Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

Niezwyk³y d¼wiêk w Kijowie i w innych miejscach ¶wiata


  • Zaloguj siê, aby dodaæ odpowied¼
619 odpowiedzi w tym temacie

#556

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

masz na myśli coś takiego?

[próbowałem wkleić link ale z nie mogę z jakiegoś powodu]

 

wpisz w wyszukiwarkę internetową "Singing Tree" - konstrukcja znajduje się w Anglii, byłem tam i ten dźwięk absolutnie nawet nie przypomina tego, o którym mowa w temacie.


  • 0

#557

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na moje, to te dźwięki są wytwarzane przez autorów tych nagrań.
  • 0



#558

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Dlaczego miałyby być wytwarzane przez autorów tych nagrań (czy wszystkie sa wytwarzane przez ludzi, jak w przypadku kiedy pisałeś o kręgach w zbozu?), jakies przykłady, dowody?


  • 0

#559

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Część z tych nagrań to fejki zrobione na kompie czy innym sprzęcie. Jeden koleś się nawet przyznał do tego. Reszta z tego to dźwięki np. pociągu, statki też potrafią głośny pisk wytwarzać. Inne to dźwięki z jakiś zakładów przemysłowych gdzie coś może być cięte, zgniatane, szlifowane itp.
  • 0



#560

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prowincja Batangas na Filipinach dołącza do grona miejsc, w których słyszano te dziwne i tajemnicze dźwięki.

Odgłos ten zarejestrowano 4 czerwca 2015 roku około godziny piętnastej.

 

 

Creepy sound from the sky in Batangas, Philippines


  • 0



#561

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

12 czerwca 2015 roku, Japonia miasto Nagano, godzina 2 w nocy i koszmarne odgłosy, które wstrząsnęły okolicą.

 


  • 0



#562

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • P³eæ:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

Sluchajcie jest nowa teoria :) Z przyjemnością informuje że istnieje racjonalne wyjaśnienie dziwnych dźwięków. Otóz w jednym z moich ulubionych  programów pt. ,,Zadziwiajace cuda natury '' (kanal BBC earth) zasugerowano ze dziwne dźwięki moga byc niesione przez....wieleset kilometrów!

Opisano przypadek podobny do tych ktore tu wyłapujemy- w spokojnym miescie pojawiły się dziwne dźwieki przypominający jakieś pole ciężkich robot budowlanych.

Przytoczono przypadek w którym w pewnej fabryce wystąpił wybuch a dźwięki uslyszano 300 km dalej w Holandii. Tak więc jest teoria-o niesieniu dźwięku na duże odległości. Możliwe że muszą temu sprzyjać jakieś szczególne warunki atmosferyczne. Jak dla mnie jest to napewno lepsze wyjasnienie niż jakieś zjawiska nadprzyrodzone.


  • 4

#563

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

Sluchajcie jest nowa teoria :) Z przyjemnością informuje że istnieje racjonalne wyjaśnienie dziwnych dźwięków. Otóz w jednym z moich ulubionych  programów pt. ,,Zadziwiajace cuda natury '' (kanal BBC earth) zasugerowano ze dziwne dźwięki moga byc niesione przez....wieleset kilometrów!

Opisano przypadek podobny do tych ktore tu wyłapujemy- w spokojnym miescie pojawiły się dziwne dźwieki przypominający jakieś pole ciężkich robot budowlanych.

Przytoczono przypadek w którym w pewnej fabryce wystąpił wybuch a dźwięki uslyszano 300 km dalej w Holandii. Tak więc jest teoria-o niesieniu dźwięku na duże odległości. Możliwe że muszą temu sprzyjać jakieś szczególne warunki atmosferyczne. Jak dla mnie jest to napewno lepsze wyjasnienie niż jakieś zjawiska nadprzyrodzone.

 

 

No tak, a czemu tych dzwiękow nie slyszano wcześniej, tylko od jednego momentu w czasie sie zaczęło? Co? Wcześniej nie było wybuchów? 


  • -1



#564

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • P³eæ:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

 

Sluchajcie jest nowa teoria :) Z przyjemnością informuje że istnieje racjonalne wyjaśnienie dziwnych dźwięków. Otóz w jednym z moich ulubionych  programów pt. ,,Zadziwiajace cuda natury '' (kanal BBC earth) zasugerowano ze dziwne dźwięki moga byc niesione przez....wieleset kilometrów!

Opisano przypadek podobny do tych ktore tu wyłapujemy- w spokojnym miescie pojawiły się dziwne dźwieki przypominający jakieś pole ciężkich robot budowlanych.

Przytoczono przypadek w którym w pewnej fabryce wystąpił wybuch a dźwięki uslyszano 300 km dalej w Holandii. Tak więc jest teoria-o niesieniu dźwięku na duże odległości. Możliwe że muszą temu sprzyjać jakieś szczególne warunki atmosferyczne. Jak dla mnie jest to napewno lepsze wyjasnienie niż jakieś zjawiska nadprzyrodzone.

 

 

No tak, a czemu tych dzwiękow nie slyszano wcześniej, tylko od jednego momentu w czasie sie zaczęło? Co? Wcześniej nie było wybuchów? 

 

Chodzi o jeden konkretny wybuch ale niestety nie pamiętam szczegółów.

Oprócz tego zdarzenia z wybuchem osobno pokazano filmik taki jak jeden z tych co sa tu zamieszczone- spokojne miasto i dźwięki jak gięcie blachy i jakieś nieziemskie wycie wiatru. Ogolnie opisano to zjawisko na tych kilku przykładach :)


  • 0

#565

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

6 lipca godzina 4-5 rano, środkowa Boliwia miasto Cochabamba, kolejny głośny i tajemniczy dźwięk przeszywający nieboskłon.

 

 

Loud and mysterious noise in the sky of Cochabamba, Bolivia


  • 0



#566

Havocowsky.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

^

Nie wiem czemu, ale na myśl (podobnie jak w przypadku pierwszych dwóch filmików oryginalnego postera) przychodzi mi dźwięk giętego metalu.


  • 0

#567

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mi przypomina się jak niegdyś stary inżynier opowiadał mi o "graniu " zaworów bezpieczeństwa w przemysłowych instalacjach. Jeśli ciśnienie wzrasta w jakiejś instalacji nadmiernie to zawór bezpieczeństwa uwalnia nadmiar czynnika . "Granie " zaworów największy efekt osiągało w instalacjach i zbiornikach parowych.


  • 1



#568

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szatańskie dźwięki na Słowacji.

 


  • 0



#569

marcins96.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o kurde , ciekawe , coś się dzieje niedobrego 


  • 0

#570

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Strange sounds are back !

 

No i tak po kolei:

 

1.Holandia

 

 

2.Maroko

 

 

 

3.Wielka Brytania

 

 

Więcej szczegółów w linku źródłowym  STRANGE SOUNDS ARE BACK: 'SKY TRUMPETS' HEARD IN THE NETHERLANDS, THE UK AND MOROCCO

 


  • 1




 

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci oraz 0 u¿ytkowników anonimowych