Skocz do zawartości


Zdjęcie

NAJLEPSZE POLSKIE ZDJĘCIE UFO W KSZTAŁCIE TRÓJKĄTA!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#16

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zauwazcie ze facet ktory zrobil zdjecia nie slyszal ZADNEGO dzwieku ani NIC nie widzial . Samo to juz oznacza ze to nie jest samolot ptak latawiec czy balon

[ Dodano: 2006-08-06, 23:17 ]
Dołączona grafika

a to inne ciekawe zdjecie , zadziwiajace :surprised:
  • 0

#17

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no ciekawe, skoro autor nic nie slyszal, to czemu mialby byc to f-14, zreszta na drugim zdjeciu go nie bylo widac
  • 0

#18

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zdziwilibyśmy się gdyby powrócono do projektu Skorpion

http://images.google...ttp...hl=pl&lr=

albo

http://en.wikipedia....ZL-230_Skorpion

tyz podobne do jednej z wersji samolotu.
W Skrzydlatej Polsce pisali dobrych parę lat temu iż juz nawet oblatywano ten model samolotu.
  • 0

#19

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To niemógłby być refleks światła od piór, bo one bardzo pochłaniają światło. Ponadto tylko na skrajnych końcach skrzydeł?

Bardziej mi chodzilo o rozszczepienie swiatla na koncach skrzydel (tam jest mniej pior i czesc swiatla przechodzi), ale po dokladniejszym przyjrzeniu sie zdjeciu stwierdzam, ze faktycznie raczej ptak to nie jest (tak na 90% :P ).

a to inne ciekawe zdjecie , zadziwiajace :surprised:

Chyba juz gdzies bylo. Jak sie na to patrze to mam wrazenie ze wiatr porwał jakis worek.
  • 0

#20

Searcher of a hidden sense.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to czemu mialby byc  to f-14, zreszta na drugim zdjeciu go nie bylo widac



Raczej w to wątpie że był to F-14,nie mógłby sobie o tak po prostu naruszyć naszej przestrzeni powietrznej.Nasz armia takich nie posiada.


Ja bym stwiał na amerykański tajny projekt z lat 90-tych,TR-3B. To cacko posiada napęd antygrawitacyjny.Napęd jest zupełnie bezgłośny, natomiast wyloty dysz są umiejscowione w rogach.Częściowo pasuje to do zdjęcia poza jednym takim wylotem,którego nie ma.No ale cóż tego się nie dowiemy a spekulować na ten temat można w nieskończoność :smile:
  • 0

#21 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Link do zdjęcia, zamieszczony przez Mao, nie przedstawia moim zdaniem UFO, tylko jakiś samolot made in USA. Wiem, ze NOLE istnieją i często nas odwiedzają, ale nie popadajmy w przesadę. Nie każdy NOL, to od razu UFO. :smile:
  • 0

#22

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba każdy NOL to UFO, ale nie obcej cywilizacji ;)
  • 0

#23

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Ja tam nad nim widze takie zielone "coś" może coś w rodzaju pola ochronnego, niewiem co to może być.
A w aurorę w polsce nie uwierze.
  • 0

#24

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A w aurorę w polsce nie uwierze.

Początkowo też bym nie uwierzył, ale w sumie jak ona ma takie osiągi, to zanim sie rozpędzi to już mija ocean atlantycki. Potem hamowanie no i mija Polske, a zawraca dopiero w Rosji :D
  • 0

#25

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Taa tajny projekt USA lata sobie nad innymi krajami... TAJNY :-D
  • 0

#26

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ok, ale skoro zdjęcie było robione w Polsce to skąd u nas F -14?


Zwróć uwagę na to iż ja nie powiedziałem iż jest to F-14 (to coś na fotce) ... lecz F-14 przyszedł mi pierwszy na myśl gdybym miał porównać to coś do przyziemnych rzeczy jakie znam ...

Wolałbyś abym napisał że to Aurora lub Triangular UFO ? 8-)
  • 0



#27

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taa tajny projekt USA lata sobie nad innymi krajami... TAJNY

No a nie ? F-117 testowany był wpierw w USA, a gdy chcieli sprawdzić go w akcji, wysłali go od razu na misje. Może tym razem chcieli sprawdzić wykrywalność tego samolotu.
A może w naszym kraju rodacy testują jakieś tajne samoloty ? Kto wie...
  • 0

#28 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Chyba każdy NOL to UFO, ale nie obcej cywilizacji



Oj, Bercik, Bercik...nie uchwyciłeś subtelnej ironii i dwuznaczności. Hmmm...,a może dwuznaczność była zbyt subtelna (?) :P :smile:
  • 0

#29

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]Zwróć uwagę na to iż ja nie powiedziałem iż jest to F-14 (to coś na fotce) ... lecz F-14 przyszedł mi pierwszy na myśl gdybym miał porównać to coś do przyziemnych rzeczy jakie znam ...

No spoko, tylko że F-14 to akurat nie mógłby być.
A ja dalej jestem za swoim latawcem.

=]Wolałbyś abym napisał że to Aurora lub Triangular UFO ?

Zdecydowanie nie :mrgreen:
  • 0



#30

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To tak samo jak w innym temacie o figurce słonia ktoś widział w tym tapira , gdzie indziej w fotce rzekomej istoty ktoś widział mysz (LOL) ... także sądzę iż moja propozycja nie odbiega aż pod tamte propozycje.

Co by owy F-14 miał robić nad Polską ... (i don't know) ... taki był mój pierwszy typ jeśli chodzi tylko i wyłącznie o kształt - kto tam wie co testują i kto do nas przylatuje :P Ja tam nie wiem na 100% co i gdzie lata nad naszymi głowami ...

Tyle tylko iż świadek twierdzi , że obiekt był niewidoczny podczas robienia zdjęcia - tak jak to ma miejsce przy wielu zdjęciach UFO ... i dopiero zamieszczenie fotki w kompie odsłania jej drugie oblicze ... - kto tam wie ...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych