Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnicza strona internetowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

http://dtusk.blogspo...0&max-results=7 sami zobaczcie

Według mnie to strona jakiegoś obłąkańca, czy może mi kotś wytłumaczyć o co w niej chodzi bo śmierdzi mi na kilometr.

Dotarłem jeszcze do jego albumu picassa. https://picasaweb.go...706417191073317

podejrzana sprawa.

Użytkownik Niecodzienny edytował ten post 24.02.2012 - 02:12


#2

artur_sz13.
  • Postów: 150
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

hehe a tam jeszcze jest odnośnik do nowego bloga




http://klientnaszpan.blogspot.com/

Z którego wynika że i Pis i PO i RPP to funkcjonariusze SB



#3

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Typowa reakcja na wolnomyśliciela XXI w. Oczywiście futurystyczna forma i konieczność INTERPRETACJI czyjegoś toku myślenia wszystkich odtrącają, a stąd już niedaleka droga do etykietki obłąkańca i szaleńca.

Ja zawsze ceniłem podobne figury. W nich tkwi największej ukrytej mądrości. Rozcieńczona i rozmieniona na drobne publicystyka głównego obiegu mówi tak, by nic nie mówić - przeżuwa za nas zgarniane szeroką szuflą fakty. Obcując z takimi poglądami, jak wyżej zamieszczone, mamy cudowne uczucie treści.

Zresztą sam Niecodzienny to przyznał, nawet nieświadomie - przecież samo niezrozumienie, nawet wzbudzające lęk (boimy się wszak nieznanego) to już bodziec do drążenia, wgłębienia się w temat. Tylko treści powierzchowne i płytkie umiemy od pierwszego wejrzenia objąć i zaszufladkować. One wydają nam znajome, wtórne i przez to - "normalne". Ale to żadna normalność, lecz zwykłe umysłowe lenistwo. Natomiast obcowanie z unikatem wymaga pewnej dozy odrzucenia, nawet odrazy do tematu.

Sam blog z merytorycznego punktu widzenia jest quasi-artystyczną projekcją myśli autora i zarazem sposobem na jego krytykę rzeczywistości politycznej kraju. Świadczy o tym leitmotiv w postaci kolejnych odsłon twarzy premiera Tuska (w szczególnie nieszczególnych ujęciach, jak zapewne zauważyliści) oraz bi-/trilingualności bloga (zróżnicowanie języków może być tylko motywem artystycznym, a może - wskazując na pewną uniwersalność treści - być kolejnym środkiem ekspresji).

A wynotowane w albumie Picasy nagłówki prasowe? Są głównie absurdalne. Nie ma w nich żadnego wielkiego kodu, ukazują tylko absurd wielu sfer życia.

Użytkownik Arctur V. edytował ten post 24.02.2012 - 03:12


#4

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Dołączona grafika



art.

Użytkownik Muhomorniczy.Cylon edytował ten post 24.02.2012 - 12:15


#5

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale o co chodzi?

#6

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

DaVinci, dość. Przegłeś pałę. Twoje pytanie "ale o co chodzi?" uruchomiło właśnie łańcuch wydarzeń, które wstrząsną umysłem każdego prawdziwego Polaka! Spodziewaj się wizyty smutnych panów w mundurkach jeszcze tej nocy. ;)

A tak już bardziej poważnie, wszystko jest wyjaśnione parę postów wcześniej - po prostu autor owej tajemniczej strony w dość nietypowy, futurystyczny sposób stara się przekazać pewne wiadomości. Trzeba mocno wytężyć szare komórki, aby choć trochę zbliżyć się do zrozumienia, o co temu "waryjatowi z waryjatkowa" chodzi.



#7

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak to działa, że od razu próbujemy się doszukiwać czegoś, ale IMO to założone przez jakiegoś nadgorliwca maniaka, bo po przejrzeniu tej picassy to tam takie rzeczy niektóre naprawdę bez sensowne. Te podkreślone na czerwo zdania, to mam je sklejać w jedno ? Wychodzi bełkot.

Zalogowałem sie pierwszy raz od dawnaaa, żeby się włączyć w dyskusję w tym temacie :D

#8

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem na czerwono są podkreślone ważne informacje w danym screenie :)

#9

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jarek K - "mój pierwszy blog"
A co do tematu to strona jakich wiele, pamiętam jescze baaardzo dawno znalazłem strone kaczynskimamalegofiutka.org/, teraz zdaje się już nie działać ale była o podobnej tematyce, kto przy władzy ten ma wrogów i tyle

#10

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Po wejściu na stronę w pierwszej kolejności zacząłem dopatrywać się, łusek, gadzich oczu itd. :)



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych