Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt z obcą cywilizacją.


  • Please log in to reply
315 replies to this topic

#16

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem dla niektórych cywilizacji możemy być zagrożeniem. Mianowicie mam na myśli USA. Ten kraj zapewne posiada technologię o jakiej większości się nie śniło nie wiadomo skąd i jak to możliwe, że w tak krótkim czasie tak gwałtownie skoczył rozwój technologiczny. Dajmy takich szaraków. To że mogą nam dawać znaki i przylatywać swoimi statkami to nie znaczy, że musi być nie wiadomo jak bardzo rozwinięta cywilizacja. Może w rozwoju są tylko jedno miejsce przed nami dając rozwój cywilizacji w tabele. Może broń jaką posiadamy my jako ziemianie może być realnym zagrożeniem. W każdym razie ja również bym stawiał małe kroki w stronę komunikacji z obcą istotą bo nie wiadomo jakie by miała zamiary.
  • 0

#17

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

prosze o 1 dowód na istnienie kosmitów, bo jakos jeszcze nikt go nie znalazł, a niektórzy tu pisza o tym jak o pewniku.
  • -19

#18

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo Ci niektórzy wierzą w to, że skoro na naszej planecie żyją inteligentne istoty to na innych planetach również muszą występować takie organizmy.
  • 0

#19

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mianowicie mam na myśli USA.


Nie będę już tutaj dyskutować, nie mam ochoty rozmawiać z propagatorami zajebi... amerykanów, dlaczego oni? Masz tyle innych państw rozwijających technologie, ale akurat ci przereklamowani amerykanie? Nie mówię że nic nie mają, ale zawsze wszyscy kładą ich na pierwsze miejsce czegokolwiek
  • 0

#20

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

tak najczesciej są to takie osoby które wyśmiewaja wiare w Boga, a sami wierza w takie bajki i myślą ze sa lepsi.
  • -3

#21

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

prosze o 1 dowód na istnienie kosmitów, bo jakos jeszcze nikt go nie znalazł, a niektórzy tu pisza o tym jak o pewniku.

Przeczytaj kilka tematów w naszym forumowym (rozbudowanym skądinąd) dziale poświęconemu życiu pozaziemskiemu. Wyciągnij potem wnioski i powróć do dyskusji, proszę...

Użytkownik Serail edytował ten post 11.04.2012 - 20:53

  • 2



#22

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

co tu jest do czytania, fakty sa takie a nie inne. na istnienie obcych nie ma absolutnie zadnych dowodów, to tylko wymysły ludzi i nadinterpretacja obrazków jakichś starych cywilizacji, skąd innąd nie jest pewne czy nie sa one sfałszowane.
  • -7

#23

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mianowicie mam na myśli USA.


Nie będę już tutaj dyskutować, nie mam ochoty rozmawiać z propagatorami zajebi... amerykanów, dlaczego oni? Masz tyle innych państw rozwijających technologie, ale akurat ci przereklamowani amerykanie? Nie mówię że nic nie mają, ale zawsze wszyscy kładą ich na pierwsze miejsce czegokolwiek

Dokładnie. Do niedawna sam zawsze wskazywałem Amerykę, ale poczytałem, posłuchałem i pooglądałem i doszedłem do wniosku, że Ameryka się sypie i stoi na chwiejnych szczudłach legend, mitów i plotek. Ameryka jest zdecydowanie przereklamowana. To już nie to co kiedyś.
Tak samo jak Polska. Kiedyś Cud nad Wisłą i Piłsudski, dziś 67 lat, ekstra podatki i Tusk.
  • 1



#24

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie. Do niedawna sam zawsze wskazywałem Amerykę, ale poczytałem, posłuchałem i pooglądałem i doszedłem do wniosku, że Ameryka się sypie i stoi na chwiejnych szczudłach legend, mitów i plotek. Ameryka jest zdecydowanie przereklamowana. To już nie to co kiedyś.
Tak samo jak Polska. Kiedyś Cud nad Wisłą i Piłsudski, dziś 67 lat, ekstra podatki i Tusk.


Dokładnie, tylko ta proamerykańska tendencja utrzymuje się u nas ciągle, nie wiem jak w innych państwach ale u nas jest to do przesady, sporo ludzi zapytanych w Polsce, gdzie chcieli by się urodzić to podają że w Stanach, to nie jest tak kolorowe państwo jak by się mogło wydawać
  • 0

#25

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Panowie koledzy... Tak dla jasności nie jestem zwolennikiem USA, wręcz przeciwnie. Również wiem, że krok po kroku Stany spadają w dół. Ale patrząc na ich technologię a np. Polską no to cóż... Jaką technologię możemy porównać do USA ? Chyba, że coś mnie ominęło i jakiś naród dawno już ich wyprzedził w rozwoju technologicznym.

@UP

Jeżeli mógłbym po śmierci wybrać miejsce ponownego narodzenia wybrałbym jedynie Polskę.

Użytkownik SandFox edytował ten post 11.04.2012 - 21:02

  • 1

#26

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale patrząc na ich technologię a np. Polską no to cóż...

To porównaj sobie technologię Afryki i Polski :)
  • -1



#27

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I My i Oni biegają z AK. Polska armia wcale tak kolorowo nie wygląda jak to ją prezentują na filmikach. Owszem coś tam mamy, ale nie ma czym się podniecać.
  • 0

#28

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba, że coś mnie ominęło i jakiś naród dawno już ich wyprzedził w rozwoju technologicznym.


O wielu badaniach naukowych nie dowiemy się nigdy, wiele nie opuszcza miejsca swych narodzin, sporo wynalazków bądź też eksperymentów są najzwyczajniej ukrywane przez rządy, często w zwykłych celach zarobkowych.
  • 0

#29

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chcesz powiedzieć, że tęgie umysły naszego kraju, albo innego europejskiego prowadzą badania nad wynalazkami, które można postawić na równi z amerykańskimi ?

Użytkownik SandFox edytował ten post 11.04.2012 - 21:10

  • 0

#30

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chcesz powiedzieć, że tęgie umysły naszego kraju, albo innego europejskiego prowadzą badania nad wynalazkami, które można postawić na równi z amerykańskimi ?


Nasz kraj nie ma potrzeby rozwijania projektów wojskowych, inne państwa, niekoniecznie muszą być słabsze, i dlaczego amerykanów stawiasz wyżej? Ponieważ od nich dowiedziałeś się więcej?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych