Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Hipnoza i channeling - dobry aktor?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tytuł filmu: Alien Abductee Under Hypnosis
Czas trwania: 54:44
Polska lokalizacja: nie
Tagi: hipnoza regresyjna, channeling, porwanie, UFO, Nowa Zelandia, 2008
Krótka recenzja: Nagranie z hipnozy regresyjnej przeprowadzonej w Nowej Zelandii w 2008 roku z Johnem (nazwiska nigdzie nie znalazłem). Hipnotyzowany opisuje porwania których był ofiarą, a w późniejszej części hipnozy, doszło także do kontaktu z rzekomym przewodnikiem uprowadzonego który przedstawił się jako Armesis.
Link do filmu:


Niestety bez tłumaczenia ponieważ ciężko momentami ze słuchu zrozumieć co mówi i za to przepraszam, jednak postanowiłem wstawić to ze względu na intensywność emocji i sposób w jaki je prezentuje hipnotyzowany, aż chce się powiedzieć świetny aktor, o ile to jest aktor.

 

Poprawiono link.
Blitz Wolf


  • 3

#2

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nakręcamy sprzedaż ksiażki? :hm:
http://www.empower-u...id=53&Itemid=36
Jest tam dostępny kawałek książki, ale nie czytałem jeszcze i filmu też nie widziałem. Wieczorkiem zobaczę.

Użytkownik Ill edytował ten post 02.05.2012 - 14:03

  • 0

#3

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

John wspomina o robakach większych niż on, skojarzyło mi się to z zeznaniami pewnego angielskiego polityka Simon Parkes'a, który twierdzi, że jest hybrydą człowieka z... Reptilianem i Modliszką. Nie byłoby nic w tym dziwnego, kolejne głupoty opowiadane przez polityka chcącego zyskać na rozgłosie gdyby nie to, że opis właśnie tych kosmitów robaków Johna zgadza się z opisem Modliszek Parkes'a.
  • 0

#4

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nakręcamy sprzedaż ksiażki?

Ta wersja wydaje się najbardziej prawdopodobna. Jednak z drugiej strony czerpanie korzyści np. materialnych nie wyklucza prawdziwości treści tego co chce się przekazać, sprzedać, choć wiadomo że stawia raczej w złym świetle głoszącego nowinę :roll:.

John wspomina o robakach większych niż on, skojarzyło mi się to z zeznaniami pewnego angielskiego polityka Simon Parkes'a, który twierdzi, że jest hybrydą człowieka z... Reptilianem i Modliszką.

Często rzekomi porwani na pierwsze skojarzenie ze słowem szaraki, odpowiadają robaki z powodu dużych czarnych oczu i mechanicznego sposobu poruszania się, jakby bez emocji. Niekoniecznie musi chodzić o robaki w dosłownym znaczeniu tego słowa, tzn. kilka par koniczyn itd.
  • 0

#5

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Często rzekomi porwani na pierwsze skojarzenie ze słowem szaraki, odpowiadają robaki z powodu dużych czarnych oczu i mechanicznego sposobu poruszania się, jakby bez emocji. Niekoniecznie musi chodzić o robaki w dosłownym znaczeniu tego słowa, tzn. kilka par koniczyn itd.

Ale Szaracy nie są wysocy.
  • 0

#6

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podobno są jakieś tam odmiany, jedni 1,20-1,30m i drudzy od 2,00-3,00m. Ja tak sobie tyko teoretyzuje nie wiem, może chodziło mu faktycznie o jakieś robaki.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych