Skocz do zawartości


Zdjęcie

Propozycja konkursów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No ja bym też na szybkie rozwiązanie nie liczył, ale mówię - wypadałoby poczekać, bo żaden superMod repy przyznać (chyba) nie może, a jak admin przyjdzie i postawi się go przed faktem dokonanym i każe nagrodzić zwycięzce to mu się może nie spodobać (tak spekuluję)

#32

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spoko, ważne, że do czegoś doszliśmy. Przygotuję wszystko żeby w razie czego od razu mu przedstawić działanie konkursu ;)



#33

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fotoszopki to temat rzeka. Można zrobić konkurs na najzabawniejszą fotoszopkę np. z obcym w roli głównej, albo jak głowy państw spędzają czas np. grając w golfa z reptilianami.... Można wymyślać. ;) Osobiście optuję za fotoszopkami!


Przepraszam, że odpisuję po trzech dniach od ostatniej odpowiedzi, ale przez te matury znajduję się w innym wymiarze :D

#34

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja regulamin do Natury już mam przygotowany, czekam na nowego admina i ustalenia końcowe. Póki co widzę większość preferuję właśnie Naturę.



#35

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znając życie, jeszcze sobie poczekasz.

@Geniusz, to ja boję się pomyśleć, co będzie gdy zobaczysz pierwsze kolokwium i rozpoczniesz pierwszą sesję... :)



#36

Rutherford.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś na forum konkursów było bardzo dużo a jeszcze więcej było chętnych do wzięcia udziału. Jest sprawa która zachęcała bardziej niż parę marnych pkt reputacji - mam tutaj namyśli charakterystyczne pucharki pod awatarem (w okolicach miejsca gdzie teraz są gwiazdki) wykorzystywane w 2007, 2008 coś koło tego.

-> kliknij i zobacz

Z uwagi na dużą ilość chętnych osób w konkursie dość trudno je było zdobyć właśnie przez sam fakt, że każdy chciał je mieć. Dość fajnie to wyglądało.
Jeżeli nie udało mi się przekonać Eurego to ich przywrócenia to może nasza nowa Pani Administrator na to zwróci uwagę.

Dziękuje :)

Użytkownik Rutherford edytował ten post 11.05.2012 - 17:54


#37

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pozwolę sobie zdradzić, że Wasze uwagi odnośnie konkursów na VRP są brane pod uwagę. Właśnie trwają rozmowy z firmami działającymi w segmencie spraw paranormalnych, w celu pozyskania nagród rzeczowych dla użytkowników. Proszę uzbroić się w cierpliwość, więcej szczegółów już wkrótce.



#38

katabas.
  • Postów: 306
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja proponuję prawdziwy konkurs, to jest np. na film, zdjęcie z dziwnych miejsc, złych lasków, itd. Nie na zjawiska, bo zaleją nas fejki, ale po prostu: "Tajemnicza nocna wyprawa do...." . Tylko żeby małolaty nie zaczęły łazić tam gdzie nie trzeba. Niby każdy odpowiada za siebie, ale mogłoby to być poczytane za nakłanianie. Ale sama idea wydaje mi się potrzebna.

Stosunkowo bezpieczny byłby konkurs na najbardziej tajemnicze opowiadanie (np. pastę choć niekoniecznie).

Użytkownik katabas edytował ten post 20.05.2012 - 17:02


#39

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No nie wiem, jakoś mnie o tych konkursach nikt nie poinformował, czuję się pominięty i olany. Teraz to już nie wiem czy robić ten konkurs czy co...



#40

starscream.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

co do fotoszopek jak to nazywacie ;p to chcę zwrócić uwagę że nie każdy się na tym dobrze zna i choć z dużym zapałem coś będzie robić i oddaniem to ocena nie będzie odpowiednia to jego pracy. Pomysł z zdjęciami jest całkiem fajny ale fajniej byłoby jak by trzeba je było zrobić w momęcie trwania konkursy przez jakiś czas bo tak to ktoś wyciągnie stare zdjęcie z albumu :mrgreen: ale musisz sprecyzować jakoś piękno natury bo to może być drzewo jakiś bocian lub kot na płocie albo to co lubi każdy facet :mrgreen:

Użytkownik starscream edytował ten post 20.05.2012 - 19:24


#41

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

co do fotoszopek jak to nazywacie ;p to chcę zwrócić uwagę że nie każdy się na tym dobrze zna i choć z dużym zapałem coś będzie robić i oddaniem to ocena nie będzie odpowiednia to jego pracy. Pomysł z zdjęciami jest całkiem fajny ale fajniej byłoby jak by trzeba je było zrobić w momęcie trwania konkursy przez jakiś czas bo tak to ktoś wyciągnie stare zdjęcie z albumu :mrgreen: ale musisz sprecyzować jakoś piękno natury bo to może być drzewo jakiś bocian lub kot na płocie albo to co lubi każdy facet :mrgreen:

Ja już regulamin mam dawno napisany, uwzględniłem to co napisałeś, ale w związku z wypowiedzią Seraila nie wiem co mam robić, bo czuję się "na boku".



#42

starscream.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Możesz się poczuć odrzucony,wykorzystany,zmieszany z błotem, ale my użytkownicy pamiętamy że to ty wpadłeś na ten pomysł :mrgreen: Ale jak piszę Serail to takowy konkurs będzie ale tam chodzi o nagrody a czy one są takie ważne tak naprawdę, czy wszyscy są żądni wygrania jakiegoś drobiazgu czy fajnej zabawy ? Nagrodą może być nawet wpisy w profilu użytkownika od wszystkich biorących udział że jest mistrzem czy coś tam.
Ważne że będzie konkurs to już coś.
Pozdrawiam.

#43

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby konkursów było kilka -- ważne żeby się dobrze bawić, czegoś dowiedzieć, a przy okazji coś wygrać :)

Fajnie, że pomysł z konkursami spotkał się z pozytywną reakcją, cieszy mnie również niewymuszona aktywność Seraila w organizowaniu nagród. Jeśli uda mu się zorganizować jakieś nagrody rzeczowe, to pierwszym konkursem, jaki uruchomimy będzie propozycja Ratohnhaké:tona.

@Ratohnhaké:ton - wyślij mi proszę na PW regulamin i ogólny opis Twojej propozycji. Chcesz być jego głównym organizatorem? Dziękuję za pracę nad konkursem.




#44

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

może konkurs picia piwa na czas - udokumentowany w postaci nagranego filmiku z kamerki netowej, telefonu etc :))

#45

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytają nas nieletni, więc później po sądach admina nam będą ciągać, że namawiamy młodzież do picia alkoholu. :D




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych