Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przed snem... !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#1

Stratum.
  • Postów: 10
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na wstepie chciałem napisać że woczraj mi się to przyda, przed zasypianiem a może już spałem. Sam nie wiem. Jednak wydaje mi się że chyba to było Ld ale jakieś dziwne. Takiego prawdziwego Ld jeszcze nigdy nie miałem. A to co wydarzyło się z 8 na 9 w nocy było: (po tym zdarzeniu przypomniałem sobie że miałem takie coś nie raz ale rzadko)
Więc godzina prawie 1.00 zasypiam powoli i (gdzieś o 19.00 grałem w kosza) i przypomina mi się gra w kosza, albo śnie o koszu. Nie wiem jak to rozróżnić. Więc gram w tego kosza. I nagle dostałem piłką ktoś rzucił we mnie, a ja mam takie uczucie. Jak bym wpadł do swojego ciała bo w nim się nie znajduje. Takie uderzenie do mojego ciała że aż cały podskoczyłem czułem takie uderzenie. Nagle uświadomiłem sobie że jestem w pokoju, i po jakimś czasie zasn. I dalej nic nie pamiętam. Jak myślicie co to było? z góry dzięki.
T uczucie miałem kilka razy tylko że w różnych sytuacjach. ( dostałem piłką, spadłem z wysokości, ktoś mnie uderzył)

#2

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli czułeś, że wpadłeś do swojego ciała to miałeś OOBE.

#3

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się. Prawie na pewno to było OOBE. Może nie w pełni świadome i kontrolowane, ale jednak. Dzieje się tak często gdy sie zasypia i o niczym przez dłuższy czas nie myśli. Dla niektórych to zmora, inni oddali by wiele, żeby tak umieć :-D



#4

Sebastos.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na dodatek 9 sierpnia to pełnia.

#5

Stratum.
  • Postów: 10
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oobe super :mrgreen: . Tylko jakoś dziwnie że coś tam było związane z koszem i to w nocy. To gdzie ja mogłem się znajdować. Wiem że jak wpadałem w swoje ciało to czułem ogromne uderzenie aż cały podskoczyłem.
Nie wiedziałem że można mieć te Oobe bez żadnego wysiłku. Po prostu przed snem o niczym nie myślałem ale byłem bardzo zmęczony i spać mi się bardzo chciało. Szkoda że to było takie krótkie...

#6

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coś jednak mi się zdaje, że to nie OBE, sam niejednokrotnie miałem podobne uczucie, podam przykład:

śnię, że jadę na rowerze, nagle nie wiadomo czemu wpadłem w jakąś dziurę, w momencie wywrotki podskakuję ( no nie wiem jak to zobrazować ) na łóżku i budzę się, taki mimowolny skurcz mięśni to chyba jakaś automatyczna reakcja organizmu, tak samo jak przy oparzeniu, gdy tylko dotkniesz ręką czegoś bardzo gorącego ręka natychmiastowo i bardzo szybko cofa się

#7

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Reakcja obronna organizmu. To normalne, że przez cały czas podświadomie działający umysł broni sie przed wszystkimi objawami zagrożenia dla organizmu. Nawet kiedy to jest tylko sen, choć wydaje się być tak bardzo realny.



#8

Stratum.
  • Postów: 10
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przed wszystkimi atakami organizm się broni to czemu czułem że wpadam do ciała a nie normalnie się budze czy jakoś tak. Wpadam do ciała i w tym momencie cały podksakuje bo wchodze do ciała, nie wiem jak to inaczej ująć. Czuje że wchodze do siebie. Nie wiem jak by były jakieś łatwe ćwiczenia żeby to jakoś skontrolować.

#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W śnie nasze ciało eteryczne otwiera czakramy, aby wyrównać poziom energii eterycznej w ciele.
Być może wyrwany ze snu poczułeś tylko jak energia wchodzi do ciała. Wole jednak teorię o OOBE :-D .

Już wiele razy było tak, że uzyskiwało je sie nieświadomie.



#10

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znam to uczucie ;-)
Okolo raz na miesiac mam takie cos ze juz prawie zasypiam, nagle przez moment robi sie wokol mnie zupelna pustka (ciemno i cicho, trwa to doslownie moment) i potem nastepuje jakby uderzenie takie ze az podskocze :jump: . Ale raczej bym tego z oobe nie wiazal (przynajmniej u mnie), wyglada to jakby nieudana proba wejscia w faze snu :mrgreen:

#11

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie klasyczne OOBE.
-zmęczenie ułatwia oobe - dodatkowo (grał w kosza i chciało mu się spac)
-jeżeli kompletnie o niczym nie myślał, to jego umysl był wolny i ciało astralne mogło się uwolnić
-charakterystyczne uderzenie połączone z uczuciem wpadnięcia do ciała

Wg. mnie to bezapelacyjnie OOBE, lub stan tuż przed nim.



#12

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To ja miałem takie cos, sniło mi paredziesiąt razy ze latam nad domami przy pomocy rąk i mysli, ale jak za pozytywnie myslec i spadne obok psa, to sen sie konczy, bo sie boje ze mi cos zrobi,

W ogóle to jak sni mi sie cos strasznego, to umie sie obudzic, zeby sie nie meczyc, ale jak za zasne to znów mi sie to przysni

Co o tym sądzicie

#13

GaLaZ.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mialem to samo ostatnio :D OOBE? hmm watpie,ale nie zaprzeczam, jednak ten "powrot" nie byl zbytnio przyjemny, przynajmniej dla mnei...

#14

FTR.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Również miewam takie coś kiedy rozważam co się stało przez cały dzień... i w pewnym momencie trace świadomośc że leże w łóżku... kiedy się ockne to czasem aż drgne. Mi tłumaczyli to że jest to rozrusznik serca, czy coś w tym stylu.

#15

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

kiedy się ockne to czasem aż drgne. Mi tłumaczyli to że jest to rozrusznik serca, czy coś w tym stylu.


:shock: Jaki rozrusznik?? :surprised:
Po prostu powrót ciała astralnego do fizyczenej powłoki. Bardzo często w tym momencie następuje silny wstrząs, uderzenie i wrażenie wpadnięcia do ciała.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych