Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aplikacja do kierowania podświadomości?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#1

Marcio.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aplikacja do kierowania podświadomości?

Ta prosta aplikacja słuzy do wpływania na swoją świadomość tzn w skrĂłcie możemy np wywołać miłe sny lub koszmary albo rzucić palenie...

Tak więc aplikacja ta wyświetla co jakiś czas (od sekundy do 3600 s) i przez jakiś czas (kilka ms) napis lub kilka napisów na zmiane zdefiniowanych przez nas... można również wyświetlać obrazy np. fajne laski (sny erotyczne) lub zmrożony browar (wywołanie skrajnego alkocholizmu ) obrazy (lub napisy) wyświetlają sie na pulpicie, w czasie grania, oglądania filmów... po prostu zawsze.
programu używacie na własną odpowiedzialność...
W opcjach można ustawić język polski ale nie będą sie wyświetlać polskie znaki.
Ta prosta aplikacja słuzy do wpływania na swoją świadomość tzn w skrĂłcie możemy np wywołać miłe sny lub koszmary albo rzucić palenie...
Tak więc aplikacja ta wyświetla co jakiś czas (od sekundy do 3600 s) i przez jakiś czas (kilka ms) napis lub kilka napisów na zmiane zdefiniowanych przez nas... można również wyświetlać obrazy np. fajne laski (sny erotyczne) lub zmrożony browar (wywołanie skrajnego alkocholizmu ) obrazy (lub napisy) wyświetlają sie na pulpicie, w czasie grania, oglądania filmĂłw... po prostu zawsze.

WAŻNE!!!!
nie wolno używać negacji ponieważ uzyskamy efekt odwrotny do zamierzonego
tak więc "NIE BĘDE PIŁ PIWA = BĘDE PIŁ PIWO" lepiej napisać przestanę itp

najlepsze ustawienia wg mnie to
wiadomość co 5 sekund przez 1000ms
Link:

http://rapidshare.de/files/8318825/gsmg_2_0.zip.html

Źródło: www.ajo.pl
  • 0

#2

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o kurcze to dopiero cos, sciągam to i sprawdze jak działa,
  • 0

#3

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak...znam to, już kiedyś się tym bawiłem. Ale działa.
  • 0



#4

voyager.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To działa jak reklamówki w TV. Podświadome oddziaływanie treści. Robili gdzieś, kiedyś test. Puścili grupce osób blok reklamowy i okazało się, że ludzie dodawali produktom pozytywne cechy, których w reklamie nie było. Niestety nie podam źródła, ale jestem pewien, że gdzieś o tym słyszałem.
  • 0

#5

Marcio.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe czy zadziala na : "Masz dzisiaj miec swiadomosc nad snem!"
przekonamy sie jutro ;)
  • 0

#6

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Było o tym nawet w strefie 11. To był często stosowany proceder (i możliwe, że teraz też jest). Puszczano ludziom w kinie film, ale np. jedna z 24 klatek w ujęciu to było zdjęcie przepysznego hot-doga :lol :
Przed kinem ustawawiano stoisko z hot-dogami...
  • 0



#7

Marcio.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o kurcze, wlasnie sie skaplem, ze chyba zle bylo to, ze napisałem "bedziesz mial swiadomy sen" oby to nie był koszmar :( :wow:
  • 0

#8

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najlepiej pisać dokłądnie. Tzn kiedy bedzie ten sen i jaki. "będę miał tej nocy miły, świadomy sen" albo jakoś tak :P
  • 0



#9

Marcio.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam nadzieje, ze to co ty napisales jeszcze bedzie na tyle dlugo, zeby zadzialal ;s
  • 0

#10

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja na początku gapiłem się na to co było ustawione domyślnie i zadziałało :P Ale lepiej dokładniej określić.
  • 0



#11

Marcio.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co takiego napisales?
  • 0

#12

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No właśnie nic nie pisałem, tylko użyłem domyślnego tekstu. Nie pamiętam już dokładnie jak to leciało. Chyba"gdy się obudzę będę dobrze pamiętał swój sen" czy coś takiego.
  • 0



#13

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy chodzi może o postrzeganie podprogowe?

(...) Na szczególną uwagę zasługuje reklama podprogowa, czyli lęk przed manipulowaniem naszą psychiką z pominięciem świadomości.
Na czym więc polega siła sugestii podprogowej?

Postrzeganiem podprogowe jest postrzeganiem tych bodźców, które są zbyt słabe lub zbyt krótkotrwałe. Nasz umysł odbiera wtedy informacje, mimo, iż nie jesteśmy tego świadomi. (...) Sugestia podprogowa jest wbrew pozorom dość skuteczna - m.in. właśnie z tego powodu nie wolno jej wykorzystywać w mediach (w reklamach).

"Kariera" reklamy podprogowej rozpoczęła się w roku 1957, gdy amerykańskie czasopismo "Saturday Review" opublikowało artykuł Jamesa M. Vickary'ego. Autor był właścicielem regionalnej agencji reklamowo-marketingowej. W publikacji przedstawił wyniki eksperymentu przeprowadzonego na 45 599 widzach kin w Fort Lee (New Jersey). Dla potrzeb badania taśmę filmową spreparowano w ten sposób, że w odstępach około jednominutowych wmontowano w nią dwa rodzaje pojedynczych klatek. Pierwsze zawierały napis: Jesteś głodny? Jedz popcorn! Drugie: Jesteś spragniony? Pij coca-colę! Następnie taśmę tę eksponowano podczas seansów filmowych nie uprzedzonym o tym fakcie widzom. Rezultatem eksperymentu miał być wzrost sprzedaży w sąsiadujących z kinami sklepach popcornu o 57% i coca-coli o 18%. Podsumowując uzyskane wyniki, autor stwierdził, iż odkrył nowy rodzaj reklamy wykorzystującej znane już od dawna psychologom zjawisko tzw. sumowania się bodźców podprogowych - pojedynczy taki bodziec nie mógł zostać spostrzeżony przez człowieka, gdyż miał zbyt małą siłę, a oko nie jest w stanie wykryć tak krótko trwających obrazów. (...)


Dalsza część artykułu TUTAJ

Ja tam wolę nie eksperymentować ze swoim umysłem, ale przyjemnych koszmarów :lol :
  • 0

#14

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy chodzi może o postrzeganie podprogowe?

Dokładnie na tym opiera się zasada działania tegoż programu.
  • 0



#15

Marcio.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak, cos w tym stylu, w ameryce takie reklamy sa karalne, ale nie przypuszczam, zeby programy
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych