Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przed snem... !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#16

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to nie jest żadne oobe, to jest normalka. sam tak często mam, moja rodzina też, znajomi też. po prostu jak jest płytki sen, już niby się zasypia ale jest takie czasem uczucie właśnie jakby całe ciało 'podskakiwało'. kiedyś o tym czytałem i tam było wyjaśnione co i jak, ale to już dawno było i nie pamiętam. w każdym razie to jest normalne dla organizmu.

#17

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mimowolna obrona organizmu objawiająca się skurczem mięśni połączona z chwilowym bezdechem co daje wrażenia ucisku na ciele i szybkiemu wubudzeniu się, lub nie udane zaśnięcie (że się tak wyrażę wyje**rzuciło cię ze snu, a mózg już chciał Ci obrazki wyświetlać ),kiedy zasypiasz mięśnie wiotczeją, kiedy dostaniesz bezdechu lub kiedy wystraszysz się czegoś we śnie, lub kiedy śnisz płytko i nagle się wybudzisz, zwiotczałe mięśnie napinają się bardzo gwałtownie powodując skurcz. U mnie zdarza się to bardzo często gdy kombinuje z LD, stosując nowe metody koncentracji przed zaśnięciem, z tym że ja potrafie się obudzić a ciało moje jest w bez ruchu przez chwile nie mam nad nim kontroli tak jakby pierwszy obudził się mózg. kończy się to tym że jak po paru sekudnach ciało dostanie skurczu mięśni to nieraz ręką czy inną kończyną uderzam w ściane. tych którzy twierdzą że to oobe z całego serca pozdrawiam :rotfl: zresztą oobe najczęściej to świadomy sen z lepszymi efektami specjalnymi, prawdziwe oobe to nie dla szarego człowieczka

#18

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tych którzy twierdzą że to oobe z całego serca pozdrawiam

Dzięki.

zresztą oobe najczęściej to świadomy sen z lepszymi efektami specjalnymi, prawdziwe oobe to nie dla szarego człowieczka

Nie zgadzam się z tą opinią. Dlaczego niby żaden zwykły (szary) człowiek nie może mieć prawdziwego oobe??



#19

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zresztą oobe najczęściej to świadomy sen z lepszymi efektami specjalnymi, prawdziwe oobe to nie dla szarego człowieczka


Nie zgadzam się. To, że oobe czasem przypomina LD, jest spowodowane tylko tym, że tworzymy w świecie astralnym krajobraz i istoty potrzebne do danej scenerii.



#20

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

bo to tak samo paranienormalne zjawisko jak duchy czy inne pierdoły :rotfl: naiwnie podchodzicie do zagadnienia, wiem co mówie

#21

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widać asp, że nie wiesz co mówisz. Nigdy widocznie nie spotkałeś sie z tym zjawiskiem, przez co uważasz że coś takiego nie istnieje. Po raz setny powtarzam, to że ciebie nic nie spotkało, nie znaczy że to niemożliwe. Nawet księża i zakonnice, przynajmniej ci których ja poznałem wierzą w duchy.



#22

FTR.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mówie że tak jest, ale że mi tak tłumaczono :-|

#23

Tommy.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tez tak mam. To jest chyba normalne. Leze sobie i nagle ni z gruchy ni z pietruchy moje cialo podskakuje.

#24

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dobrz wiesio trwaj w tym swoim przekonaniu że doświadczasz oobe, ale ja na twoim miejscu skontaktował bym się z dobrym psychologiem. temat LD i OOBE jest mi znany i nie muszę, jak również niemam zamiaru dyskutować z Tobą w jakim stopniu. Poprostu za dużo w Tobie wiary za mało wiedzy i logiki

#25

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Według mnie to już poniżej pasa, a może ty byś sie skontaktował z psychologiem. Ja jakoś nigdy nie potrzebowałem takiej pomocy, bo nikt nigdy nie zażucał mi w moim środowisku tego, że troche powariowałem. No może oprócz tych gorących imprez :P .
Naucz się asp, że w nadchodzących latach bedzie bardziej potrzebna wiara do przetrwania. Wiedza i logika trwają w przekonaniu, że wszystko już jest odkryte i świat nie może więcej niczym zaskoczyć.

Ja też nie mam zamiaru dyskutować, ale nie wysyłaj mnie od razu do psychologa. Poza tym paranormalność to nie tylko ld i oobe.



#26

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

twoje wywody są paranienormalne, przeczytaj swój post raz jeszcze i zastanów się czemu wysyłam Cię tam gdzie Cię wysyłam. Wiara jest dla tych którzy nie mają wiedzy. To przykre ale to fakt

#27

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To już atakowanie. Twoje posty są dla mnie coraz bardziej denerwujące, cały czas obrażasz.
A do twojej wiadomości, mam jakąś wiedzę, bo chodzę do szkoły. Poza tym co jakiś czas pojawiają sie tu, albo w moim życiu tematy, w których żeby coś więcej zrozumieć musze spojrzeć do książki i dowiedzieć sie czegoś więcej. Nie mówie tu o sprawach typu ld, oobe, proroczych snach, itp.

Jeśli podchodzisz do tego sceptycznie to przynajmniej sie nie wypowiadaj, bo swoimi wypowiedziami nic nie wskórasz.



#28

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

asp, Jeżeli podchodzisz sceptycznie to i tak możesz się wypowiedzieć, ale uszanuj zdanie innych i nie wysyłaj ich od razu do psychologa :-/ To chamskie :hmm:



#29

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O wczoraj coś takiego miałem, bo sobie kimnołem przed telewizorem O_o żadno oobe

#30

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O wczoraj coś takiego miałem, bo sobie kimnołem przed telewizorem O_o żadno oobe

A próbowałeś już wcześniej oobe?




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych