Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się dzieje z tym forum?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

AntyNewAge.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze zanim dodałem post na tym portalu skopiowałem go sobie do openoffica, tak na wszelki wypadek. Dzisiaj czytam swoje posty i porównuję je z tym co skopiowałem do programu i co? Na tym forum wszystko pozmieniane w taki sposób, aby sens był całkiem inny! Nie ma u dołu żadnych wpisów moderatorów, nic! Zauważyłem, że na tej stronie nie można poruszać takich tematów jak prawda na temat new age, NWO i masonerii. Nie można popierać Patriotyzmu, bo od razu ktoś (ciekawe kto?) wlezie na post i poprzerabia go tak, iż wychodzi na to, że nie jestem Patriotą! Nie rozumiem o co tu chodzi? Jakieś służby się tu bawią, czy może komuś z administracjii strony nie podoba się to, co napisałem na tym portalu i chce mnie ośmieszyć/zdyskredytować?

#2

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może jakiś przykład? Zacytuj co zmieniono i w którym poście (link).

Sprawdziłam twoje posty i nie widzę żadnego który byłby edytowany przez kogokolwiek innego niż ty sam. Rozdwojenie jaźni? :roll:

Użytkownik Ana Mert edytował ten post 25.04.2012 - 15:21




#3

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ja bardziej martwię się o to, że coraz więcej tematów ma agresywny charakter. Wszystko wokół jest złe i podstępne. Nie ma merytorycznych analiz zjawisk parnormalnych, a polityczny tłok i NWo. Smutne.

#4 Gość_Dios

Gość_Dios.
  • Tematów: 0

Napisano

AntyNewAge podaj konkretne przykłady. Moderator ma obowiązek umieszczać wpis w edytowanym poście, albo zaznaczyć to poprzez linię 'Edytowane przez'.

#5

AntyNewAge.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może jakiś przykład? Zacytuj co zmieniono i w którym poście (link).

Sprawdziłam twoje posty i nie widzę żadnego który byłby edytowany przez kogokolwiek innego niż ty sam. Rozdwojenie jaźni? :roll:


Rozdwojenie jaźni? Muszisz mnie od razu obrażać?

Nie wymyśliłem sobie tego. Napisałem prawdę. To, że spotykam się z agresją tylko utwierdza mnie w tym, iż istnieje tu zmowa modów, którzy robią sobie co chcą z postami osób, których nie lubią. Podejrzewam jedną osobę (moderatorkę), której nie spodobały się moje poglądy.

Jeśli mod zrobiłby użytkownikowi takie świństwo, to powinien być moim zdaniem zbanowany.

Użytkownik AntyNewAge edytował ten post 25.04.2012 - 15:56


#6

Stilgar.
  • Postów: 252
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja ponawiam prośbę o dowód, jakikolwiek... Żaden twój post nie był edytowany przez moda, tak jak już Ana Mert to napisała więc coś ci się chyba ubzdurało.
Coś mi się wydaję, że to marna prowokacja i wypada jak najszybciej to zamknąć.

PS

Użytkownik AntyNewAge edytował ten post 16 minut temu

AntyNewAge to twój nick a nie żadnego moderatora. Zauważyłeś?

Użytkownik  edytował ten post 25.04.2012 - 16:14


#7

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozdwojenie jaźni? Muszisz mnie od razu obrażać?

Aleś ty drażliwy. :roll: Za bardzo bierzesz wypowiedzi użytkowników do siebie.
Przepraszam, jeżeli uważasz to za obrazę. Jak dla mnie to tylko sugestia.

BTW: Nadal czekamy na przykłady zmodyfikowanych wypowiedzi.



#8

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No, ale pokażesz w końcu te dowody/przykłady ?

Masz w każdym razie na to 24h. Po upływie tego czasu potraktuję ten temat, jako kłamstwo i to dość perfidne.

PS: na wypadek, jakby "ktoś" zmienił Ci treść tego tematu, sobie go skopiuję, żeby wiedzieć, czego powinny dowodzić te przykłady:

Zawsze zanim dodałem post na tym portalu skopiowałem go sobie do openoffica, tak na wszelki wypadek. Dzisiaj czytam swoje posty i porównuję je z tym co skopiowałem do programu i co? Na tym forum wszystko pozmieniane w taki sposób, aby sens był całkiem inny! Nie ma u dołu żadnych wpisów moderatorów, nic! Zauważyłem, że na tej stronie nie można poruszać takich tematów jak prawda na temat new age, NWO i masonerii. Nie można popierać Patriotyzmu, bo od razu ktoś (ciekawe kto?) wlezie na post i poprzerabia go tak, iż wychodzi na to, że nie jestem Patriotą! Nie rozumiem o co tu chodzi? Jakieś służby się tu bawią, czy może komuś z administracjii strony nie podoba się to, co napisałem na tym portalu i chce mnie ośmieszyć/zdyskredytować?





#9

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kolejna forumowa teoria spiskowa. I nic więcej. Są tacy, którzy wszędzie widzą agentów. Mało jest na tym forum tematów przeciwko NWO czy Illuminatom? Jeśli już ktoś na tym forum wierzy w te organizacje to prawie zawsze jest przeciw nim. Mało wpisów patriotycznych? Po takich wpisach pojawiają się ich przeciwnicy, ale to normalne. To właśnie znaczy, że jest ok, bo są ludzie z obu stron barykady. A jak ktoś nie potrafi obronić swoich poglądów i po jakimś wpisie patriotycznym robią z niego od razu nazistę i wyrzutka to jego słabość i jego sprawa.

No i Hologramie, proszę Cię... Ty narzekasz na agresywne i złe tematy? Na brak merytorycznych wypowiedzi? Och, zaprzestań tych gilgotek, tylko pobudzają mnie do śmiechu, którego tak pragnę uniknąć. Przypomnij mi proszę, kto jawnie obrażał, wyzywał i obśmiewał katolików? Kto dawno temu obiecał zniszczyć ich lawiną merytorycznych pocisków a potem zamilkł i nigdy nie wrócił do tematu? Wiem, że wtedy powstrzymał Cię na jakiś czas warn moderatora za obrazę innych, ale warn to nie ban, potem mogłeś - unikając agresywności - rozjechać nas Twoimi popartymi niezbitymi argumentami wypowiedziami, a już nigdy tego zrobiłeś. Sam przyznałeś się wtedy do trollingu. Przyznasz, że zabrzmiałeś jak hipokryta, ale to na pewno wynika z luk w pamięci bądź zwykłego niedopatrzenia.

Użytkownik Dostojny Mischakel edytował ten post 25.04.2012 - 17:30


#10

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli Eury jeszcze zagląda na forum, to może z łatwością zalogować się do panelu admina i sprawdzić logi modów, tzn. to, czy faktycznie modyfikują treść postów użytkowników. O ile pamiętam, to moderatorzy na tym silniku nie mają uprawnień do tego.



#11

AntyNewAge.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedyne wasze argumenty to bluzgi i robienie ze mnie idioty!

Niczego sobie nie wymyśliłem!!! Mam skopiowane posty i są całkiem inne od tego co znalazło się w tym portalu. Więc najwidoczniej moderatorzy robią sobie jaja. Jakaś Mag coś tam (moderatorka) wkurzyła się na mnie i pewnie pozmieniała mi treść.

Na dodatek zauważyłem, że nie tylko mnie to spotkało. Niejaki Katolik (taki ma nick) założył temat, w którym się najczęściej wypowiadałem (temat pt. ''New age zagrożenie i obłuda''). I co? Przeczytałem jego posty wiele razy, pamiętałem je dobrze. Aż tu kilka tygodni temu (w marcu) wchodzę na ów temat, czytam posty Katolika, a tu na końcu jednego z jego postów napis ''Shalom''. :o Nie było nic napisane w stylu ''Katolik edytował ten post'' itd. Nic!
Na końcu niektórych moich postów są napisy w stylu ''pozdro'' itp. Choć ja nigdy, na żadnym forum nikogo nie pozdrawiam i nie pozdrawiałem, taki mam zwyczaj.

Na tym forum panuje jedna wielka nietolerancja. Moglibyście od razu napsiać w regulaminie: ''Wszelkim Katolikom, Patriotom itd, wstęp wzbroniony!'' Wiem, że uznajecie takich ludzi za wrogów i przeciwników wszystkiego co paranormalne, więc może lepiej odebrać im prawo wypowiedzi, niż ośmieszać ich i mieszać im w postach.

#12

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To raczej Ty toczysz pianę... wszyscy proszą Cię o podanie przykładu... czy to taki problem wskazać post i napisać co jest zmienione? (najlepiej wkleić swój zachowany na kompie i ten z forum) Czy to takie trudne...?


PS.
Mag nie jest moderatorem... więc chyba tylko siłami nadprzyrodzonymi mogła coś pozmieniać...

Edit: co do napisu "Shalom" to raczej świadczy o Twoim wybiórczym czytaniu, bo w temacie, w którym pada to słowo post 10, już w poście 15, ktoś to komentuje 2 godziny 17 minut później... i co "katolik" w poście 18 tego nie zauważył? że ktoś dopisał mu słowo. Chłopie weź sobie na wstrzymanie...

Użytkownik Ironmacko edytował ten post 26.04.2012 - 10:53


#13

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niczego sobie nie wymyśliłem!!! Mam skopiowane posty i są całkiem inne od tego co znalazło się w tym portalu.

W takim razie U D O W O D N I J to wreszcie!



#14

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jedyne wasze argumenty to bluzgi i robienie ze mnie idioty!

Niczego sobie nie wymyśliłem!!! Mam skopiowane posty i są całkiem inne od tego co znalazło się w tym portalu. Więc najwidoczniej moderatorzy robią sobie jaja. Jakaś Mag coś tam (moderatorka) wkurzyła się na mnie i pewnie pozmieniała mi treść.

Na dodatek zauważyłem, że nie tylko mnie to spotkało. Niejaki Katolik (taki ma nick) założył temat, w którym się najczęściej wypowiadałem (temat pt. ''New age zagrożenie i obłuda''). I co? Przeczytałem jego posty wiele razy, pamiętałem je dobrze. Aż tu kilka tygodni temu (w marcu) wchodzę na ów temat, czytam posty Katolika, a tu na końcu jednego z jego postów napis ''Shalom''. :o Nie było nic napisane w stylu ''Katolik edytował ten post'' itd. Nic!
Na końcu niektórych moich postów są napisy w stylu ''pozdro'' itp. Choć ja nigdy, na żadnym forum nikogo nie pozdrawiam i nie pozdrawiałem, taki mam zwyczaj.

Na tym forum panuje jedna wielka nietolerancja. Moglibyście od razu napsiać w regulaminie: ''Wszelkim Katolikom, Patriotom itd, wstęp wzbroniony!'' Wiem, że uznajecie takich ludzi za wrogów i przeciwników wszystkiego co paranormalne, więc może lepiej odebrać im prawo wypowiedzi, niż ośmieszać ich i mieszać im w postach.

Zostało Ci 5 godzin.



#15 Gość_Rewolwerowiec

Gość_Rewolwerowiec.
  • Tematów: 0

Napisano

Usunięty został post Dostojnego. Proszę o wypowiedź tylko AntyNewAge, inne wiadomości będą usuwane.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych