Skocz do zawartości


Zdjęcie

Assassin's Creed


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#16

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak donosi EmpireStateGamer, Ubisoft wysyła do graczy ankietę, w której pyta ich o miejsce akcji kolejnych części Assassin's Creed. Ankietowani do wyboru mieli:

Brutalne konflikty między dynastiami w średniowiecznych Chinach
Pojawienie się potężnego Imperium Brytyjskiego w wiktoriańskiej Anglii
Końcowe panowanie faraona w starożytnym Egipcie
Inwazja hiszpańskich konkwistadorów na Amerykę
Starcie rdzennych Amerykanów z kolonistami brytyjskimi w trakcie amerykańskiej rewolucji
Obalenie cara przez komunistów podczas rosyjskiej rewolucji
Starcia przywódców w feudalnej Japonii
Powstanie Cesarstwa rzymskiego

źródło: http://gamezilla.komputerswiat.pl

z 28.11.2011

Było jeszcze kiedyś coś o II Wojnie Światowej i kierowaniu kobietą jako Asasynem.



#17

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

eee no to nieźle, ja bym w Japoni albo w Ameryce pograł



#18

Norbiss.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ktoś obeznany napisze jakiś temat w ciekawostkach pt. Przeszłość i przyszłość w grach uwzględniając takie tytuły jak ww. Ac , fallout , mass effect,afterfall, i wiele innych

#19

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Brak oficjalnej zapowiedzi, brak jakichkolwiek materiałów, o grze nie wiadomo nic, ale dostaje już datę premiery. Taką taktykę obrało teraz studio Ubisoft, które potwierdziło datę wydania gry ASSASSIN'S CREED III. Wcześniejsze doniesienia wskazywały na końcówkę roku, ale ostatecznie prezes Yves Guillemot na spotkaniu "grubych ryb" ujawnił, że "trójka" ukaże się 30 października bieżącego roku. Zapewnił również, że gra będzie wyjątkowa, a twórcy liczą na jeszcze lepszą sprzedaż niż poprzedniej odsłony REVELATIONS, z której są bardzo zadowoleni. ASSASSIN'S CREED III jest w produkcji od trzech lat, a pierwsze informacje ukażą się już wkrótce.

Czyli jednak będzie kolejna część. Ciekawe jaka fabuła będzie?

Źródło



#20

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Będzie, będzie, to było pewne że będzie. Wydaje mi się, że teraz będziemy szukali miejsca związanego z końcem Revelations bądź coś w tym stylu. Kurde, skoro 30 października, to muszę zbierać kasę na tą grę, ciekawe czy moja maszyna udźwignie :D



#21

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Krew mnie zaleje, jeśli w kolejnej części nie zakończę w końcu wątku Desmonda... Bo z zakończenia Revelations dość jasno wynikało, że w następnej części prawdopodobnie porzucimy w końcu Animusa, żeby to właśnie nim pokierować.

Mogliby wreszcie główną część fabuły oprzeć na Desmondzie, a Animusa dać jako dodatek, a nie na odwrót.

To byłby trochę cios w graczy i jawne pójście po ich pieniądze a nie danie im tego czego chcą, jeśli w kolejnej części rozpoczną od zera zupełnie nowy wątek jakiegoś innego Asasyna czy Templariusza.

Co nie zmienia faktu, że i tak bym zagrał, nawet bez Desmonda...

#22

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak to wspomniał producent kiedyś co słyszałem: "Części gry mogą być 3, a mogą też być 33". Więc nie wiadomo czy zakończą :D

Kiedyś, jeszcze za czasów AC 1, Jade Raymond mówiła, że planują trylogię. Teraz, jak widać wszystko się zmieniło.





#23

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak to wspomniał producent kiedyś co słyszałem: "Części gry mogą być 3, a mogą też być 33". Więc nie wiadomo czy zakończą :D

Kiedyś, jeszcze za czasów AC 1, Jade Raymond mówiła, że planują trylogię. Teraz, jak widać wszystko się zmieniło.


Nie no, przecież będzie trzecia część, więc trylogia będzie zachowana. Brotherhood i Revelation to takie długie dodatki jak np. Vice City i San Andreas do GTA III, które tak naprawdę stały się osobnymi częściami ;)

Użytkownik The Truth Is Out There edytował ten post 17.02.2012 - 17:59




#24

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja wiem, że to są dodatki. Chodziło mi o to, że ma być trylogia i na trylogii się skończyć a teraz mówią, że może być o wiele więcej części.

Edit: według tego artykłu: http://uk.ps3.ign.co.../1218767p1.html w III części gry nastąpi zakończenie wątku Desmonda ale czy to prawda to nie wiadomo.





#25

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oby tylko nie przedobrzyli jak to często bywa ze świetnymi seriami książek, filmów czy gier. Czasem lepiej coś wcześniej skończyć niż ciągnąć dalej bez sensu. Ja już myślałem, że Brotherhood i Revelations to za dużo i że Ezia już wystarczy. Ale po przejściu obu zmieniłem zdanie - dobre gry i takie pociągnięcie fabuły mi się podobało. Ale jak znowu zobaczę Ezia... Już Altaira mogliby dać bo moim zdaniem trochę go zaniedbali a jego postać jest bardzo ciekawa. Ale najbardziej ucieszyłbym się kierując Desmondem.

#26

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A oglądałeś AC: Embers?

Jaki jest sens dawania Altaira skoro jego wątek już przerobiliśmy i dorobiliśmy w Revelations. Ja proponuję starożytny Egipt albo już Desmonda tylko.





#27

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Embers nie oglądałem, a u Altaira brakuje mi trochę tego okresu kiedy wyjechał na wschód chyba żeby zbadać sprawę Mongołów.

#28

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam niezbyt chętnie bym go widział no ale cóż. Podobał mi się jego strój :D Czasem miałem wrażenie, że lepszy niż ma Ezio, a teraz jeszcze odblokowałem zbroje jakiegoś Asasyna to już całkiem mi się nie podoba, w dodatku z maską :P Całe szczęście, że już mam 100% Revelations :P



#29

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi się podoba strój Ezio, chociaż w dwójce jak się odblokuje zbroję Altaira to też nieźle wygląda. Zagrałbym sobie w Brotherhooda i Revelations, bo dwójkę to 3 razy przeszedłem i mi się trochę znudziło.
Co do trójki to jednak wolałbym nowych bohaterów i całkiem nową historię, bez powiązań ze wcześniejszymi częściami.



#30

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja też już z chęcią pobawiłbym się jakimś nowym Asasynem, ale historia Desmonda wydaje się już być tak blisko wyjaśnienia, że mogliby ją raz na zawsze wyjaśnić i wtedy rzucić nam nowych bohaterów.

A co do strojów - fakt, turecki strój z maską w Revelations jest bardzo dziwny... Taka zniechęcająca kolorystyka i ta maska wygląda jakby to były po prostu jakieś zielone tekstury na modelu twarzy Ezia :P Podstawowe stroje Ezia z ACB i ACR mi się podobają no i oczywiście strój Altaira z AC1. Ale nie porównuję ich między sobą, bo Altair wzorował się na mnichach a Ezio w ACB na włoskiej szlachcie a w ACR na wędrowcach, więc to jakby trzy różne kategorie ;)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych