta kula, co niby wysysała ze słońca energię, tak? Przyznam szczerze ciekawie to wygląda po obróbce obrazka. Nie mam powodów, by nie wierzyć w prawdziwość tego filmiku. UFO istnieje i są bliżej nas niż myślicie.
Obejrzyjcie filmiki umieszczone w podpisie @Chessman'a. To, co robi NASA jest potworne!

Użytkownik dr_Heks edytował ten post 06.05.2012 - 17:03

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych