Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec pewnego etapu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
119 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Kniaź

Gość_Kniaź.
  • Tematów: 0

Napisano

Dziękuję za odpowiedź. Rozumiesz pewnie moje obawy, ponieważ jest to jedyne takie forum paranormalne w Polsce, i wielką przykrością byłoby stracić taki diament :)

#17

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tylko proszę forum trzymać z dala od łap Wszystkiego bo może być tragicznie, hehe :D

Użytkownik ViRuS edytował ten post 12.03.2012 - 01:31


#18

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie dobre fora już upadły - te jest ostatnie. To trend odwracalny , teraz gardzicie wirtualnymi możliwościami rozwoju -są one wielkie. Ale z a 10 lat znowu będzie bum na fora .

ps.nikt tego nie kupi, internet odrodzi sie za 10 lat i wtedy będzie tak jałowo iż nie trzeba będzie nikomu płacić za nic io d nowa zacznie się biznes

tak tez R.I.P

Powinniśmy się zorganizować na darmowym hoście- które nawalają a potem na Facebooku lub równocześnie . Brzmi to żałośnie, ale pamiętajcie że to ludzie tworzą miejsca w sieci a nie odwrotnie . Wkrótce będziecie żałować iz nie macie żadnej bazy która dała by wam możliwość obcowania z użytkownikami upadłego forum a nawet założę się -bez moderacjo odszukali by się zbanowani i rozczarowani moderacją użytkownicy. Taki Facebook gdzie każdy jest sobie panem a przecież materiały nie produkowało forum tylko ludzie! Te forum to, ludzie bez nas jest ono warte jedno jajko.

Użytkownik Muhomorniczy.Cylon edytował ten post 12.03.2012 - 02:12


#19

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eury, przyznam szczerze ze jestem zaskoczona tym posunięciem.
Pojawiła się grupa fascynatów dzięki której powstała baza wartościowych materiałów ludzi którzy również wypływali na panujący tu klimat.



#20

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozbiłeś mnie na kawałki Chopie !!! już nie będzie tak samo !!! Dzięki Eury za wszystko!!!

Użytkownik ultimate2000 edytował ten post 12.03.2012 - 17:02




#21

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

EURY,

dziękuję, że jestem Tu, choć już parę lat za nami. Będąc z Wami sporo zyskałem. Mam nadzieję, że Ty z nami też.

Pozdrawiam. Dager



#22 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Eury odwaliłeś kawał świetnej roboty, to miejsce w sieci jest jednym z najlepszych na jakie natrafiłem, a adres paranormalne.pl od paru lat gości u mnie w ulubionych. Mam wielką nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto będzie godnie kontynuował Twoje dzieło. Powodzenia, chociaż wiem, że będzie ciężko znaleźć drugiego takiego admina. Dołączona grafika

#23

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A może zrobić "ściepę narodową i kupić bomb.." no, może nie aż tak :) ale czy wchodziłoby w rachubę przekazanie/odsprzedaż jako Bonum Commune ?

#24

Hexx.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak przeczytałem nagłówek to lekko nie dowierzałem. Eury! Dziękuje ci za ten portal bez którego nie dowiedziałbym się tylu ciekawych rzeczy paranormalnych, kosmicznych, duchowych. Mam nadzieje że strona zostanie powierzona we właściwe ręce. I jeszcze raz Dzięki! ;)

Użytkownik michalhusta edytował ten post 12.03.2012 - 20:52


#25

Amontillado.
  • Postów: 631
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziękuję, Eury.



#26 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Gdy zanika wena pewnych zainteresowań, czas zacząć robić coś innego w życiu, doskonale rozumiem tą decyzję, pałeczkę niech przejmą młodzi, głodni odkrywcy nieznanego ;)

#27

spect.
  • Postów: 43
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eury, jeśli nie znajdzie się kupiec to może chociaż baze danych przekaż odpowiedniej osobie.

#28

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdy zanika wena pewnych zainteresowań, czas zacząć robić coś innego w życiu, doskonale rozumiem tą decyzję, pałeczkę niech przejmą młodzi, głodni odkrywcy nieznanego ;)

Wiesz, tu może nie chodzić o wenę. Po prostu zdarzają się w życiu pewne sytuacje, które zmuszają nas do porzucenia dotychczasowych zainteresowań. Wenę można mieć, inna sprawa że do realizacji tej weny trzeba mieć też czas, siły i środki.



#29 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Mi się wydaję że Eury zebrał juz tak duże doświadczenie odnośnie tych spraw ze sam obalił artykuły ktore osobiście napisał przed wieeeloma laty, ja przykładowo tak miałem, chociaż dalej fascynuję się tym co nieogarnięte. Trzeba natomiast przyznać że ciężko będzie znaleść osobę godną zastąpienia twórcę tego forum.

Nie ukrywam, że chciałbym aby linia forum została zachowana. Jeśli nie znajdzie się kupiec rozważę symboliczną ofertę i przekażę forum w możliwie dobre ręce.


Gdyby wyszła druga opcja to moim zdaniem właśnie Ivellios byłby idealnym zastępcą. 10 tysi to jest i tak mała wartość, ale wiadomo że w Polsce sami biznesmeni nie mieszkają, sama domena jest warta bardzo dużo, trzeba wziąść też pod uwagę że statystyki rosną, a pokolenia będą się zmieniać, także umrzeć to nie powinno ;')

Szacunek dla Eurego za bardzo duży wkład w to forum i dobre prowadzenie.

#30 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Moze powiem cos odmiennego, raczej nie jestem zaskoczona i wiem, ze Eury wie co robi. Jak to bedzie dalej, ano, jak to Majowie powiadaja, moze bedzie to samo, a moze nie?
Ale ktos z kolegow ladnie to ujal, ze: zapewne Eury przechodzi na wyzszy poziom i rozpoczyna nowy etap, tak wiec i mnie przyszlo wyrazic wdziecznosc za to co zrobiles Eury.
Z wyrazami szacunku.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych