Skocz do zawartości


Zdjęcie

Assassin's Creed


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#61

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jako że dyskusja i tak przerodziła się w rozmowę o grze, pozwoliłem sobie przenieść do innego działu i uogólnić nazwę tematu.

 

Oto Assassin's Creed Unity.

 

Arno:

 

 

 

Assassin's Creed: Unity to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych przygodowych gier akcji produkowanych przez firmę Ubisoft, znaną m.in. z serii Prince of Persia, Far Cry, Rayman, itd. Jest to jeden z największych projektów w historii branży gier wideo, nad którym pracowało łącznie aż dziesięć oddziałów firmy w Montrealu (studio przewodzące pozostałym), Toronto, Singapurze, Quebecu, Annecy, Szanghaju, Chengdu, Kijowie, Montpellier i Bukareszcie. Tytuł tym razem pozwala wcielić się w rolę Arno – jednego z członków bractwa Asasynów, który wykonuje rozmaite zadania w XVIII-wiecznym Paryżu, podczas Rewolucji Francuskiej. Twórcy zatroszczyli się o odwzorowanie najsłynniejszych miejsc francuskiej stolicy, z rzeką Sekwaną oraz katedrą Notre Dame na czele.

źródło i więcej informacji: gry-online.pl

 

Przemyślenia?





#62

LayneStaleyRIP.
  • Postów: 248
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja idę grać w Black Flag na PS 3 teraz. Jest genialna. Unity pewnie będzie gorsze. 



#63

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie zapowiada się na prawdę nieźle, Black Flag jest genialne, więc liczę, że i kolejna część będzie wciągająca. Już gameplay z demo jest na necie, podoba mi się nowy sposób wspinaczki/schodzenia z budynków:

 

 





#64

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak. Sposób schodzenia z budynków i wchodzenia na nie jest świetny i bardzo mi się podoba. Arno wchodzi na nie i schodzi z nich z łatwością i finezją :P Bardzo podoba mi się też rozwiązanie, że za pomocą przycisku przechodzimy w tryb skradania. Brakowało mi tego już w AC III i zastanawiałem się kiedy to wprowadzą.





#65

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

2chtcfb.jpg

 

http://www.gry-onlin...022.asp?ID=9889

 

Holy siet, ta jesień będzie naprawdę niezła :D





#66

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Unity to taki powrót do Assassin's II, od 3 mamy już klimat z morzem, tak samo będzie z Rogue. Dla mnie wszystkie części są w porządku, jakbym miał wybierać najlepszą to wybrał bym tą z numerkiem 3. Kocham kulturę Ameryki dlatego ta część jest dla mnie najlepsza. Ciekawe co dadzą w Unity, bo pływanie statkiem i polowanie na zwierzęta raczej odpada ;) Ciekawe jest to że w Rogue będziemy zwiedzać New York, a sama gra będzie się odgrywa w czasach przed Assassin's 3. Już w trójce było to małe miasteczko, teraz będzie jeszcze mniejsze :/ W tym Rogue będziemy zabijać Assassin's czyli wręcz na odwrót. Zawsze jak graliśmy to nikt nam nie pomagał, tzn. Assassin's vs reszta świata. Czyli teraz powinno nam się grać "jak po maśle", bo większość władz będzie po naszej stronie ;D

 

Jesień będzie naprawdę dobra, Assassin's Unity i Rogue. W dodatku Gta V, szkoda że Wiesiek dopiero w luty. Może to i dobrze, sam nie wiem jak znajdę czas na te gry ;d

602544470.jpg

Screen rodem ze Skyrima, niemal że identyczny. Tak samo wyglądają obszary za Winter Hold, jeszcze ta grafika, wrak statku i niebo identyczne. W sumie gdyby nie ta broń powiedziałbym że to zdjęcie z gry TES V: Skyrim.


Użytkownik Nanorobot edytował ten post 11.08.2014 - 02:00


#67

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś już pogrywa w AC:U lub AC:R? Ciekawi mnie jak wygląda AC:R. Pomimo ogólnego lamentu dotyczące optymalizacji AC:U, u mnie działa na high ~30fps. Jedynie dropy do mniej niż 20 przy scenkach.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 13.11.2014 - 18:18




#68

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



Masakra jak bardzo Ubisoft potrafi skopać technicznie grę za grą :D





#69

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pomimo ogólnego lamentu dotyczące optymalizacji AC:U, u mnie działa na high ~30fps. Jedynie dropy do mniej niż 20 przy scenkach.

I jak można grać z taką ilością fpsów? ...

 

Tsu- no więc na ultra high gra wygląda świetnie, ale nie pociągnie jej żaden komputer tak żeby grać z dobrą ilością fpsów. Na High gra wygląda słabo i też ciężko grać bez zacinek. Czyli posiadanie konsoli w przypadku AC: Unity wychodzi chyba na lepsze niż posiadanie jej na PC.

 

Do tego te błędy...

 

Jak oglądam ten filmik i widzę jak on skacze, to czasem wygląda jakby był na linach podczepiony i leciał w powietrzu. Odechciało mi się grać.





#70

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na konsolach nie jest lepiej, zablokowane 30fps i rozdziałka(900p?). dodatkowo ciagłe spadki to taki "nextgen". Dla mnie to nie podchodzi pod "lepsze".

https://www.youtube.com/v/clQfCP3NFuc (jak można grać z taką liczbą fps? -.-)

Mi tam 30fps nie przeszkadza póki jest stałe.

Nie zmienia to faktu, że gra jest strasznie nie dopracowana -.-


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 13.11.2014 - 20:31




#71

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na konsolach są spadki nawet do 19 fps, nie trzymają nawet 25(sic!) a to przecież "nextgen". To jest jeden z największych skandali gamingowych, może być nawet dużo większy hejt niż w przypadku Watch_Dogs. Powinno to imho zapoczatkować kolejny krach na rynku konsolowym, podobny do tego 83'.
Śmiałem się z nich już po wyjściu GTA V gdzie konsolmaniacy rechoczac z braku wersji na PC pykali sobie nią w porywach do 24fps, co wyglądało bardziej jak komiks niż jak gra. No ale ps3 i x360 miało już pare lat, więc ciężko się dziwić.
No ale teraz, świeżo po premierze ? "Nextgen" "30 fps cinematic experience" (Lol) ?

Karygodnym jest to że mamy 2014 rok a "najnowsze maszynki" nie daja rady z jakoscią FullHD która jest norma od lat, nie trzymają nawet minimalnej wartości FPS dzięki której gra nie wyglada jak komiks Marvela i karygodnym jest to że PCtowcy muszą wydawać po 4-8-10 tyś zł zeby dogonić biedackie konsole które były już przestarzałe w dniu premiery, to jest jeden wielki przekręt i skok na kase. Widać to z premiera kazdej nahype'owanej gry, ze ktoś tu kogoś robi w balona.
No ale ludzie dalej będa dawać zarabiać preorderami, bo przecież znana marka.


Użytkownik mjr Tsu edytował ten post 13.11.2014 - 21:03




#72

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

https://www.youtube.com/v/clQfCP3NFuc (jak można grać z taką liczbą fps? -.-)

No właśnie nie można... a Ty próbujesz na 30 ze spadkiem poniżej 20 -.-

 

Ja nawet gdybym miał kompa super mega, to bym pre orderu nie zamówił, bo znam Ubi i znam jego wypuszczanie AC na chama, aby zarobić. Mnóstwo błędów i niedoróbek to nieodłączna część tej serii od czasów bodajże AC III. Owszem, trailery wyglądają tak ładnie, że aż chce się kupować, ale jak przychodzi co do czego, to klapa. Ciekawe że zawsze na ich gameplay'u prezentującym grę błędów jako tako nie ma xD Na tym w AC: Unity dopatrzyłem się jednego czy dwóch.





#73

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

No właśnie nie można... a Ty próbujesz na 30 ze spadkiem poniżej 20 -.-

Meh. Te wyczucie...

Sceny to ja mogę oglądać(od niechcenia ale) w tych 20fps bo to i tak zwisa. Przy grze mam te 30(średnio) i mi styka. Wiem, że ta gra jest super mega zabugowana więc trzeba czekać na patche. W sumie to mój drugi AC na PC(IV zdobyłem grubo po premierze) i  nie wiem  czy następny raz kupie preordera(tu zaważyła dość niska cena patrząc na podstawową wersję). Ale najlepiej niech robią więcej AC na rok, lepiej im wyjdzie. Na pewno jakbym nie był fanem AC, to bym nie kupił(i odradzam każdemu kto chce wskoczyć od tak w serie)

AC:R w ogóle się jakoś prezentuje?





#74

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Meh. Te wyczucie...

No o Tobie to samo mogę napisać. Meh. Te wyczucie...

 

A właśnie się dowiedziałem, że żeby otworzyć jakieś skrzynki czy coś, a więc zrobić grę na 100%, to trzeba ściągać apkę na smartfona, w której trzeba wykupić premium, żeby mieć dostęp do całej gry xDDDDDDDDDDD

 

Ubi kończ waść, wstydu oszczędź.





#75

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pierwsza skrzynia na którą, trafiłem mi to pokazała -.- A w dodatku uplay pada i na apke nie da się wejść(oraz trzeba mieć jakiś dobry model telefonu). Albo jak chce się to można zapłacić.  :facepalm:  Ponoć posiadanie włączonej opcji połączenia z aplikacja(mi) wpływa negatywnie na działanie gry O.o






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych