Skocz do zawartości


Zdjęcie

Assassin's Creed


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#46

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Swoją drogą ciekawe jaką minę zrobił autor jak zobaczył kto zapukał do jego drzwi :P

Taką: http://i41.tinypic.com/2hhezw4.jpg

Albo taką: http://i43.tinypic.com/34dj2p4.gif



#47

Ihiazel.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

odpowiem słowami znanymi z CNN "no comment" lol

#48

Norbiss.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gry powoli przestają być rozrywką dla dzieci, już dziś średni wiek gracza w eu to około 27. Ja osobiście wolę sobie zagrać w jakąś dobra grę z ciekawą historia lub jakiś onlinowy meczyk w bf niż siedzieć przed tv i oglądać te głupoty
A co do tematu to bardzo lubie w takich grach leksykony takie jak są właśnie w ac lub mass effect które pomagają nam zrozumieć świat gry i bardziej się w niego wczuć

Użytkownik Norbiss edytował ten post 20.02.2012 - 07:26


#49

asdfik.
  • Postów: 7
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytanie za 100 pkt jak to do cholery jest że grałem w dwie części bez opamiętania i nie zorientowałem się że chodzi o 21 2012;/

#50

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pytanie za 100 pkt jak to do cholery jest że grałem w dwie części bez opamiętania i nie zorientowałem się że chodzi o 21 2012;/

może za mało grałeś? :D



#51

corradam.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wg mnie to tworcy gier korzystaja z tych roznyh popularnych ostatnio tematow typu koniec kalendarza majow nwo itd itd po to zeby złapać jak najwieksza ilosc klientow.

#52

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@ corradam
Assassin's Creed miał premiere w 2007 roku. Takie gry zwykle powstają kilka lat, w przypadku AC powiedzmy, 3 lata. Więc pomysł na grę powstał w około 2004 roku lub (nawet wcześniej). W 2004 roku tematyka końca świata w 2012 roku jeszcze nie była aż tak znana i dużo osób się tym nie jarało jak dziś. Więc w tym wypadku nie można mówić, że polecieli na kase, bo temat jest modny. Myślę, że chcieli stworzyć ciekawą fabułę i tyle.

Zresztą cała seria Assassin's Creed wydaje się być inspirowana przez serię książek Stovera "Akta Caine'a" (1998 rok). Motyw gościa, który za pomocą jakiejś maszyny przenosi się do "innego świata", w którym jest zabójcą różnych szych (króli itp.). Ogólnym konceptem się obie serie różnią ale trzeba być ślepym, żeby nie widzieć podobieństw :P Śmieszne jest to, że po premierze Assassin's Creed, Akta Caine'a zostały na nowo wydane. Tym razem okładka książki jest mocno inspirowana Assassin's Creed:
Dołączona grafika

Ten koleś mocno przypomina Altaira.

Gra inspirowana książką, która po latach inspiruje się na tej grze. Nieźle :)

#53

corradam.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pewnie masz racje. Ja nie gram w zadne gry komputerowe ani sie nimi w zaden sposob nie interesuje wiec nie mam pojecia ile taka gra powstaje itd.

#54

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już są informacje o AC 3:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Obrazki to tak naprawdę propozycje okładki nadchodzącego wydania magazynu Game Informer, którego głównym bohaterem będzie właśnie Assassin's Creed III. Widać na nich głównego bohatera uzbrojonego w broń palną oraz tomahawk. Szykują się nam rewolucyjno-indiańskie klimaty okraszone zimową scenerią. Okładki są dwie, bo jedna z nich (ta poniżej, autorstwa rysownika Aleksa Rossa) ozdobi garść numerów, które trafią do prenumeratorów. Na czytelników Game Informera czekać będzie 13-stronicowy artykuł poświęcony grze, przeniesionej tym razem do osiemnastowiecznej Ameryki. Pojawiła się też strona internetowa gry przygotowana przez wydawcę - trwa na niej odliczanie, które zakończy się w poniedziałek o godzinie 18.00. Znając życie, spodziewać należy się zwiastuna.


Odliczanie

Źródło



#55

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W razie gdyby ktoś jeszcze nie widział, kolejno:
- Wyposażenie Connora
- Pierwszy trailer
- Wyzwanie dotyczące odblokowania pierwszego gameplay'a
- Pierwszy oficjalny Gameplay








Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 10.05.2012 - 16:56




#56

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapraszam do przeczytania ciekawego artykułu o ACIII (również są inne ciekawe na tej stronie):
http://www.gram.pl/n..._Creed_III.html

Ponad to Trailer z E3 2012.


Trzeba przyznać po artykułach, wywiadach i ciekawostkach, że ACIII rozsadzi nam mózgi. Czuję, że będę podnosił szczękę z ziemi :D

Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 17.06.2012 - 17:09




#57

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta gra będzie świetna, już się mogę doczekać. Liczę, że szybko pokażą się kolejne gameplay'e.



#58

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy widziałeś też grę z jednej misji?

I urywek tego:




#59

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W ogóle myślałem, że nie będzie ukrytego ostrza tylko z tomahowkiem będzie latał, ale na szczęście jest i do w ulepszonej formie, bo można wyciągnąć i użyć jako noża.



#60

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gotowi na Assassin's Creed IV?

Trailer:


Soundtrack:





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych