Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe WYGODNE GG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

LINK

Czy nowe GG to inwigilacja użytkowników komunikatora? Po przeczytaniu tekstu "Użytkownicy mogą korzystać z wielu udogodnień, jak na przykład rozmowy audio-video przez www, czy archiwum on-line. Nowe GG rozpoczyna serię nowości." Archiwum rozmów online? Oczywiście dostępne będzie dla administratorów i twórców =)

#2

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Typowa chmura. Jest wygodna, a minusy są takie jakie mówisz.



#3

Elvis.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ja używam AQQ, jest o wiele lepsze niż GG.

#4

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja używam AQQ, jest o wiele lepsze niż GG.

Mhm, zaraz zaczniemy się przerzucać co lepszymi programami :P (Pidgin!!!11)
Jak ktoś ma problem z tym, że GG niekoniecznie dba o jego prywatność, to niech zmieni sieć na inną, bo wymiana komunikatora niewiele da. Albo niech korzysta z takiego, który różnego badziewia zwyczajnie nie obsługuje ;)

Użytkownik Ill edytował ten post 17.02.2012 - 14:58


#5

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale tam jest opcja czy chcesz skorzystać z archiwum on-line czy nie, przynajmniej w tej wersji przeglądarkowej.
Poza tym żre strasznie dużo pamięci 150 mb -.-

Użytkownik The Truth Is Out There edytował ten post 17.02.2012 - 15:24




#6

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poza tym żre strasznie dużo pamięci 150 mb -.-

Prawie nic :roll: Przy obecnych standardach... zostaje jeszcze grubo ponad 7GB ramu.

#7

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

komu zostaje temu zostaje ;p ja mam wiekowy sprzęt, więc aplikacja nie dla mnie :D wolę starą wersję (mam na myśli 7), bo ta nowa 10.5 mi się w ogóle nie podoba i też mi się często lagowała ;)



#8

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam wersje GG 10.5 ale okrojoną programami ggtuner i ggbankiller. Chodzi dużo szybciej i i nie ma tych pierdół jak sklep czy inne bzdury ala nk. No i oczywiście zero reklam :). Polecam te programiki

#9

fructus.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przez te programy twoja wersja gg jest już nielegalna. Polecam WTW, dla mnie jest lepszy od wcześniej swpomnianego AQQ bo zapamiętuje histrorie konferencji co jest mi dosyć często jest potrzebne. A co do inwigilacji moich rozmów nie sobie robią co chcą, nie piszę nigdy nigdy przez internet o sprawach co mogły by kogoś tzreciego zainteresować. Pozdrawiam!

#10

mitazik.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WTW faktycznie bardzo dobry komunikator. Mało błędów, a nawet jeśli to częste aktualizacje, praktycznie zerowe zużycie procka i ramu, oraz najważniejsze brak reklam i zbędnych bajerów i udziwnień. Ot zwykły, praktyczny komunikator, polecam.

#11

Starosta.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poza tym żre strasznie dużo pamięci 150 mb -.-

Prawie nic :roll: Przy obecnych standardach... zostaje jeszcze grubo ponad 7GB ramu.


Prawie nic to jest 12 Mb, które potrzebuje wyżej już wspomniane WTW. 150 Mb to porażka optymalizacyjna, jak na komunikator, no ale to dopiero beta.

#12

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Przestałem korzystać z gg jak ono przestało wspierać numery wyższe jak kilka milionów na starych wersjach ;)
Nowe gg to kupa, bo to chore jest zeby komunikator ciągnął 100k CPU jak Opera ciągnie po 60 K...
Zamula kompa ma w sobie pięćset tysięcy różnego rodzaju głupot z których i tak nikt nie korzysta ale gg trzepie kase na tym ze ktoś płaci im za umieszczenie ich oprogramowania w gg.
Już wole komunikator FB

#13

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawie nic to jest 12 Mb, które potrzebuje wyżej już wspomniane WTW.

Prawie nic to jest 29MB Pidgina z włączonym gg, Tlenem, Jabberem i ircem oraz kilkunastoma pluginami ;) Nie ma co się tak przerzucać wielkością zajmowanej pamięci, to nie ma większego sensu.

#14

Fenio.
  • Postów: 24
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie tego użyłem i też to zauważyłem :D W każdym razie mam nadzieję, że nie będzie to jakimś dużym - nie ok.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych