Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wszechświat to Hologram.


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#31

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Wszystko, nie byłem i nie widziałem, ale jak tak do tego podchodzisz to udowodnij nam ze teksty pisane pod twoim nickiem są pisane przez Ciebie a nie przez twojego sąsiada który wkrada ci sie do kompa i wypisuje takie texty a pozniej zmusza zebys wierzyl ze je wymysliles


A ty mi udowodnij, że jesteś człowiekiem, a nie gronostajem albo antylopą.

Sorry, ale twoje teksty są prymitywne, więc na tym skończę z tobą dyskusję.
I możesz sobie dalej wierzyć, że ten facet stosuje prawdziwe czary. Mnie nie zależy na tym, żeby przekonywać ciebie, że jest inaczej. ja nie muszę wierzyć że to nie są czary bo ja wiem że to nie są czary.

@Wszystko - tak sie składa, że nasze myśli to też fale. We wszechświecie wszystko co jest materią ma także strukturę falową, czyli nasz mózg także.

Tak, fajnie ale to nie znaczy, że dzięki temu możemy przesyłać myśli na odległość. Myśli to tylko aktywność elektryczna mózgu. Jedyne co w tym procesie powstaje to niewielkie pole elektromagnetyczne, co wynika z równań Maxwella, że poruszające się ładunki elektryczne wypromieniowują takie pole.
Wokół fizyki kwantowej narosło wiele mitów i nadinterpretacji. A w rzeczywistości nie jest to aż tak mistyczne jak to wygląda na pierwszy rzut oka.
  • 0



#32

Komoduz.
  • Postów: 49
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Wszystko, no własnie, załapałeś ;)_ nie da sie pewnych rzeczy udowodnić, ja pisze z Tobą zakładając że gronostajem nie jesteś i jakoś w to wierze pomimo ze niemam na to niezbitych dowodów

.......cyt``Dzięki zdolnościom można zdobyć władze, ale nawet gdy już się ją zdobędzie nie można z niej korzystać wedle swojej woli. Na przykład szaman ma władzę nad plemieniem Indian, ale wykorzystuję ją dla dobra plemienia a nie przeciwko niemu. Musi być równowaga a dar to jednocześnie brzemię. Jeśli chciałbyś na przykład nauczyć się obracania wiatraczka tylko po to by wprawić innych w zachwyt to nie uda Ci się. Jeśli czynisz coś w imię samorozwoju, albo z potrzeby pomocy innym to wtedy się powiedzie. Dlatego szczerze wątpię w większość cudów dokonywanych na youtube. Nikt kto potrafił by czynić cuda nie był by na tyle głupi, żeby się nimi chwalić. A przynajmniej większość ludzi.``......

@Alembik_Vina, oczywiscie ze zdolnosci i weladze mozna wykozystywac wg własnej woli, patrz przykład Hitlera, Stalina, przywódców sekt itp.. Odnosnie reszty tekstu to same banialuki spod znaku oświeconych newage. A powiedz co w tym takiego głupiego zeby pochwalić sie swoimi zdolnościami (Ty to nazywasz cudami) to wszyscy piosenkarze mają sie schować i nie spiewac wiecej?

Użytkownik Komoduz edytował ten post 03.04.2012 - 13:32

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych