Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sandie Bershad, dziecko indygo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#31

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bandi jesteś indygo, że z takim przekonaniem to mówisz? :P Jeśli tak, to albo masz manie wyższości (rozumiem, też ją mam), albo ściemniasz.
Nie wierze w żadne dziecie indygo. To papka dla szukających wybicia się z szarego życia nastolatków. Jakbym chciał to znalazłbym 10 powodów dla których jestem indygo, czy tam kryształowy. ;p
  • 0



#32

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:)) ) :rotfl: tego, że jestem "indygo" nigdzie nie napisałem ;) Bardzo podoba mi się twoje podejście :D
Jeśli jestem indygo to albo ściemniam (więc nie jestem) [jestem, czyli nie jestem] haha, albo (i tu niedokładnie sprecyzowane) albo nim jestem, ale mam manię wyższości, albo nim nie jestem i po prostu mam manię wyższości :rotfl: :) A kwestia wiary - co za różnica? ;) jeżeli nie wierzysz, to nie świadczy o tym ze ich nie ma, a jeśli wierzysz to wcale nie oznacza, że istnieją ;) Wdawanie się teraz w debatę istnieją, czy nie - nie ma sensu, to i tak nic nie zmieni :P no chyba, że dla ciebie.
  • 0

#33

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chodzi o to, że wszyscy tu opisujecie z wielką dokładnością, co czują takie osoby jak się zachowują itp.
Jakieś to dziwne, jeśli można w to tylko wierzyć.
  • 0



#34

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takim razie dodam jeszcze to: wszystkich, ale to wszystkich indygo pociąga parapsychika i zjawiska nadnaturalne ;) Aha, jestem racjonalistą :D Nie na wierze, a na wiedzy się opieram ;)
pozdrawiam
  • 0

#35

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skąd wiesz? :P Podziel się ze mną. plx plx plx
  • 0



#36

Aeni.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A kto powiedział, że dzieci Indygo to nastolatki?
To jest ogólne określenie. Większość Indygo to albo ludzie dorośli albo właśnie wchodzący w dorosłość.
Tzw. dziecko Indygo może mieszkać z tobą pod jednym dachem, może być kimś z twoich znajomych i nie zauważysz tego. Żadna z tych osób nie będzie się chwalić swoją odmiennością. Mają swoje zadanie do wykonania i tyle, nie szukają reklamy ani poklasku. A przerost Ego też im raczej nie grozi. Ich zdolności są jednocześnie darem ale i brzemieniem... od urodzenia. Nie stawiaj pochopnych hipotez nie znając do końca problemu. Postaw się na miejscu takiej osoby a wtedy może zrozumiesz, że nie mają takiej swobody jak inni ludzie, ale swoje przeznaczenie przyjmują jednak ze zrozumieniem i odpowiedzialnością za swoje czyny i swoją misję. Pomimo wszystko.
  • 0

#37

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aeni, a ty skąd jesteś pewien tak sztywnej definicji? :P
  • 0



#38

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziwne podejście. Jeśli jacyś jesteśmy, to przecież nie znamy się bez danej umiejętności, cechy, stanu. Jak umiejętność bycia muzykiem - tworzenia może być brzemieniem ? Jeśli ktoś urodził się z widzeniem, dostrzeganiem, słyszeniem np. muzyki, jest to jego naturalny stan. Nie zna innego. Można co prawda mówić o bólu tworzenia, ale ten stan znany jest każdemu kto próbował coś stworzyć, napisać... nawet zadanie z polskiego.

Osoby które nazywa się indygo - znają się tylko takie. Z czasem mogą zauważyć że inni są inni. To tyle i aż tyle.
Malarz będzie malował, ponieważ jego dusza się tak chce przejawić. Muzyk będzie grał i tworzył ponieważ tak się przejawia itd.
  • 0



#39

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dzieci indygo, które mają własną misję do wykonania i nikomu się nie chwalą ani nie mówią, że są indygo...fajnie. To kolejna sprawa do archiwum x której teoria powoduje iż nigdy nie udowodnimy istnienia takich ludzi [;
  • 0

#40

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...tia.... a same wiedzą że maja zadane już zadanie ?
... wiedzą że są indygo ?
  • 0



#41

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro są indygo to chyba wiedzą, ale my tego nie wiemy bo nie jesteśmy indygo. Nonsens [;
  • 0

#42

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

apo5, skąd takie założenia? ;) o indygo będzie głośno w swoim czasie, niezależnie od chęci lub niechęci do pozostawania anonimowym ;)

Aidil to pojęcie względne - mają świadomośc tego kim są i po co są, ale nazwa "indygo" jest wymyślona przez kogośtam, dlatego często tej nazwy nie znają :P Bo przecież, de facto, ona nic nie wnosi ;)
  • 0

#43

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

o indygo będzie głośno w swoim czasie

No to juz nie mogę się doczekać :) Mam nadzieję, że dożyję tej chwili.
  • 0

#44

Aeni.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aeni, a ty skąd jesteś pewien tak sztywnej definicji?


Gdybym nie była pewna to bym tego nie pisała. Natomiast zgadzam się z wypowiedzią Bandi. Indygo to umowna nazwa.
Co do działania. Wszystko w swoim czasie.
A co do efektów, prędzej zauważalne będą te wywołane przez działania tzw. Dzieci Kryształowych.
Indygo tylko przygotują "teren". :)

Użytkownik Aeni edytował ten post 03.08.2008 - 21:45

  • 0

#45

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A prawdziwy "indygo" jak to ich nazywacie sie nie ujawnia.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych