Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec pewnego etapu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
119 odpowiedzi w tym temacie

#46

vkali.
  • Postów: 701
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

...bozio się ukisił,...lub też, bracia bozia ukisili,...w sumie cieszę się, że to tak szybko nastąpiło,..jest jeszcze nadzieja dla uczciwych i [samodzielnie] myślących [ziemskich] ludzi...jest również nadzieja, że pustaki jednak na tym forum nie wygrali,..dziękuję ci boże, widać, że jeszcze ludzi oraz ziemi nie odpuściłeś demonom..,

Użytkownik vkali edytował ten post 17.03.2012 - 20:04


#47

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakbym tylko miał funduszę, wykupiłbym serwis i wybanował połowę osób, głównie nastolatkow i gimnazjalistów. Może dochód z reklam mniejszy, ale serwis bardziej "elitarny" dla ludzi kulturalnych i inteligentnych.

#48

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moze jakies publiczne konkrety? DANE z google analytics przynajmniej i jakas cena wywolawcza?


Witam, dane dostępne są pod tym adresem.



#49

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eury Dziękuje ci bardzo za miłe chwile spędzone na tym forum, po sprzedaży będę bacznie obserwował co tutaj się dzieje :)

Dzięki wielkie :)

#50

speede19.
  • Postów: 15
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z wielkim żalem czytałem ten temat. Cóż, mam tylko cichą nadzieję że forum w innych rękach pozostanie równie użyteczne oraz ciekawe co dotychczas. Dziękuję Eury za wkład w to forum oraz kierunek w którym poszło. Po kilku latach tutaj najpierw jako gość, następnie jako user wracam codziennie aby zobaczyć nowe wątki lub dyskusje. Mam nadzieję że to się nie zmieni :)

#51

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Przestańcie dziękować, bo staje się to przesadnie śmieszne.
...jeśli się ma zasady, to się dotrzymuje słowa,

Jeszcze jedno slowo do admina. Kiedys powiedziales, ze jak w 2012 roku nic sie nie wydarzy to konczysz z tym. Jestem w 100% przekonany, ze jesli dotrwasz do tego roku ze strona to bedziesz musial dotrzymac slowa i na dodatek bedziesz mial ogromnego kaca.


Tak skoncze z tym a i kac bedzie, ale obawiam sie, ze predzej ty i jeszcze pare osob przelknie gorzka pigulke "prawdy".




Nie żebym miał cokolwiek przeciw tobie eury, ale przyznaj, coś w tym jest cooo...:rotfl:

Dołączona grafika

#52

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W ostatnim czasie forum utraciło swój unikalny klimat, tworzony przez użytkowników, z których wielu już odeszło. To nie to samo forum co kilka lat temu, szkoda.



#53 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

To przez niektorych modow poodchodzili ludzie, jest tu kilka takich co nie maja pojecia na czym polega funkcja moderatora.

#54

KXYZ.
  • Postów: 186
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem, czemu co niektórzy uznają sprzedarz strony za jej likwidację ? Nie sądzę, żeby ktoś miałby ją po to kupować.

Swoją drogą: czyżby Rząd ocenił paranormalne.pl jako zagrożenie wagi państwowej i chce je zlikwidować ? :)

Użytkownik Kubala95 edytował ten post 18.03.2012 - 20:51


#55

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem, czemu co niektórzy uznają sprzedarz strony za jej likwidację ? :)

bo nie wierza że znajdzie się kupiec

#56

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bądźmy dobrej myśli :)



#57

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Swego czasu nie wierzyłem w te zapowiedzi Eurego odnośnie zamknięcia serwisu. Świetnie wspominam czasy, kiedy tutaj pisałem, bo byłem jeszcze młodym szczylem i to forum paradoksalnie pomogło mi się odbić od wszelkich nieudowodnionych wymysłów internetowych szarlatanów. VRP odwiedzałem z sentymentu, sporadycznie, ale widze, że to już nie to samo co dawniej.

Mam tylko nadzieje, że nie pojawi się ktoś, kto uczyni to forum czystym źródłem zarobku obwieszonym bannerami i reklamami, bo zjawiska paranormalne zwłaszcza w tym roku to temat przyciągający dużo uwagi.

Dzięki wszystkim tutaj za te prawie 6 lat.



#58

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W zasadzie to aż takim dobrym źródłem zarobku to to nie jest. Ile znasz firm działających w tej "branży"? Bardziej opłacałoby się sprzedać VRP jakiemuś portalowi lub wydawnictwu internetowemu. Tutaj jednak sprawa wygląda tak, że albo zgłoszą się sami, albo masz w cholerę roboty z negocjacjami i spotkaniami. Jeśli nie chcesz skupiać się na Google Adsense, Adtaily czy sieciach afilacyjnych, to musisz się sporo napocić, aby przy takim specyficznym targecie zgarnąć jakiegoś reklamodawcę. Tutaj potrzeba jest umowa z agencją reklamową, która zabiera swoją prowizję z każdej emisji. Sam zastanawiałem się nad zakupieniem VRP, ale musiałbym mieć jakiś okres próbny, aby móc zorientować się, co i jak z tym biznesem.

Chodzi też o to, żeby nie robić z tego serwisu choinki świecącej bannerami, bo to odstraszyłoby tylko czytelników. Wiem po sobie, kiedy wchodzę, np. na Niewiarygodne. Tutaj trzeba umiaru, a ten trzeba umieć zachować, jeśli reklamy, z których obecnie korzysta Eury wystarczają zapewne wyłącznie na opłacenie serwera i domeny.

Użytkownik Serail edytował ten post 19.03.2012 - 22:05




#59 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Na Allegro ją wystaw

#60

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętam dzień w którym przeczytałem o tym, że forum będzie działać do 2012 roku. Miałem nadzieję, że do tego nie dojdzie. Pamiętam również początki paranormalne.pl - pod innym adresem, na innych zasadach jak również pamiętam ten chwytliwy moment kiedy to założyłem swoje konto w serwisie o tematyce która naprawdę mnie interesowała. Udało się stworzyć coś fajnego. Ah ah! Sentymenty... aż się łezka w oku kręci xD Jeśli paranormalne.pl zostanie sprzedane mam nadzieję, że trafi w dobre ręce.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych