Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trójkątna dziura koronalna na Słońcu


  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#61

k-pax.
  • Postów: 90
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlaczego myślisz że niedługo wszyscy umrzemy? hm z atomowego punktu widzenia jesteśmy nieśmiertelni :) a co to jest umiar w "paranormalnieniu", tu właśnie można popuścić kajdany odczuć i wrażeń :) powiem szczerze że mam dość sprowadzania mojego życia do tego że potrzebuję kredytu :) i do tego czy gospodarka jest we wzroście czy recesji, co .... mnie to niech se kolekcjonuję te swoje migające cyferki, rzeczy które do niczego się nie przydają... najbardziej płaskie z płaskich telewizorów, ja wolę interesować się trójkątem i co z niego wyjdzie :), pisać z ludźmi takimi jak wy niż zastanawiać się jaką pralkę czy lodówkę wybrać i czy dostanę kredyt, moje zdanie jest takie nie da się ograniczyć paranormalnienia :)
  • 2

#62 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Oj, nie uważam, że wszyscy umrzemy, ale przeglądając posty niektórych to widać, że już doszukują się wszędzie znaków zbliżającego się końca świata- a to w globalnym ociepleniu, a to w słońcu, a to w teledyskach Katy Perry. Myślenie o kredytach jest zabójcze, ale paranormalenie bez ograniczeń z tego co zdążyłam zauważyć też na zdrowie nie wychodzi. Ograniczenia w miarę rozsądku zawsze można sobie samemu narzucić, tak samo jak można się też z nich samemu częściowo zwolnić.
  • -1

#63

trele12.
  • Postów: 408
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znaczy bo jest taki o to filmik, i ten piękny trójkącik najlepiej był widoczny właśnie po tankowaniu albo programowaniu naszego słoneczka
http://helioviewer.org/?movieId=JKH15
  • 0

#64

k-pax.
  • Postów: 90
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobre :) trochę tak jak gdyby z rogu trójkąta tankował :) jak nic..... TRÓJKĄT/Portal wyleciał (most einsteina-rosena) zatankował, teraz leci z "normalną" prędkością w kierunku...... :) wirrakocza is coming to town/eartch :) (tak to jakoś grają w supermarketach/będą musieli zmienić tekst)
  • 0

#65

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znaczy bo jest taki o to filmik, i ten piękny trójkącik najlepiej był widoczny właśnie po tankowaniu albo programowaniu naszego słoneczka
http://helioviewer.org/?movieId=JKH15



Tylko czemu na innych filmikach (np z 1 strony tego tematu)) z tego rzekomego "tankowania" nie ma tego "trójkąta" bez trójkątnych kształtów? Śmierdzi mi to celowym oszustwem z Twojej strony.
  • 0

#66

trele12.
  • Postów: 408
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Up
Nie, po prostu przeglądałem sobie helioviewer i taki o to filmik mi powstał :P
Poza tym, jak miałbym go przerobić i wrzucić na helio? znasz sposób?
@ed
Jeżeli to oszustwo, to zobacz datę tego filmiku, (w znaczeniu dnia nagrania słońca) i odpal sobie. Też to znajdziesz :)

Użytkownik trele12 edytował ten post 25.03.2012 - 23:28

  • 0

#67

k-pax.
  • Postów: 90
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

popatrzcie sobie dziś na słońce szczeg. na biegun południowy http://www.solarmoni...0193&indexnum=1 :)
  • 0

#68

trele12.
  • Postów: 408
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

o.o
Zaraz przegladne helio to zobaczymy czy tez bylo tankowanie :P
  • 0

#69

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Up
Nie, po prostu przeglądałem sobie helioviewer i taki o to filmik mi powstał :P
Poza tym, jak miałbym go przerobić i wrzucić na helio? znasz sposób?
@ed
Jeżeli to oszustwo, to zobacz datę tego filmiku, (w znaczeniu dnia nagrania słońca) i odpal sobie. Też to znajdziesz :)


Ale czy ja napisałem, że to Ty jesteś autorem tego filmiku?:) Pokaż mi proszę tak to ten fragment mojej wypowiedzi bo nie przypominam sobie nic takiego. Pisząc o celowym oszukiwaniu, miałem na myśli to, że wrzuciłeś spreparowany materiał na forum, szczególnie, że z Twoich wypowiedzi wynika, że widziałeś inne materiały filmowe z tego "tankowania" na naszym słoneczku. Oznacza to, że doskonale zdawałeś sobie sprawę z tego, że ten film jest fejkiem a mimo to, w pełnej powadze go tu opublikowałeś. Za takie zachowanie moim zdaniem powinny lecieć kary, bo ktoś nie znający tematu mógłby się na to nabrać a poza tym publikacja takich materiałów nie wpływa korzystnie na reputację tego forum, które jednak trzyma moim zdaniem wysoki poziom :)
  • -1

#70

trele12.
  • Postów: 408
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja ponownie powtórzę pytanie, jak miałbym wrzucić spreparowany filmik na serwery helioviewer :) Bo nie znam sposobu
  • 1

#71

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja ponownie powtórzę pytanie, jak miałbym wrzucić spreparowany filmik na serwery helioviewer :) Bo nie znam sposobu


Ale to nie istotne gdzie kto ten filmik wrzucił. Ja się jedynie czepiam faktu, że Ty wrzuciłeś ten filmik na to FORUM. A to na jakiej stronie on się znajduje i kto go tam umieścił nie ma znaczenia :)
  • -4

#72

trele12.
  • Postów: 408
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie ? Czyli takie same znaczenie ma dla ciebie jakiś tam filmik na youtubie a helioviever?
Ale dobra, kończmy tą kłótnie bo to nie jest fake, każdy może sprawdzić :)
  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych