Skocz do zawartości


Ubeckie metody na łamanie ludzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#46

Sly.
  • Postów: 101
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano


U nas jest ten problem, że po zmianie ustroju w naszym kraju się nic nie zmieniło, ludzie w rządzie to byli działacze PRL-u, którzy nie wiadomo czemu mają ciągle coś do powiedzenia. Żałosne jest to, że są jescze ludzie, którzy mówią, że za komuny było lepiej. Nam potrzeba zdrowego kapitalizmu a nie przegnitego socjalizmu, który u nas panuje po 89'.


Dokładnie! Dość już komuchów w gospodarce i rządzie!!! Powinny zostać zlikwidowane takie komusze przywileje jak państwowa służba zdrowia. Państwo nie jest od niańczenia obywateli. Służba zdrowia powinna być całkowicie prywatna. Dość już komuszych wymysłów w postacie rent i emerytur - każdy powinien sam odpowiednio zabezpieczyć się przed starością i wypadkiem oraz kalectwem. Sto lat komuszej propagandy sprawiły, że ludzie uważają, że im się to należy.

Poza tym należy w gospodarce przywrócić zdrowe stosunki między pracodawcą a pracownikiem. Dlatego należy zlikwidować taki komuszy absurd jak kodeks pracy. Lewakom nie chce się robić i wymyślają kruczki prawne, by móc okradać pracodawców. Jedynym dokumentem, który ma prawo regulować stosunki pracodawca - pracownik to umowa cywilnoprawna. Tam i tylko tam mają być zawarte wszelkie zasady postępowania między dwoma stronami. Należy bezwzględnie skończyć z takimi czerwonymi debilizmami jak ośmiogodzinny dzień pracy. Praca ma trwać tyle, na ile umówi się pracodawca z pracownikiem.

Likwidacja takich czerwono - komunistycznego, antypolskiego wynalazku jak waluta narodowa. Co to jest za absurd. Najwięksi, prawicowi ekonomiści - Rothbard i Mises obalili naukowo komunistyczne stwierdzenie, że każdy kraj powinien mieć walutę narodową. Nie może, bo to prowadzi do absurdów typu FED czy EURO. Należy więc zlikwidować tą pozostałość po komunistach, jaką jest PLN. Zgodnie z prawicową, najlepszą doktryną, każdy obywatel powinien mieć możliwość drukowania własnej waluty.

Należy też zlikwidować takie czerwone wymysły jak licencje zawodowe czy potrzeby kończenia odpowiednich szkół! Co za komunista ogranicza dostęp do zawodu lekarza? Każdy kto chce i ma umiejętności powinien móc operować ludzi. Przydatność takiego człowieka określi prawdziwie wolny rynek, a nie komunistyczne państwo.

Zgadzam się z moim guru Korwinem - należy zlikwidować taki komunistyczny wymysł jak spółki akcyjne oraz giełda. Co to jest, że nie wiadomo kto jest właścicielem? Każdy powinien mieć obowiązek odpowiadania za swoje działania gospodarcza własnym majątkiem. A nie porobiono jakieś komuchowate rady nadzorcze czy zebrania akcjonariuszy, które są tylko przykrywką dla postpzprowskiej nomenklatury!!! Dość giełdy, tylko wolny rynek!!!

I najważniejsze! Uważam, że należy rozliczyć całkowicie i bezwzględnie wszystkich komuchów. Oczywiście według prawa, czyli pozbawienie praw obywatelskich, publicznych oraz wyroki więzienia dla wszystkich którzy:
- kończyli jakiekolwiek szkoły w PRL. W ten sposób stawali się beneficjentami komunizmu i pośrednio popierali system. Każdy kto ukończył jakąkolwiek szkołę wyższą niż podstawówka był współpracownikiem PRLu i jako taki powinien podlegać bezwzględnej karze pozbawienia wolności. Ja nie uczyłem się za PRLu i nie wspomagałem komunistów. Gardzę takimi, którzy dla wykształcenia zaprzedali się systemowi komunistycznemu!!!!!!!!!!
- pracowali w jakimkolwiek zakładzie państwowym lub urzędzie. W ten sposób czynem popierali ustrój PRLowski i sprawiali, że ten komunistyczny system trwał. Jak można było czynem wspomagać tak zbrodniczy ustrój, kiedy można było go zwalczać lub uciec na Zachód. Każdy, kto choćby minutę pracował w zakładzie PRLowskim powinien podlegać karze konfiskaty majątku oraz praw emerytalnych, które wypracowywał u komunistów, dla komunistów!!!!!!!!! Ja nie pracowałem w PRLu, nie byłem takim Judaszem i zaprzańcem. Jak można było pracować dla komunistów? Nie mam słów.
- korzystali z PRLowskiej służby zdrowia. To jest chyba jasne? Korzystanie przyczyniało się pośrednio do stwarzania pozorów, że państwowa służba zdrowia jest potrzebna. Kto to robił, stawał się automatycznie komunistą.
- w jakikolwiek sposób mieli kontakt z Milicją lub innymi Służbami, zarówno jako donosiciele, jak i obywatele. Nie wiadomo, czy ktoś kto rzekomo zgłaszał przestępstwo nie donosił od razu na innych. Teczki niestety spłonęły, dlatego lepiej uznać wszystkich takich osobników za komunistów winnych współpracy z totalitarnym reżimem.

Dość komunistów w Polsce! Nadszedł czas prawdziwych rozliczeń!!!! Nie takich farbowanych narodowców, którzy uważają, że służba zdrowia powinna być państwowa. Stop pseudoprawicy, która nie chce oddać zadań policyjnych podmiotom prywatnym, jako z zasady lepiej wykonującym swoje zadania niż organizacje państwowe. To są tak naprawdę ukryci komuniści!!! Strzeżcie się ich!!!

Nadchodzi ruch Nowej Prawicy, która jest syntezą idei Old Rights oraz prawdziwej chęci stworzenia prawicowej gospodarki oraz rozliczenia komunistów!!!!!!!!!

Stop komunistom!!!!


Komuchy [...]cię minusowały.



"Wy Narodowcy" :lol czcijcie sobie nadal Kurasia, Rząd Emigracyjny, JP2 oraz Wałęsę. Wasza prawicowa idea nie jest zła - po 23 latach działalności zlikwidowała polski przemysł, cofnęła edukację, zmiażdżyła służbę zdrowia oraz zdemoralizowała armię. Działajcie sobie dalej "Wy Narodowcy".

My w tym czasie będziemy czcić Generała Jaruzelskiego, Gwardię Ludową (AL) oraz pamięć tysięcy ludzi prześladowanych i zamordowanych w wyniku działań przedwojennej prawicy.

Przy urnach wyborczych zobaczymy kto ma rację...

Przez takich prawicowców jak ty w Polsce od 23 lat jest coraz gorzej pod względem społecznym i gospodarczym. Skłóciliście ludzi i niszczycie kraj... Brawo prawica...



znowu poprosimy konkrety... ktory rzad po 89 roku byl prawicowy wedlug Ciebie? bo ja nie zauwazylem hmm



Rząd Tadeusza Mazowieckiego
Rząd Jana Krzysztofa Bieleckiego
Rząd Jana Olszewskiego
Rząd Hanny Suchockiej
Rząd Jerzego Buzka
Rząd Kazimierza Marcinkiewicza
Rząd Jarosława Kaczyńskiego
Rząd Donalda Tuska

Rządów Pawlaka nie potrafię sklasyfikować, bo to partia obrotowa.

To są wszystkie rządy prawicy po 1989 roku.
Oczywiście skrajnej prawicy (poza LPR) nie było u władzy. Jednak i JKM, jeżeli tylko przekona ludzi do swoich poglądów i wygra wybory, będzie mógł rządzić.

Dobrej nocy, moi prawicowi dyskutanci.


Ile ty [...] masz lat ? Uważasz to [...]za prawicę ?

Zajarzcie że żyjecie w komunistycznym kraju . Szkoda mi was , powinniście się bardziej zorganizować a nie najeżdzać na siebie. Zawsze się zaczynało od młodych w kraju. Jak nic nie zaczniecie zmieniać to będziecie dymani cały czas .
ps . Pozdrowienia dla agentów działających na forum. Przyjdźcie do mnie , zajdźcie mnie , czekam .

  Edycja Dziki Kurak:

Dołączona grafika
Dołączona grafika 


  • 0

#47

kuki.
  • Postów: 198
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chwała zapomnianym, opluwanym i szkalowanym Prawdziwym Patriotom !!!
http://www.youtube.com/watch?v=iHil7koBSII


  • 3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych