Skocz do zawartości


Zdjęcie

14 latek, jakim cudem ja to mogę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiecie, widziałem kilka artykułów o PSI, Aurach. Potwierdzających to. Zamieszczę je na stronie w chwili wolnego czasu. Czemu uważacie że energia życiowa nie istnieje?
  • 0

#47

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiecie, widziałem kilka artykułów o PSI, Aurach. Potwierdzających to.

Źródło! Najważniejsze jest źródło. W dobie internetu ogromna większość informacji w nim zawartych to przeinaczenia, pół prawdy lub zwykłe bzdury.

Zamieszczę je na stronie w chwili wolnego czasu. Czemu uważacie że energia życiowa nie istnieje?

Ja osobiście nie uważam że nie istnieje bo nie mogę tego wiedzieć, jednak jest bardziej prawdopodobne że koncepcja Deyorshu jest błędna ponieważ określił ją jak już wcześniej wspomniałem bez uprzedniego dowiedzenia czy jest ona słuszna, jakby sprawdził i by była prawidłowa potrafił by to powtórzyć, udowodnić, a tak wszystko opiera się na wierze także równie dobrze może być błędna i póki co wszystko na to wskazuje.
Chodzi o podejście do sprawy nie o to kto ma racje i to zdradza że Deyorshu prawdopodobnie jej nie ma, po prostu chciałby doświadczyć czegoś niecodziennego, wyjątkowego układając fakty pod teorię, a nie teorię po fakty.
  • 0

#48 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Aha, więc twierdzisz, że to objaw oglądania anime? A co z tymi którzy go nigdy nie oglądali?


ich strata, nie wiedzą jaka drzemie w nich moc i jak ją wykorzystać, ja doszedłem już do takiego stopnia że potrafię nimi żonglować
  • 0

#49 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

Wyczuwam w tym ironię... Ale nie będę się z wami kłócił bo to nie ma sensu.
  • 0

#50

Szubi.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naruto Shippuuden :) No ciekawe,ciekawe ale zadajmy sobie pytanie czy psi-balle istnieją bo po mojemu to jest zwykła autosugestia a połowa dzieci na forum krzyczy że umie później inna połowa a na serio może z 3-4 osoby wiedzą o co chodzi.

Użytkownik Szubi edytował ten post 13.04.2012 - 13:47

  • 0

#51

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takie dziwne "czucia" w okolicach dłoni to może być niedobór magnezu albo wapnia, albo jakieś problemy z kręgosłupem szyjnym, może warto jeść więcej witaminek ? :D
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych