Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mało się dzieje na forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Tematy dot. LD są zamykane i autorzy odsyłani są do już istniejącego tematu gdzie nikt nie odpowiada. W ogóle nie czuć klimatu...zupełnie jakby nikt nie przeglądał forum, takie uczucie towarzyszy przy przeglądaniu. Macie tak? Może jest sposób na dotarcie do nowych, zaproszenie ich.

#2

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak to prawda. Też odczuwam pewien zastój, rzadko powstaje temat kiedy można z kimś ciekawie podyskutować. Być może to znak, że trzeba odejść od komputera?



#3

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trolling w temacie chemtrails kwitnie w najlepsze, ale oprócz tego tematu to rzeczywiście nic się nie dzieje. Ale to chyba przez to, że nowi użytkownicy od progu są wyśmiewani a nowe tematy oblegane przez samozwańczych wieszczy którzy "obalają" temat po temacie.



#4

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trolling w temacie chemtrails kwitnie w najlepsze, ale oprócz tego tematu to rzeczywiście nic się nie dzieje. Ale to chyba przez to, że nowi użytkownicy od progu są wyśmiewani a nowe tematy oblegane przez samozwańczych wieszczy którzy "obalają" temat po temacie.





Odpowiedź znajdziesz w pierwszym i czwartym poście.


Co forum rozkłada wiadome jest od dłuższego czasu.
Można było śledzić powstawanie nowych trendów na para ... i co tu dużo mówić destrukcyjnych.
Z całą pewnością utworzenie i prowadzenie forum wymaga wizji oraz stosowania metod umożliwiających takie przedsięwzięcie. Jak na razie metody zawodzą.
Z trudnością można go nadal traktować jako para ... co więcej dziwi mnie utrzymujący się bezpardonowy trend pozbywania się uczestników przede wszystkim tych którzy przejawiają chociażby nikłe zainteresowanie podstawowym zakresem działalności forum.

Użytkownik Aidil edytował ten post 04.03.2012 - 10:01




#5

jamstirling.
  • Postów: 95
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak się dzieje, już od roku. Nic nowego.

#6 Gość_.وعي

Gość_.وعي.
  • Tematów: 0

Napisano

Życie sobie znajdźcie, a nie forum i forum. Marzeń nie macie? Rozumiem, że można lubić forum oraz samo udzielanie się na nim, tak jak przywiązać się do ludzi, którzy tutaj piszą, ale chyba są rzeczy ważniejsze niż forum, które notabene nie jest jedynym forum o zjawiskach paranormalnych i można się zagnieździć gdzie indziej, prawda? Poza tym zawsze możecie zrobić zrzutkę i kupić je od administratora i lepiej nim zarządzać skoro macie taką wspaniałą wizję jak powinno wyglądać, bo o ile wiem chciał je kiedyś zamykać gdyby nie było końca świata w 2012 roku. Czy to dalej aktualne nie wiem. W każdym razie na świecie jest tyle pięknych rzeczy do zobaczenia i w perspektywie zbliżającego się globalnego konfliktu może warto by było wyjść z domu dalej niż do pracy?

Użytkownik .وعي edytował ten post 04.03.2012 - 12:06


#7

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Życie sobie znajdźcie, a nie forum i forum. Marzeń nie macie? Rozumiem, że można lubić forum oraz samo udzielanie się na nim, tak jak przywiązać się do ludzi, którzy tutaj piszą, ale chyba są rzeczy ważniejsze niż forum, które notabene nie jest jedynym forum o zjawiskach paranormalnych i można się zagnieździć gdzie indziej, prawda? Poza tym zawsze możecie zrobić zrzutkę i kupić je od administratora i lepiej nim zarządzać skoro macie taką wspaniałą wizję jak powinno wyglądać, bo o ile wiem chciał je kiedyś zamykać gdyby nie było końca świata w 2012 roku. Czy to dalej aktualne nie wiem. W każdym razie na świecie jest tyle pięknych rzeczy do zobaczenia i w perspektywie zbliżającego się globalnego konfliktu może warto by było wyjść z domu dalej niż do pracy?


Przepraszam jeśli kogokolwiek urażę, ale me zdanie jest identyczne z powyższym.Nie jestem typem złośliwca, ale jeśli widzę ludzi odnoszących sie do konkretnego forum jak do pewnej wspólnoty z którą wiążą jakieś plany, to szlag mnie trafia.
Każde forum jest miejscem dla dyskusji, lecz niektórzy przesadzają.Wczoraj przeglądałem temat, gdzie skasowane już profile mają umieszczone fotografie swe i najbliższych.Złem jest, że te osoby nie mają już wpływu na usunięcie tych fotek.Bardzo dobrym (dla jednostki) wyjściem w każdym forum była by opcja "Usuń Profil"
Nic przeciw temu forum nie mam, bo z tego co zauważyłem są tu w ogromnej większości ludzie pozytywnie nastawieni do życia i nie mający skłonności do kłutni.
Forum jest (me osobiste zdanie) dobre i napewno powinno pozostać w takim kształcie w jakim jest aktualnie.

Pozdrawiam :D

#8

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie podoba mi się moje mieszkanie. Więc usiądę i będę narzekać jak strasznie mi się ono nie podoba. Co w końcu mogę zrobić?



Kiedyś pewna ciekawa osoba rzuciła świetne zdanie - nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju.



#9

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja mam inną fajną sentencje:

Jeśli nie masz na coś wpływu - to po co się martwić, a jeśli masz na to wpływ - to po co się martwić. :D



#10

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja mam coś nowocześniejszego, nowa kultura wręcz wytworzyła się wkoło tego stwierdzenia - miej wy*** a będzie Ci dane (z czym kompletnie się nie zgadzam ale niektórzy znajdą w tym sens życia)



#11

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moim skromnym zdaniem, jest już 2012, czas leci, a ludzie nie widzą nic niezwykłego...

Nie idzie tego porównać do sytuacji sprzed paru lat gdy sporo osób wierzyło, że coś się wydarzy. Były wtedy dopiero nowatorskie filmy spiskowe, teraz tych filmów jest przesyt.

Tak samo z innymi tematami o telekinezie telepatii etc...a już takie np. chemtrails obalone 150 razy.

Nawet Jackowski okazał się oszustem.

Teraz na forum najlepsze tematy to tematy rzeczywiste a nie paranormalne, zahaczające o globalną politykę, władzę i konflikty. I takie też naukowe, o odkryciach, o planecie, kosmosie. Tak czy siak tematy w których nic magicznego nie ma.

Użytkownik Xellos edytował ten post 04.03.2012 - 17:07


#12 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Nawet Jackowski okazał się oszustem.


Dopiero teraz się przekonaliście?

#13

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie, chodziło mi pewien zakres ostatnich lat. Nie wiem teraz dokładnie kiedy ja straciłem do niego zaufanie to nie istotne, rzecz w tym, że z czasem brak jakichkolwiek dowodów na poruszane tematy zniechęca ludzi i dlatego forum coraz mniej paranormalne.

Przykłady można mnożyć, np. hmm Projekt Cheops :) Albo poruszanie wiatraczkami :) Był chyba też kiedyś temat o spotykaniu się w OOBE. Albo wieczne wstawianie dowodów na UFO a potem jak zawsze wychodzi fejk...

#14

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie.

W zasadzie to forum udowodniło, że nie ma zjawisk paranormalnych. Bo już wszystko (no dobra, może prawie wszystko) zostało obalone lub wyjaśnone. I stąd się bierze ten zastój na forum.


Jeśli nie masz na coś wpływu - to po co się martwić, a jeśli masz na to wpływ - to po co się martwić. :D


:good: Padłem. :beer: :mrgreen:



#15 Gość_Veckas

Gość_Veckas.
  • Tematów: 0

Napisano

Dowodów tych niestety nie ma, a ciężko jest ciągle coś wymyślać


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych