Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pirokineza?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#76

Sony.
  • Postów: 131
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Kronikarz - Bałem się to napisać, ale dokładnie o to mi chodziło. I o ile niektórym filmy, seriale i domysły wystarczają, tak niektórzy zgłębiają się w temat i dają się wciągnąć w macki teorii spiskowych, poradników dot. tworzenia psi-balli i tym podobnych wynalazków, czego efektem jest np. bardzo dużo tematów na tym forum. Ja osobiście interesuję się wszystkim ,co paranormalne od bardzo, bardzo dawna i przechodziłem różne etapy, od ciekawości, po zgłębianie tematu aż po niemal całkowity sceptycyzm. I teraz mi trochę szaro, ale przynajmniej miałem okazję zapoznać się z wieloma ciekawymi materiałami (czy to plus w ogóle ?)


Użytkownik Sony edytował ten post 24.06.2015 - 00:16

  • 0

#77

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wracając do tego papierowego wiatraczka: trzeba układać ręce w trójkąt jak Naruto żeby się zakręcił czy mogę po prostu przystawić ramię i będzie to samo? A tak serio to są nawet takie specjalne wiatraczki które się rozkręca światłem (uderzającymi w nie fotonami), pewnie większości nauczyciel fizyki pokazywał coś takiego. Wspomnę jeszcze, że w całej historii badań nad ludzkim organizmem, najprzeróżniejszych zaawansowanych badań przeprowadzanych za pomocą zaawansowanego sprzętu w zaawansowanych laboratoriach, nie stwierdzono jeszcze występowania u człowieka jakichś super mocy jak telekineza, pirokineza czy lasery z oczu, natomiast szanowny autor próbuje nas przekonywać o istnieniu takich mocy bo wiatraczek się kręci albo koleżanka mu opowiadała o jednym takim - trochę pomyślunku. O ile to nie jest zwykły trolling jak to podejrzewali przedmówcy.


Użytkownik Legendary edytował ten post 25.06.2015 - 18:51

  • 1



#78

pawlos2013.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że wiatrak jest bardzo popularnym słowem na tym forum  :szczerb:. Coś mi się wydaje, że to jedno z często proponowanych ćwiczeń, które tworzy (nie)telekinezę i (nie)pirokinezę.


Użytkownik pawlos2013 edytował ten post 01.12.2015 - 15:44

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych