Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proroctwo Nostradamusa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#91

prometeusz.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hhhhmm ciekawe , nigdy nie widziałem żeby czas coś pokazywał sam z siebie :). Zwykle to ludzie muszą mu w tym pomóc.
No ale żeby cie udobruchać napiszę - hipotetyczny zamach.
  • 0

#92

Katarynka.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czas jest pojęciem abstrakcyjnym. Ale to pewnie wiesz. Ale podejrzewam, że nie wiesz, że mówi się "czas pokaże";p A wiesz już co ci ludzie zrobią? Nie wiem, czy to na tym forum, czy na innym, ale spotkałam się z tekstem: to wina ruskich! Oni tylko czekają na okazję, żeby nas pozabijać! I tak samo było powiedziane o zachodnich sąsiadach. Osądzanie tych, którzy żyją teraz, za coś, co zrobili ich przodkowie. Moim zdaniem, to historii się uczą wszyscy po to, aby znać wartość i cierpienia swojego kraju, ale również po to, aby sprawy sprzed setek lat, w tym wypadku trochę mniej, się nie powtórzyły. Gadanie o jakimś zamachu, to jak dla mnie, szukanie sensacji. Nawet takiego hipotetycznego zamachu. Bo gdybać to sobie można. Zawsze.
  • 0

#93

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dwóch młodych współrządców to Putin i Miedwiedew. Może to Putin zaplanował zamach , a Miedwiedew nic nie wie i jak sie dowie to się pokłóci z Putinem ?


No fakt, takie z nich młodzieniaszki. A kto miałby być tym młodym tygrysem, hm? Kaczyński? Sikorski? Komorowski? Znowu grupka młodzików. Myślę, że to nadinterpretacja i nie dotyczy tej sytuacji.
  • 0



#94

nr 5.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dwóch młodych współrządców to Putin i Miedwiedew. Może to Putin zaplanował zamach , a Miedwiedew nic nie wie i jak sie dowie to się pokłóci z Putinem ?


No jasne. Najpierw Putin wsadził Miedwiediewa na fotel prezydenta, a teraz ten drugi wywali Putina z fotela premiera. Git. Rosja to nie Polska gdzie dwie najważniejsze osoby w państwie się kłócą. Moim zdaniem jakby Miedwiediew nie zgadzał się w czymś z Putinem to nie byłby prezydentem, więc szansa na to, że się pokłócą jest bliska zeru.
  • 0

#95

mrsnake94.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nostradamus przepowiedział że w roku 2010 wydarzy się wielka katastrofa ekologiczna. Jak wszyscy wiemy w ostatnich dniach miał miejsce wyciek toksycznych substancji na Węgrzech. Dziś podano informację że toksyczna maź dostała się do Dunaju który wpływa bezpośrednio do Morza Czarnego. Co prawda musi przepłynąć parę krajów na swojej drodze jednak mam pytanie. Jak myślicie czy może mieć to związek z tą przepowiednią?
  • 0

#96

Freyja.
  • Postów: 164
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że nie ma absolutnie żadnego. W zeszłym roku też były katastrofy ekologiczne, dwa i trzy lata temu też. A prawda jest taka, że jak tylko jest jakaś przepowiednia to ludzie znajdą coś co akurat do niej pasuje.
  • 0



#97

UBIO delikatet NFF 997.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

A ja przepowiem, że wielu użytkowników z tego forum jutro kaca będzie miało!
  • 0

#98

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wziąwszy kielon nektar słoneczny
Z bryzą nad nim pełną moli
Rano węglem dech zaparty
Taki będzie dzień dziś czwarty.

i tłumaczenie na łacinę poproszę potem z łaciny na angielski i z angielskiego na Polski,
jak wyżej, zasługuje na warna, ale tyle samo z tego wyjdzie co z przepowiedni N.
  • 0

#99 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Uwazam, ze jesli ktos chce przekazac cos waznego, to mowi to jezykiem zrozumialym, ale jesli tresc jest szyfrowana, to uwazam, ze raczej jest to wazny tekst ALE DO UKRYCIA, A NIE DO PRZEKAZANIA ogolowi. Swietnie sie sprawdza, bo na przestrzeni wielu setek lat, wszyscy uwierzyli, ze to przepowiednia i nikt nie wpadl na pomysl zupelnie innej interpretacji tekstu Nostradamusa. To zupelnie jak Manuskrypt George'a Ripley'a, tez wszyscy dopatrywali sie receptury otrzymywania zlotego proszku, a mnie to wyglada na cos zupelnie innego...Nostradamus szyfrujac tekst chyba chcial, zeby to wygladalo na przepowiednie, ale podejzewam ze nia nie jest. Ale to tylko moja sugestia.

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 10.10.2010 - 11:20

  • 0

#100

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nostradamus - słynny lekarz, astrolog i profeta - wciąż budzi niemałe kontrowersje. Niektórzy dokładnie wczytują się w jego wizje, doszukując się w nich ukrytych znaczeń; inni uważają, iż frazy zawarte w jego dziełach są tak skonstruowane, że jeśli będziemy zręcznie nimi szafować, to zdołamy je dopasować do każdej niemal sytuacji. Kontrowersji dostarczają głównie kolejne interpretacje licznych wizji Francuza oraz przywoływanie jego proroctw w kontekście wielkich katastrof. Wielu czytelników, którzy ufają przepowiedniom Nostradamusa coraz baczniej przygląda się sytuacji na świecie mając w pamięci jego słowa dotyczące wybuchu III wojny światowej, która zgodnie z przepowiednią ma się rozpocząć w listopadzie 2010 r. To jednak nie wszystko. Wg niektórych interpretacji, niektóre ze zdań, które odnaleźć można w dziełach wizjonera wskazywać mogą na nadchodzący koniec świata. Może on nastąpić już za... dwa miesiące. Niemałe poruszenie wywołały na początku tego roku słowa znanego rosyjskiego astrologa, który powołując się na fragmenty dzieł Nostradamusa zapowiedział, że w tym roku będą się dziać rzeczy potworne. Paweł Globa odwołał się m.in. do "tajemniczej Dziewicy", której śmierci pożąda "pozbawiony uczuć i żądny krwi przywódca". Będzie on rządził światem za pomocą "ognia i miecza". Pojawiają się też słowa o"łuku furii Szatana". Zdaniem tłumaczy i interpretatorów może tutaj chodzić o pocisk balistyczny, który sprowokuje konflikt w wymiarze globalnym. Czy przepowiednia ta może mieć związek z testami rakiet, które systematycznie przeprowadzają ostatnio Rosjanie? Przypomnijmy, Rosjanie zapowiedzieli rychłe przeprowadzenie manewrów z udziałem rakiet "Buława" o zasięgu międzykontynentalnym. Już wcześniej doszło do incydentu związanego właśnie z tym pociskiem. To właśnie rakiety "Buława" spędziły sen z powiek mieszkańcom Norwegii pod koniec ubiegłego roku. W grudniu 2009 r., w środku nocy mogli oni dostrzec na niebie niesamowite efekty świetlne, wywołane przez jeden z pocisków "Buława", który wymknął się Rosjanom spod kontroli.

Paweł Globa powołując się niedawno na przepowiednie Nostradamusa, zapowiedział też inne wydarzenia, których świadkami mieliśmy się stać w 2010 r. Oto niektóre z nich:

- w listopadzie rozpocznie się III wojna światowa, podczas której na szeroką skalę będzie użyta broń biologiczna i chemiczna
- dojdzie do konfliktu pomiędzy Zachodnią Europą i USA
- dojdzie do konfliktu pomiędzy Wielką Brytanią i Francją
- na Krymie będzie miał miejsce konflikt militarny
- w Europie będzie miał miejsce wielki kryzys ekonomiczny
- dojdzie do olbrzymiej katastrofy ekologicznej na Morzu Czarnym

III wojna światowa ma wybuchnąć w momencie, kiedy "Z nieba zstąpi Pan Grozy" a "Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon".


Warto zwrócić też uwagę na ostatni punkt dotyczący katastrofy ekologicznej. Do takiego zdarzenia na niespotykaną dotąd skalę rzeczywiście doszło w tym roku. Jednak nie na Morzu Czarnym, a w Zatoce Meksykańskiej. Czy należy się zatem spodziewać kolejnej wielkiej klęski? A może podczas interpretacji słów słynnego profety zaszła pomyłka w określeniu miejsca?

Najwięcej emocji wzbudzają oczywiście słowa dotyczące III wojny światowej i końca świata. Do apokalipsy miałoby dojść już nawet za dwa miesiące. Dwa lata temu rosyjski naukowiec Witalij Chozjaszew, który przez osiem lat skrupulatnie analizował przepowiednie Francuza wyznał, że odkrył Kod Nostradamusa. Wg przeprowadzonej na podstawie tego klucza interpretacji stwierdził, że Osama Bin Laden jest trzecim antychrystem. Wyznał także, że koniec świata nastąpi po uderzeniu w Ziemię komety lub asteroidy.

Rosyjski badacz wyznał, że jest przerażony ogromem katastrof, jakie w najbliższym czasie spotkają Ziemię.

źródło Niewiarygodne.pl
  • 0



#101

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...

Użytkownik Carmel edytował ten post 04.11.2010 - 14:26

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych