Skocz do zawartości


Zdjęcie

AZZO BASSOU


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#16

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Małpy go raczej nie wychowały,Jakby tak było,był by z nimi jak to w stadzie.Znaleziono go samego w jaskini.Jedzocego surowe mięso-makaki raczej nie zabijają dla mięsa :) Druga sprawa,w takich przypadkach po odebraniu takich istot od naturalnego (dla nich ) środowiska umierali zawsze szybko-on żył długo.Co nie oznacza w cale,że istotnie mógł być zdeformowanym człowiekiem-tym bardziej,że zachowanie było bliżze ludzkiemu niż zwierzęcemu ( o ile chodzenie nago,mieszkanie w jaskini i wpierdzielanie surowego mięsa można uznać za ludzkie :) )
  • 0

#17

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

deformacje a jesli chodzi o zachowanie to jak ktos napsial - dziewczynka ktora wychowyaly psy zachowywala sie jak pies, slyszlaem tez o przypadkach z wilkami i kurami
nawet bez "pomocy " zwierzad da sie takie zachowanie wpojic - np w XVII wieku krazyla historai dziecka ktoe 15 lat bylo zamkniete w komorce tak malej ze nie moglo stac- p[rzez to skrzywil sie kregoslup, nie umiala mowic, pisac, odziana byla w przepaske i jadla tylko chleb i pila wode

szczegolnie ze zadnych innych podobnych mu przez wiele lat nie bylo wiec nie mogla byc to osobna rasa
  • 0

#18

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tutaj zgodzę się z większością. Zapewne jest to zwykły człowiek, który nie miał kontaktu z innymi ludźmi, stąd to zachowanie. A co do twarzy-no cóż-zdarza się :P .
  • 0

#19

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem o tym w jakiejś książce, ale już nie pamietam tytułu. Tam zresztą były zamieszczone podobne (albo te sam zdjęcia).

Jedyna rzecz dla mnie b. dziwna: otóż nikt nigdy nie napisał w jaki sposób ten człowiek trafił do tego plemienia. Czy został znaleziony przez tamtejszych członków plemienia ?
  • 0

#20

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm.... troche dziwna sprawa moze i zyja gdzies jeszcze nasi przodkowie którzy niewyeluowali do konca..
  • 0

#21

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak Raziel to mogą byc twoi przodkowie masz całkowitą racje hehe
  • 0

#22

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wg. mnie to choroba Mikrocefalia.

http://f.sfd.pl/sb.a...60917234930.gif

Tak Raziel to mogą byc twoi przodkowie masz całkowitą racje hehe


Kreacjonista ? nie wiem jak Ty, ale pan z twojego avatara napewno ma jakies powiazania z nimi :P
  • 0

#23

witos.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm.... troche dziwna sprawa moze i zyja gdzies jeszcze nasi przodkowie którzy niewyeluowali do konca..


raczej nie, czlowiek dotarl wszedzie, ale znany przeciez jest przypadek homo florensiensis, czyli czlowieka z flores, gatunek ktory, zamkniety na wyspie, przestal ewoluowac. zyl jeszcze 12 tys lat temu czyli bardzo niedawno a w stosunku do czasu od kiedy zyl homo sapiens sapiens bardzo roznil sie od czlowieka - drobna budowa ciala i maly mozg, ludzie czesto utozsamiaja go z hobbitem
  • 0

#24

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie wiem jak Ty, ale pan z twojego avatara napewno ma jakies powiazania z nimi

nie wiem czy wiesz tiamati ale postac z awatara raziela to upadly aniol ktory jest troche zdeformowyanu i ma maniejsza glowe niz zdrowy czlowiek oraz (jak dobrze pamietam) nie ma rzuchwy i dlatego trzyma ten szal :] :] :] :]

czlowiek nie dotral wszedzie na naszej planecie bo np 3-kat bermudzki nie zostal zbadany (bo nie ma jak :D ) i to moze wlasnie tam schronili sie pierwotni ludzie
:P
  • 0

#25

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale znany przeciez jest przypadek homo florensiensis


przyjęto wersję mówiącą o dicefali (albo jakiejś odmiany karłowatości ) na którą cierpiał ten okaz więc to żaden inny gatunek.

czlowiek nie dotral wszedzie na naszej planecie bo np 3-kat bermudzki nie zostal zbadany (bo nie ma jak :D ) i to moze wlasnie tam schronili sie pierwotni ludzie

:argue:

daj spokój tam nic nie ma tylko ocean
  • 0

#26

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pandemia, napisał:

Jedyna rzecz dla mnie b. dziwna: otóż nikt nigdy nie napisał w jaki sposób ten człowiek trafił do tego plemienia. Czy został znaleziony przez tamtejszych członków plemienia ?

Jest napisane przecież,że go znależli w jaskini ;-)
Raziel, napisał:

Hm.... troche dziwna sprawa moze i zyja gdzies jeszcze nasi przodkowie którzy niewyeluowali do konca..

W ewolucję nie wierzę,ale jakieś człekokształtne stworzenia gdzieś się mogły ukryć ;-)
  • 0

#27

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

daj spokój tam nic nie ma tylko ocean

A jaką masz pewność że jest tam ocean skoro nikogo tam jeszcze nie było??
Może znajduje się tam mała wysepka na której rozwijają się stworzenia które nie zetknęły się z człowiekiem.
  • 0

#28

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A jaką masz pewność że jest tam ocean skoro nikogo tam jeszcze nie było??


jak to nikogo tam nie bylo ? :| o czym Ty mowisz ?
  • 0

#29

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A więc [b]Tiamat/b] powiedz kto tam był.
  • 0

#30

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A skad ja mam wiedziec kto ? mam nazwiska wymieniac ? Rozni ludzie tamtedy plywaja, lataja itd.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych